Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

siemanko! Mam zamiar zakupić sobie toce 3 na gramie ale, no właśnie... nie mam kierownicy. Czy bez kierownicy da się w to fajnie pograć czy raczej moge sobie darować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc sam gram na klawiaturze i nie sprawia mi to żadnych problemów. Wiadomo, że do gier wyścigowych najlepsze są kierownice, ale w tym wypadku na klawiaturze jeździ się fajnie, tylko trzeba trochę potrenować hamowanie i przyśpieszanie jednocześnie i potem gra staje się prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio..sobie pewna dalsza młodsza część rodziny kupiła toce i giera ciągle notorycznie wywala do windy

Dając taki komunikat
Aplikacja C:\ToCA Race Driver 3\RD3.exe wygenerowała błąd aplikacji. Błąd wystąpił na 06/09/2007 @ 19:44:29.281. Wygenerowany wyjątek to c0000005 pod adresem 4FD6C9F6 (D3D9).

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

Albo taki.
Aplikacja C:\ToCA Race Driver 3\rd3.exe wygenerowała błąd aplikacji. Błąd wystąpił na 06/09/2007 @ 19:51:03.734. Wygenerowany wyjątek to c0000005 pod adresem 4AD6C9F6 (d3d9).

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

Sprzęt testowy to ten co w podpisie. I do ciężkiej niemozliwej przecież nie będe ściągał kolejnej anglojęzycznej kopii z GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 13:50, Grucha91 napisał:

Spróbuj instalacji różnych wersji DirectX.



Grucha91...ja już wszystkiego razem z tymi DX-ami(choć mi się wydaje że DX9c jest jeden) próbowałem nawet winde postawiłem sobie dodatkowo na osobnym dysku czystą. Stery też próbowałem różne i kicha.

Zaczynam mieć dosyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:18, kubek5 napisał:

siemanko! Mam zamiar zakupić sobie toce 3 na gramie ale, no właśnie... nie mam kierownicy.
Czy bez kierownicy da się w to fajnie pograć czy raczej moge sobie darować??


Toca3 to bardzo fajna gra, ale niestety tylko dla klawiatury. Na kierownicy jeździ się koszmarnie. W ogóle nie czuć samochodu. Bardzo długo grałem na klawiaturze, ale na kierownicy już nie dałem rady. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza to niech porówna kierowanie pod TRD3 i GTR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zdążyłem przejść tylko pierwsze mistrzostwa, bodajże Clio V6. Potem gra wywalała mnie do Windy, błąd był chyba o bibliotekach dll, więc instalowałem różne DX-y, różne sterowniki do karty graficznej i nic. Obraziłem się na nią, ale chyba niedługo spróbuję znowu zagrać, bo zmieniłem grafikę z X1300(popsuł się - nie polecam wersji z Silent Pipe II, bo łatwo się przegrzewa) na GF7300GT..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:18, kubek5 napisał:

siemanko! Mam zamiar zakupić sobie toce 3 na gramie ale, no właśnie... nie mam kierownicy.
Czy bez kierownicy da się w to fajnie pograć czy raczej moge sobie darować??

Bardzo dobrze gra sie na klawie, tylko czasem trochą bolą palce, bo kiedy jesteś blisko ostrego zakrętu to mocno wciskasz klawiasz hamowania jak hamulec :P Może tylko ja to mam, ale niektóre tory są naprawdę trudne do wyczucia kiedy zacząć hamować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:04, Kirol napisał:

Siema

Ile ona teraz kosztuje (w tym miesiącu nie będzie Fajnej Ceny)??
Czy warto ją kupić??



Hmmm wiesz...jako że mam obie wersje i angielską (z supportem) i polską (olaną przez CDP) to powiem tak...załatw sobie lepiej z eBAY anglika...jest o niebo lepszy i w pełni supportowany.
Nawet nie wiecie ile mini poprawek jest do TRD3 dostępnych . Problem w tym że do polskiej wersji to one niezbyt pasują(tzn. wcale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:18, kubek5 napisał:

siemanko! Mam zamiar zakupić sobie toce 3 na gramie ale, no właśnie... nie mam kierownicy.
Czy bez kierownicy da się w to fajnie pograć czy raczej moge sobie darować??


Paradoksalnie na klawiaturze gra się nawet fajniej i bardziej realistycznie niż na kierownicy czy joypadzie, ale grając na klawierce nigdy nie osiągniesz czasów z Hall of Fame. http://www.codemasters.co.uk/halloffame/display-hall.php?gameid=44&order=60 Różnica może dochodzić nawet do 3 sekund na okrążeniu. W początkowej fazie gry nie będzie ci to wcale przeszkadzać, ale 100% gry na klawiaturze nie zrobisz. Grając na kierownicy samochód ma mniejszy promień skrętu (nienaturalnie mały) przez co można wchodzić w zakręty z większą prędkością, a przy kombinacji hamowanie+maksymalny skręt, samochód wytraca prędkość prawie dwa razy szybciej (też niezbyt to realistyczne).
Ja też jeszcze się nie dorobiłem kierownicy, ale mam joypad i gra mi się na nim bardzo dobrze, trochę trudniej niż na kierownicy, ale trening czyni mistrza:)

20070616001408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś save do tej gry ale żeby były odblokowane wszystkie puchary bo w necie jest tylko 100% gry takiego mam, a jak jest w necie save żeby były odblokowane wszystkie puchary to podajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:04, M-Pac napisał:

Cześć
Zna ktoś może tytuły piosenek,które sa w Toca Race Driver 1?
Z góry dziekuje za odpowiedz.

piosenek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:18, kubek5 napisał:

siemanko! Mam zamiar zakupić sobie toce 3 na gramie ale, no właśnie... nie mam kierownicy.
Czy bez kierownicy da się w to fajnie pograć czy raczej moge sobie darować??

Szczerze mowiac to chociaz mam kierownice to lepiej mi sie gra na klawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować