Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2006 o 14:28, Paladynka napisał:

W końcu te bonusy to część programu jakim jest przecież gra, a to co zostało opisane w najnowszym newsie jako rozszerzenie EK, to wszystko to co "telepie się" w opakowaniu paczki ;), a nie sama gra.


Mądrze prawi! Nalać jej miodu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślicie ze to dodało CDP ?
Jakoś nie wydaje mi się. To było dodane ponad nimi czyli o to zadbał sam wydawca gry.
Oni dbają tylko o sprzedaż a nie o klientów ( zobaczymy czy jak są takie zmiany w tej wersji EK to będzie na czas i czy nie okaże się ze napisali tylko ze te dodatki będą a ich w ogóle nie będzie :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jakos nie zachecilo do kupna, bo widzilem jake testy wyszly... LOL ponad minimalne wymagania. To Oblivion mi chodzi od G3, ktory jest skopany, a tu NvN2... smiechu warte i szkoda kasy. Pozostaje przy GW i Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a będzie można jeszcze zamówić EK??? bo koszulka, amulet i inne pierdułki mnie nie interesowały, a teraz dodali NWN I ze wszystkimi dodatkami, mapę, ścieżkę dźwiękową i to mnie interesuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:33, krollkce napisał:

A myślicie ze to dodało CDP ?

Ja tak myślę. Księga do Gothica 3 EK to też był pomysł CDP :) O ile się nie mylę nigdzie na świecie takiego wydania nie uświadczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:42, heyboy napisał:

> A myślicie ze to dodało CDP ?
Ja tak myślę. Księga do Gothica 3 EK to też był pomysł CDP :) O ile się nie mylę nigdzie na
świecie takiego wydania nie uświadczysz...



blad tak ksiega byla w niemieckim wydaniu na 100% w innych nie wiem ;] tylko ze chyba w mniejszym wydaniu (nie a4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie samej gry... to za stara technologia, mogli to na havoku zrobic. Bo tak to sie smieje z nich, zeby az taka wpadke miec. Ja z kumplami taki silnik moze wykorzystamy w MMO, ktore powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:42, heyboy napisał:

Ja tak myślę. Księga do Gothica 3 EK to też był pomysł CDP :) O ile się nie mylę nigdzie na
świecie takiego wydania nie uświadczysz...


ehh ,pomykla myslalem ze chodzi o album ;]

Tak ksiega obita skorka to tylko u nas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:17, Daerdin napisał:


No dobrze, tylko pamiętajcie o tym, że te bonusy i tak już są w zagranicznych wersjach. Więc
czemu tylko posiadacze w Polsce mieliby być poszkodowani. Mimo tego, że uważam wasze zdania
za słuszne, sądzę, że nie powinno zabraknąć tych bonusów w polskiej EK.


to może dać te bonusy w obu wersjach, wilk syty i owca cała, niech Polska da dobry przykład :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:44, Ali G napisał:

blad tak ksiega byla w niemieckim wydaniu na 100% w innych nie wiem ;] tylko ze chyba w mniejszym wydaniu (nie a4)


Możliwe choć dałbym sobie rękę uciąć, że gdzieś jakiś pracownik CDP napisał, że taka księga to tylko CD Projekt, ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie dodało tak to sobie od siebie CDP bo nawet by nie mogło ( chodzi o ten NWN1 z dodatkami ). Na takie coś trzeba mieć zezwolenie wydawcy.
Chwalicie nie tego, co trzeba i chwalicie za wcześniej samo CDP co jeszcze gry nie macie a u nich z obietnicami jest słabo ( przykład GW jest tego najlepszym przykładem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:49, hehe napisał:

> > > No dobrze, tylko pamiętajcie o tym, że te bonusy i tak już są w zagranicznych wersjach.
Więc
> czemu tylko posiadacze w Polsce mieliby być poszkodowani. Mimo tego, że uważam wasze zdania

> za słuszne, sądzę, że nie powinno zabraknąć tych bonusów w polskiej EK.

to może dać te bonusy w obu wersjach, wilk syty i owca cała, niech Polska da dobry przykład
:]


Popieram. Wtedy by było uczciwie wobec biedniejszych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha^^ zaraz się popłaczę^^ suuuper...nie żałuję że zamówiłem... Ja chce moje NWN2 już!JUż!...no ale premiera dopiero za kilka[naście]dni...buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w pytę! Naprawdę wyśmienite wydanie, chyba najlepsza dotąd EK. Brawo CD Projekt!

I widnieje 7 grudzień ;) Mnie pozostaje się cieszyć tylko "zwykłym" wydaniem (które i tak jest dobre!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:20, SHADOW-XIII napisał:

brawo brawo dla CDP.
dołączenie NWN1 to świetny pomysł, aż się chyba skuszę bo i nawet po angielsku jest



Na co się skusisz? Bo nakład z EK już wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha! :) W głębi duszy przeczuwałem, że CDP nas nie zawiedzie. Bijmy brawo tym, którzy tą grę w Polsce wydają! Bijmy brawo CDP! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować