Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

CD Projekt

Wczoraj informowaliśmy, że do Edycji Premierowej gry Neverwinter Nights 2 zostanie dołączona ścieżka dźwiękowa. Jednak nie był to koniec dobrych wiadomości. Dziś przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich, którzy zamówili Edycję Kolekcjonerską.

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW !!!
Pierwsza część Neverwinter Nights wraz ze wszystkimi dodatkami:
- Shadows of Undertide,
- Hordes of Underdark,
- Kingmaker, ShadowGuard i Witch''s Wake

Dobrze że nie kupiłem :)
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZABIJE !!!!

Trzy dokladnie trzy dni temu kupilem Diamentowa edycje...
Czy moglbym sie dowiedziec Kto wpadl na pomysl dodania Kingmaker, ShadowGuard i Witch''s Wake ? Bym mogl Go przejechac lub cos innego zrobic ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestescie zajebisci. Degradujcie mnie za to slowo, ale po prostu jestescie zajebisci! Bede mial teraz dwa egzemplarze NWN1 z dodatkami ale nmie bede sie pozbywal PLatynowej Kolekcji. Mapa, super,dzieki bogu ze nie jest na instrukcji, smycz mi sie przyda z pewnoscia bo mi 3 breloczek od kluczy uciekl...

Cholera, po prostu super! :D

A co z dodatkami w grze tak btw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOO!!!!!! Odetchnąłem z ulgą :) Dziękuje CDP!! Cieszę się, że wsłuchaliście się w głosy fanów i nie zawiedliście z datą premiery!! Dla mnie edycja jest bombowa! Teraz już chyba nie ma kto narzekać ;)


PS. Udało mi się załapać jako jeden z ostatnich na EK i to "chaotic good" czy białą, trochę szkoda, wolałbym czarną koszulkę, ale ważne że mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 12:16, Ali G napisał:

ZABIJE !!!!

Trzy dokladnie trzy dni temu kupilem Diamentowa edycje...
Czy moglbym sie dowiedziec Kto wpadl na pomysl dodania Kingmaker, ShadowGuard i Witch''s Wake
? Bym mogl Go przejechac lub cos innego zrobic ? ;]

Sprzedaj w używkach. CDP rzżdzi! A gre kupuje moja siora, wkurzyłaby się gdybym ją namówił na Diamentową edycje. A będą instrukcje? Chociaż na PDf razem z poradnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie, jak to bedzie w NWN1 z dodatkami? Na oddzielnej plycie, to fakt, ale z instrukcja drukowana czy tylko na plycie? Teraz musze sie powaznie zastanowic co robic z PLatynowa Kolekcja :/ PEwnie poleci na allegro bo jakis grosz z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany zdania nie zmienię. NWN kupiłem z Platyny raptem miesiąc temu, sountrack będzie w normalnej edycji, amulet, koszulka mnie nie interesuje, szkoda tylko rozszerzonego poradnika i mapy, ale przecież takie dodatki nie są dla mnie warte 60 złociszy. Dlatego też kupuję standardową edycję. Choć obiektywnie patrząc EK jest wyjątkowo atrakcyjna, tyle że nie dla mnie, nie wszystkim mozna dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietnie...


Eh chcialbym zobaczyc screeny, bo LG mi sie bardziej podobało... a jak teraz bedzie tak, ze CE bedzie mi sie bardziej podobało to bedzie zoonk...


btw. Ciekawe z czego te amulety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 12:26, Paladynka napisał:

Ja machnęłam na to ręką i dam bratu na Mikołajki. Ale poza tym przyznasz Edycja jest nie kiepska
:)))


no jest zajefana ;] ,ale i tak brakuje mi figurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować