Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Próbuję z różnymi ustawieniami kiery i ciągle sterowanie jest dużo trudniejsze, niż kursorami. Może mój komp jest za słaby: Ml Turion (2Ghz), Geforce go 7300, 512 MgbRAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyłem grafikę w grze do minimum.Jest trochę lepiej, ale w dalszym ciągu lepiej steruje się kurorami. Może ktoś przerabiał ten temat i podzieli się swoimi doświadczeniami :jak skalibrować kierownicę, by była czulsza i szybsza od kursorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 22:25, rawemon napisał:

Jak zrozumiałem najpierw mam ustawić w oprogramowaniu kiery, a potem w grze?


Najlepiej. właśnie tak w tej kolejności (przynajmniej w SAITEK-u)
U mnie to było jakieś 3-min. roboty i chodziło prawidłowo.

>Może mój komp jest za słaby: Ml Turion (2Ghz), Geforce go 7300, 512 MgbRAM?

No raczej nie jest taki słaby. Zresztą pierwsze słysze aby ustawienia gry miały coś do sterowania.
A sprawdzałeś czy jeździsz w trybie SIM czy zręcznościowym bo to może być to.

>Zmniejszyłem grafikę w grze do minimum.Jest trochę lepiej, ale w dalszym ciągu lepiej steruje się kurorami. >Może ktoś przerabiał ten temat i podzieli się swoimi doświadczeniami :jak skalibrować kierownicę, by była >czulsza i szybsza od kursorów.

Żebym jeszcze bawił się wersją zapomnianą przez CDP to bym i pomógł ale niestety...mam tylko oryginał anglojęzyczny z supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie odkryłem, że bezpośredni wpływ na kierowalność ma ustawienie rozdzielczości gry.Im grę uruchomię w mniejszej rozdzielczości w opcjach grafiki, tym sterowanie kierownicą jest szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:31, rawemon napisał:

Wreszcie odkryłem, że bezpośredni wpływ na kierowalność ma ustawienie rozdzielczości gry.Im
grę uruchomię w mniejszej rozdzielczości w opcjach grafiki, tym sterowanie kierownicą jest
szybsze.


Eeeee to jest z leksza nienormalne sterowność zależna od grafiki??? :/
U mnie od początku niezależnie jak ustawie rozdziałke i pozostałe elementy grafy....sterowanie jak żyleta ostre i dokładne.
Ale założę się że pewnie śmigasz na wersji zapomnianej przez CDP.
Osobiście polecam kupować gry w oryginale ---zmiatają niedoróbki polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam polską wersję i jednak nie jestem zadowolony ze sterowania kierownicą. A ile kosztuje wersja oryginalna i gdzie można ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 15:44, rawemon napisał:

Mam polską wersję i jednak nie jestem zadowolony ze sterowania kierownicą. A ile kosztuje wersja
oryginalna i gdzie można ją kupić?

Sugerujesz że masz wersję piracką? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:14, The Lurker napisał:

> Mam polską wersję i jednak nie jestem zadowolony ze sterowania kierownicą. A ile kosztuje
wersja
> oryginalna i gdzie można ją kupić?
Sugerujesz że masz wersję piracką? ;]



Jemu chodziło o to że to nie ma być wersja wydana przez CDP tylko sprowadzona z np. Anglii, Niemiec czy zkąd tam chcesz.
Od dawna że tak powiem zaczynam obserwować fakt że lepiej mi zamawiać gry/programy na zachodzie niż je tutaj u nas kupować. Po prostu suport. Popatrz na CDP do dziś nie wydali update do TRD3 mimo że takowy jest od dawna dostępny do innych wersji językowych.

Ale na wiedźmaka to owszem mają czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:23, S.V.P.A.M napisał:

Ale na wiedźmaka to owszem mają czas.....


Wiedźmina robi studio CDP RED które jest odziałem CDP, specjalnie do tego celu stworzonym, a łatki robą inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginał polski CDP. Kupiłem w empiku za 92PLN. Czyli w Polsce nie kupię wersji angielskiej? Napisałem post do supportu CDP( na kursorach lepiej działa , niż z kierą). Ciekawe co mi odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:31, com5 napisał:

> Ale na wiedźmaka to owszem mają czas.....

Wiedźmina robi studio CDP RED które jest odziałem CDP, specjalnie do tego celu stworzonym,
a łatki robą inni ludzie.


Niema co bronić CDP zostawili samopas jedną z tych gier która ma wielką rzeszę graczy na całym świecie..a oni to pozostawili. Noooo tak się nierobi. Mnie się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:38, S.V.P.A.M napisał:

> > Ale na wiedźmaka to owszem mają czas.....
> Wiedźmina robi studio CDP RED które jest odziałem CDP, specjalnie do tego celu stworzonym,
> a łatki robą inni ludzie.

Niema co bronić CDP zostawili samopas jedną z tych gier która ma wielką rzeszę graczy na całym
świecie..a oni to pozostawili. Noooo tak się nierobi. Mnie się wydaje.


Bronie konkretnych ludzi, ponieważ nie są oni odpowiedzialni za to.
To jakbyś oskarżał sprzątaczke w firmie o spadek wartości akcji na giełdzie. Nie jest ona winna, chyba że w ekstremalnym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 19:34, com5 napisał:

Bronie konkretnych ludzi, ponieważ nie są oni odpowiedzialni za to.
To jakbyś oskarżał sprzątaczke w firmie o spadek wartości akcji na giełdzie. Nie jest ona
winna, chyba że w ekstremalnym wypadku.


A wiesz że sprzątaczka też jest odpowiedzialna za wizerunek firmy???
Na markę danej firmy nie pracuje jedna czy dwie osoby ale firma jako ogół ludzi tam zatrudnionych ....tak więc na nic twoje tłumaczenia.

Jakie miał byś zdanie o firmie choćby najlepszej jeśli byś spotkał się z partactwem z jej strony???
Po prostu CDP sfajdało na całej linii i niema co ich bronić.

Inny przykład.
Na markę jaką jest IBM pracują wszyscy jej pracownicy i to począwszy od twojej sprzątaczki kończąc na prezesie takiej firmy.

Niema wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP nieraz spóźnia się z łatkami, spolczeniami itp. ale z myślą o jakości. Ludzie tam wolą zrobic o połowe mniej ale dobrze, może nie zawsze się im to udaje, może nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale taka jest polityka firmy.
Możesz albo sprowadzać gry z zachodu albo to co robi CDP po prostu zaakceptowć.
Ja akceptuje, ty możesz wybrać inaczej. Możesz, bo to jest wolny (jeszcze) kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 20:14, com5 napisał:

CDP nieraz spóźnia się z łatkami, spolczeniami itp. ale z myślą o jakości. Ludzie tam wolą
zrobic o połowe mniej ale dobrze, może nie zawsze się im to udaje, może nie jest to najlepsze
rozwiązanie, ale taka jest polityka firmy.
Możesz albo sprowadzać gry z zachodu albo to co robi CDP po prostu zaakceptowć.
Ja akceptuje, ty możesz wybrać inaczej. Możesz, bo to jest wolny (jeszcze) kraj.



Spóźniają się prawie rok... no niemów że tyle trwa przystosowanie jednej łatki do polskich realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:32, S.V.P.A.M napisał:

>......


Jak sądzicie, czy za te 59.90 opłaca się kupić jeszcze raz TOCE3? Miałem TOCe 3 oryginał odrazu po premierze ale jakoś sprzedałem a teraz nie mam w co grać i sie zastanawiam czy by nie kupić jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:35, awesome napisał:

> >......

Jak sądzicie, czy za te 59.90 opłaca się kupić jeszcze raz TOCE3? Miałem TOCe 3 oryginał odrazu
po premierze ale jakoś sprzedałem a teraz nie mam w co grać i sie zastanawiam czy by nie kupić
jeszcze raz.

Hmmmmm wiedząc że i tak jest bez update to bym się wstrzymał bądx poszukał na jakimś portalu aukcyjnym wersji anglojęzycznej...bo do niej można ten nieszczęsny updejcik machnąć i chodzi jak złoto.
Ale jeśli Cię pili mocno to kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 17:37, rawemon napisał:

Dostałem odpowiedź z supportu CDP.Będzie polski patch, który rozwiąże mój i nie tylko mój problem.

Nie żartuj? :D Hmm, godne pochwały panowie i panie z CDP, jedyna uwaga że troszkę za późno się obudziliście... :D Ja najpierw jeszcze muszę dostać z powrotem moją tokę która poszła na wymianę w ramach dożywotniej gwarancji, bo mi w napędzie pękła... na razie poczta polska 4 dzień już wysyła polecony z priorytetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować