Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 13:06, flymar napisał:

> > Wreszcie odkryłem, że bezpośredni wpływ na kierowalność ma ustawienie rozdzielczości
gry.Im
>
> > grę uruchomię w mniejszej rozdzielczości w opcjach grafiki, tym sterowanie kierownicą

> jest
> > szybsze.
>
> Dobrze zauważyłeś, ale źle wywnioskowałeś. Cały problem polega na tym, że albo masz za
słaby
> sprzęt, albo jakieś złe sterowniki do karty...
A może "dziwne" oprogramowanie do kierownicy? Albo (strzelam) nie zainstalowane drivery do
USB 2.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucie kupiłem na gram.pl toce 3 i gdy zainstaluje klikam gra i wyskakuje mi Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło sie, ponieważ nie znaleziono d3dx9_27.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.Co mam robić może ktoś wie czy jest ten plik w sieci??

20070425165214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:52, brutus692 napisał:

Lucie kupiłem na gram.pl toce 3 i gdy zainstaluje klikam gra i wyskakuje mi Uruchomienie
tej aplikacji nie powiodło sie, ponieważ nie znaleziono d3dx9_27.dll. Ponowne zainstalowanie
aplikacji może naprawić ten problem.Co mam robić może ktoś wie czy jest ten plik w sieci??

Zainstaluj DirectX 9.0c z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:22, Piciambeer napisał:

zastanawiam się nad kupnem... ATI Radeon 9200SE 64mb, 512RAM 333Mhz, proceg 2Ghz... Warto czy
będzie kuło po oczach?? I czy będę mógł płynnie grać??

Kartę kup lepszą to będzie płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:22, Piciambeer napisał:

zastanawiam się nad kupnem... ATI Radeon 9200SE 64mb, 512RAM 333Mhz, proceg 2Ghz... Warto czy
będzie kuło po oczach?? I czy będę mógł płynnie grać??

Płynnie zagrasz, ale na niskich ustawieniach. Jakbyś miał Radeona 9600 to chodziło by Ci na ustawieniach wysokich, bo ma 2 razy więcej megabajtów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 17:18, cegla007 napisał:

Mam problem z glosem postaci ricka tylko w 1 filmie reszta filmow z ta postacia jest ok. Czemu
tak jest? I ja to zlikwidowac?



Mam dokładnie ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem - o ile w trybie World Tour Moje postępy się zapisują to za każdym razem gdy zacznę jakiś sezon w pro career, przejdę powiedzmy 2 wyścigi, skończe gre (opcja retire from championship) a kiedy chce powrócić do sezonu zaczyna się on od początku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:06, szarywilq napisał:

Mam dziwny problem - o ile w trybie World Tour Moje postępy się zapisują to za każdym razem
gdy zacznę jakiś sezon w pro career, przejdę powiedzmy 2 wyścigi, skończe gre (opcja retire
from championship) a kiedy chce powrócić do sezonu zaczyna się on od początku:/

Ukończ te 2 wyścigi, a potem jak skończysz grać, po prostu wyjdź z gry. Po ponownym uruchomieniu i wejściu w pro career będziesz mógł kontynuować od miejsca gdzie zakończyłeś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak brutus692. Też wyświetla mi się podobny komunikat, tyle że jak chce zainstalować DirectX 9.0c to nie mogę. Znaczy klikam instaluj i od razu przeskakuje mi do okienka instalacja zakończona, a gra dalej nie chce się uruchomić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu tego pliku gra się uruchamia, ale po włączeniu jakiegokolwiek wyścigu obraz się zawiesza i słychać już tylko dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 08:27, teamki napisał:

Po zainstalowaniu tego pliku gra się uruchamia, ale po włączeniu jakiegokolwiek wyścigu obraz
się zawiesza i słychać już tylko dźwięk.


Nie wiem co ci na to poradzić. Musisz polatać po innych forach, bo problem z tą dllką jast chyba spory i to nie tylko z Toką.
Kiedyś miałem problemy z innymi dllkami których brakowało, a powinny być standardowo w łindołsie, ale po którymś tam przeinstalowaniu sprzęta, doszedłem o cio chodzi jakby. Winny był jeden ze sterowników do płyty głównej, który przy instalacji usuwał te dllki. Podobna sytuacja może być u ciebie. Jakiś program, bądź sterownik, albo jeszcze coś innego, mógł ci namieszać nie tylko w dllkach, ale niestety jasnowidzem nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już poradziłem sobie z problemem - ściągnąłem plik i zainstalowałem najnowsze sterowniki, ale dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować