Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Czy tylko ja mam taki problem ze gdy gram on-line to mam ping ktory trudno okreslic...?:] Samochody skacza nawet jesli startuje 1 to po 3-4 sekundach jestem nawet ostatni! komp spelnia wymagania gry a lacze to 2mbps
Ps wchodze tylko na serwery z niskim pingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie też to "ścinanie" zmiażdzyło, straciłem 20 sec. bo wpadlem wypadłem na łuku i wpadłem w piach, a tu ostrzeżenie, bo ścinam, no i to znaczne spdadanie obrotów przy nawet lekkim skręcie kół, co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak wrócił do mojego pytania: Jak zapisać stan mistrzostw? Jestem w Clio Cup - wygrałem pierwszy wyścig, chce wyjść z gry. ESC nie działa i jedyna opcja w grze to "wycofaj się" co jest równoznaczne z rezygnacją z mistrzostw a tym samym "rezygnacją" z aktualnie zajmowanego miejsca. Tak przepraszam ma to działać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdziesz wyscig to w menu masz rozne opcje... Bodaj na lewej skrajnej jest opcja zapisz... Ot cala filozofia. Chociaz gra sama sie zapisuje co wyscig. Serialnie masz oryginala czy moze jednak pirata ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginała oczywiście. U mnie skrajnie lewa opcja to ustawienia samochodu, a funkcja wczytaj/zapisz dotyczy tylko ustawień samochodu. :) ...dziwne... eżbyśmy mieli różne wersje??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie powiem Ci na 100% bo nie uzywalem tej opcji. U mnie po wyscigu pokazuje sie takie zdjecie dysku twardego i to oznacza, ze gra sie zapisuje. Nie trzeba w nic ingerowac. Nie wiem w takim razie w czym tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pokazuje się ikonka zapisu na dysku i raczej na 100% oznacza to autosave. Mi chodzi o to że jedyna możliwość opuszczenia menu wyściu to opcja "wycofaj się". Musze spróbować - może Alt+Ctrl+Del i ubicie procesu to sposób na tą bolączkę! ;)
Jeszcze słówko komentarza apropos trybu "rajdu samochodowego". Pomijam już trudność odcinków specjalnych. Przyczepie się do opisu trasy, bo to mój fach (pilotuje w rajdach samochodowych). Widać że do prac nad opisem trasy nie zaproszono profesjonalisty. Zakręty dyktowane są z takim samym wyprzedzeniem niezależnie od aktualnej prędkości i trudności zakrętu, źle dobrane są słowa (np. "ciasny" oznacza "zacisk"), z tego co kojarze nie ma "szczytów" a tylko od czasu do czasu pojawią się słowo "hopka". Ogólnie opis jest bardzo ubogi. Chetnie włączyłbym się w realizację patcha, który podniósłby poziom trybu rajdowego, ale komu z Codemasters lub CDPROJEKTU chciałoby się nad tym popracować kiedy my już za grę zapłaciliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja wybieram wyscigi na asfalcie :) No a swoja droga jak bys chcial inaczej wyscig opuscic? Poza tym masz opcje rozpocznij od nowa - jesli o to Ci chodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. :) Chodzi o opuszczenie menu między eliminacjami pucharu - tam gdzie wybieramy ustawienia samochodu, tam gdzie możemy zapisać/wczytać ustawienia itd. Myśle że mało kto będzie miał kilka godzin żeby pojechać na raz wszystkie eliminacje danego pucharu... Dla mnie totalnie bez sensu... Gra męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 17:47, metal_man napisał:

U mnie zadne obroty drastycznie nie spadaja przy skrecaniu... hmmm grasz na klawce czy
wheelu?


Tylko na klawiaturze miałem taki efekt, zainstalowałem keirownice i gra wymiata, oprócz ofc. kilku bugów o ktorych tu była mowa, a zwłasza wypadnięcie na zewnętrzną łuku, które to ma niby spowodować zyskanie czasu, ciekawe jak, bo zanim się człowiek wyzbiera z tej trawy traci 10sec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:59, kamalin napisał:

Dla kolegi R350 forum to chyba jedyne miejsce do odreagowania.


Wiesz licho go tam wie. choć czasem sam mam ochote pofakać na różne sprawy i tematy.
A gostek musiał się nieźle w....pienić skoro tak puszcza bańki :)

A właśnie jak to jest : mam już 38-y procęt gry w WORLD TOUR ale ani razu nienatknołem się na rajd z garażowaniem po drodze
Niema ich czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 23:09, S.V.P.A.M napisał:

A właśnie jak to jest : mam już 38-y procęt gry w WORLD TOUR ale ani razu nienatknołem się
na rajd z garażowaniem po drodze
Niema ich czy jak???

Zacznij się rozbijać na torze, to będziesz miał przymusowy garaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:05, handwalker napisał:

Nie o to chodzi. :) Chodzi o opuszczenie menu między eliminacjami pucharu - tam gdzie wybieramy
ustawienia samochodu, tam gdzie możemy zapisać/wczytać ustawienia itd. Myśle że mało kto będzie
miał kilka godzin żeby pojechać na raz wszystkie eliminacje danego pucharu... Dla mnie totalnie
bez sensu... Gra męczy...

a czy sprawdzales co sie dzieje jak zrezygunjesz z tego pucharu? nie jest przypadkiem tak ze potem jak wznowisz gre to bedziesz w tym samym miejscu tegoz pucharu? nie moge teraz sprawdzic, bo mi zona okupuje kompa z gra, ale przynajmniej tak to mi zawsze dzialalo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2006 o 23:12, Api78 napisał:

>
Zacznij się rozbijać na torze, to będziesz miał przymusowy garaż :)


Ha ha ha śmieszne :)
Ja mówię o obowiązkowym w czasie mistrzostw a nie z przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 01:12, S.V.P.A.M napisał:


> >
> Zacznij się rozbijać na torze, to będziesz miał przymusowy garaż :)
>

Ha ha ha śmieszne :)
Ja mówię o obowiązkowym w czasie mistrzostw a nie z przymusu.


A przechodzisz wszystkie możliwe wyścigi z danego poziomu, czy pniesz się jak najszybciej w górę?
Ja zaliczam sobie wszystko po kolei i już chyba ze dwa razy miałem "pit-stop''y" - m.in. w wyśgigach US SPEEDTRUCK CH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:05, handwalker napisał:

Nie o to chodzi. :) Chodzi o opuszczenie menu między eliminacjami pucharu - tam gdzie wybieramy
ustawienia samochodu, tam gdzie możemy zapisać/wczytać ustawienia itd. Myśle że mało kto będzie
miał kilka godzin żeby pojechać na raz wszystkie eliminacje danego pucharu... Dla mnie totalnie
bez sensu... Gra męczy...


Właśnie w tym miejscu masz opcję ZREZYGNUJ (Takie zielone - po prawej stronie). Jak wyjdziesz to nic nie stracisz. Jak będziesz chciał jeszcze raz wejść w te mistrzostwa, zapyta się czy chcesz DALEJ czy OD NOWA lub ANULUJ. I ot cała filozofia.
To tak samo jak z WT. Wychodzisz z gry i następnym razem zaczynasz od ostatniego zapisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 23:09, S.V.P.A.M napisał:

> Dla kolegi R350 forum to chyba jedyne miejsce do odreagowania.

Wiesz licho go tam wie. choć czasem sam mam ochote pofakać na różne sprawy i tematy.
A gostek musiał się nieźle w....pienić skoro tak puszcza bańki :)

A właśnie jak to jest : mam już 38-y procęt gry w WORLD TOUR ale ani razu nienatknołem się
na rajd z garażowaniem po drodze
Niema ich czy jak???


No niewiem, ja tak daleko jeszcze nie zabrnołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować