Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 17:37, rawemon napisał:

Dostałem odpowiedź z supportu CDP.Będzie polski patch, który rozwiąże mój i nie tylko mój problem.



Święto.....nie może być..CDP się obudziło....ja pi....dzwonkuje.
To kiedy biba na cześć paczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:54, S.V.P.A.M napisał:

Święto.....nie może być..CDP się obudziło....ja pi....dzwonkuje.
To kiedy biba na cześć paczyka :)

Podchodzę na razie z dystansem do tego... :)
Widzisz, cierpliwość jest bardzo przydatną cechą, nie musiałeś kupować org wersji językowej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Tocarzy i Rejsdrajwerów:-)))
Dziwne, że dopiero teraz trafiłem na to forum (przy okazji rejestracji TRD2), bo dużo razy wcześniej wpisywałem w goglach TRD3 i różne takie kombinacje i nigdy tego forum nie znalazło.
Niestety nie mogę grać online, z powodu braku stałego łącza, ale za to na Hall of Fame mam chyba najwięcej rekordów (nie licząc tych cheaterów, co to wstawiają nierealne czasy).
http://www.codemasters.co.uk/halloffame/display-hall.php?gameid=44&order=61
Zastanawia mnie, czemu tak mało polaków wpisuje swoje czasy na HoF (praktycznie tylko ja i Piotrek Borkowski). Jakby co to mogę pomóc :-)
Ścigam się również w offline''owych mistrzostwach na motorsportforum, na które serdecznie zapraszam.
http://www.motorsportforums.com/forums/forumdisplay.php?f=103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, świetne te najlepsze wyniki. 1.25.01 dtm w spa :D To ja wykręcam 1.48 no i nie wydaje mi się żeby było to wolno. eeech, może w coś innego poza dtm nie graja na cheatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, świetne te najlepsze wyniki. 1.25.01 dtm w spa :D To ja wykręcam 1.48 no i nie wydaje mi się żeby było to wolno. eeech, może w coś innego poza dtm nie graja na cheatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:31, rawemon napisał:

Wreszcie odkryłem, że bezpośredni wpływ na kierowalność ma ustawienie rozdzielczości gry.Im
grę uruchomię w mniejszej rozdzielczości w opcjach grafiki, tym sterowanie kierownicą jest
szybsze.


Dobrze zauważyłeś, ale źle wywnioskowałeś. Cały problem polega na tym, że albo masz za słaby sprzęt, albo jakieś złe sterowniki do karty. W obu przypadkach efektem jest niemożność utrzymania samochodu na drodze. Wiąże się to z tym, że przy maksymalnym obciążeniu procka, bądź zbyt małej ilości pamięci, następuje lekkie opóźnienie sterowania, co skutkuje myszkowaniem samochodu po drodze. Zmniejszenie rozdziałki zmniejsza wymagania sprzętowe i sprawa wraca do normy.
Ja miałem podobny problem na swoim starym (teraz mam troszkę nowszy:-)) kompie (duron750, 448Mb RAM, MSI Star Force 100/200MX) przy większych trasach, jak Spa czy Adelaide. Wolniejsze samochody dałem rady utrzymać na torze, ale już F1 nie byłem w stanie. A na obecnym sprzęcie (Athlon 1,3 768Mb RAM i MSI GeForce4) problem nie występuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 17:05, SHARP1990 napisał:

Czy wyniki umieszczają się automatycznie?

Jeśli w próbie czasowej pobiłeś rekord z gry, w informacjach o mistrzostwach gra wygeneruje 12-sto literowy kod (XXXX-XXXX-XXXX-XXXX), który należy wpisać na stronie http://www.codemasters.co.uk/halloffame/ w zakładce Make a Submission. Oczywiście trzeba założyć i aktywować konto.
Tryb Symulacji>Próba czasowa>(wybieramy Klasę)>F1(przycisk nie Formuła:-))>rekordy okrążeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 16:57, Grucha91 napisał:

haha, świetne te najlepsze wyniki. 1.25.01 dtm w spa :D To ja wykręcam 1.48 no i nie wydaje
mi się żeby było to wolno. eeech, może w coś innego poza dtm nie graja na cheatach.


DTM, V8, Clio i F1 są bardzo zcheatowane, ale np. takie British GT nie jest. Z DTM na Hockenheim najlepszy nie cziterski czas ma Piotrek Borkowski, a kto jest najlepszy na Osherslaben okaże się w przyszłym tygodniu. Nie wiem czemu, ale w DTM-ach, konsolowcy mają niewielką przewagę nad PC-towcami. John Brown na Xboxsie gra bez kierownicy i tylko w dtmach jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 18:25, Adam Słoma napisał:

DTM, V8, Clio i F1 są bardzo zcheatowane, ale np. takie British GT nie jest. Z DTM na Hockenheim
najlepszy nie cziterski czas ma Piotrek Borkowsk

Odeślą mi tocę to wrócę do grania w necie bo niedawno połamała mi się płytka. Gram po necie głównie dtm i clio. W necie masz taki sam nick jak na forum ? bo na razie w dtm na pro sim najlepszy polski kierowca z jakim się ścigałem to maya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 19:03, Grucha91 napisał:

Odeślą mi tocę to wrócę do grania w necie bo niedawno połamała mi się płytka. Gram po necie
głównie dtm i clio. W necie masz taki sam nick jak na forum ? bo na razie w dtm na pro sim
najlepszy polski kierowca z jakim się ścigałem to maya.

Nie gram na necie z tej prostej przyczyny, że nie mam stałego łącza, a zanim Wójt z radą dojdą do porozumienia w sprawie budowy nadajnika to pewnie miną lata świetlne. Na razie mam neta tylko w weekendy, i to nie we wszystkie, ale jest tak wolny, że nie ma mowy o graniu. Jakby sytuacja się zmieniła to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gra TOCA 2 jest trudna dla początkującego gracza wyścigowego ?
czy jazda samochodem jest bardzo realistyczna czy raczej arkadowa ( tzn. można wejść w zakręt przy prędkości 190 km/h i nie wpadnie się w poślizg )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toca 2 to bardzo dobra gra wyścigow. Nawet począdkujący dojdzie w niej do perfeksci i stanie się prawdziwym rajdowcem jest też bardzo realistyczna jak każda Toca polecam jak masz jakieś wątpliwości to ściągnij demo ale ja jestem z tej częćsi zadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 17:17, Adam Słoma napisał:

> Wreszcie odkryłem, że bezpośredni wpływ na kierowalność ma ustawienie rozdzielczości gry.Im

> grę uruchomię w mniejszej rozdzielczości w opcjach grafiki, tym sterowanie kierownicą
jest
> szybsze.

Dobrze zauważyłeś, ale źle wywnioskowałeś. Cały problem polega na tym, że albo masz za słaby
sprzęt, albo jakieś złe sterowniki do karty...

A może "dziwne" oprogramowanie do kierownicy? Albo (strzelam) nie zainstalowane drivery do USB 2.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz. Kupiłem Toce 3. Mam bardzo dobry procesor AMD Athlon 64 4000+, 2048 RAM-u, kartę graficzną
NVIDIA GeForce 7950 GT 512 MB, a ta wstrętna gra tnie na minimalnych!Jak ktoś wie jak rozwiązać ten problem to niech napiszę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:37, PITER XXL napisał:

Jedna rzecz. Kupiłem Toce 3. Mam bardzo dobry procesor AMD Athlon 64 4000+, 2048 RAM-u, kartę
graficzną
NVIDIA GeForce 7950 GT 512 MB, a ta wstrętna gra tnie na minimalnych!Jak ktoś wie jak rozwiązać
ten problem to niech napiszę. Pozdrawiam!


Sterowniki...tylko sterowniki...

A co do dobrych procesorów.....hmmmm po tych prelekcjach związanych z technikami cyfrowego sterowania zafundowanych przez Gliwicke WASKO to AMD jest jeeeeszcze daleko w tyle.
I nie pytaj czemu...sam się mocno zdziwiłem. Ale po prezentacji w praktycznym zastosowaniu..po prostu musiałem uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:13, tosz napisał:

która gra jest lepsza pod każdym względem - GTR 2 czy TOCA RACE DRIVER 2 ?

Według mnie lepsza jest ToCA Race Driver 2 bo tam jest wiele różnych klas wyścigów, ogromna ilość dostępnych tras i samochodów, są nawet mistrzostwa kosiarek Honda :D. Realizm też stoi na bardzo wysokim poziomie. Nawet ilość paliwa w baku wpływa na jazdę. CVo do GTR2 to jedynym plusem jest licencja FIA i realizm ale za to jest mniej tras i samochodów a rozgrywka ogranicza się do mistrzostw FIA samochodów turystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ToCA 3 od kilku miesięcy, ale dopiero teraz natchnęło mnie żeby ograć przez sieć. No i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda. Tzn. czy bardzo często są ludzie ścinający zakręty, wypychający z toru itp. Jeżeli fajne to ja już zaczynam grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować