Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

hm, ja to tylko dodam ze hiszpanska EK miala nwn1 plus wszystkie dodatki, plus mape osobno, pierscien nwn, figurke warriora dla good i figurke trolla z maczuga dla evil, plus cd ze zdjeciami z nwn2, z wywiadu z tworcami nwn2 i cd z 10 wygenerowanymi postaciami +1 do wszystkich rzutow, specjalna aure i umagiczniona bron, to chyba wszystko oczywiscie przetlumaczone na hiszpanski i wydane 25 pazdziernika.

pozdrowka dla wszystkich oczekujacych na nwn2 ( nic sie nie martwcie jesli chodzi o multiplayera to na razie wielka kicha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy glacy tylko po jaka cholere kupowalem diamentowa edycje Nevera ;//////// aha pierscionek bylby lepszy niz amulet ale to moje zdanie no i tak sie juz tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:54, Dirnaith napisał:

aha pierscionek bylby lepszy niz amulet ale to moje zdanie no i tak sie juz tego nie zmieni


A po co pierscien ^^ chodzilbys z nim na palcu? Albo oswiadczyl sie dziewczynie, dal jej ten pierscien i rzucil pryz okajzi tekst "Czy przyłączysz sie do mojej drużyny? " :-))
Sora, ale nie moglem sie powstrzymac :-)

Co do NWN DE samego, wyjalem go z gablotki na gry w dvd boxach, obejrzalem i postanowilem ze go sobie zostawe, tkaie piekne wydanie, srebrne, gruba instrukcja, poradnik, az zal by mi bylo sie tego pozbywac. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super... a ja tydzień temu kupiłem Diamentową Edycję, bo mówili, że samo NWN 1 będzie bez dodatków... Nie ma co dzięki CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i taka wersja jest znacznie lepsza. Co prawda nadal nie mam pojęcia jak zostanie rozwiązany problem z rozmiarem koszulki i czy w samej grze będą dodatkowe bonusy (dostęp do unikalnej broni,aura itp) ,ale teraz wersja jest znacznie lepsza niż ta zapowiedziana poprzednio.

KIEDY BęDZIE WRESZCIE ZDJęCIE UKAZUJąCE EK NWN2!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistic: A Ty bedziesz chodzil z amuletem ? Szpanowal dookola? Ja chce pierscien bo jest to cos innego niz ciagle amulety w wielu EK. Ja nie zamierzalem chodzic z pierscionkiem na palcu. Chyba ze bylby bardziej wypasny niz niejeden sygnet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOOOO to teraz się opłaca i na pewno kupie :D Brawo CDP za mapkę i płytkę audio oraz NWN1 :D Super wzbogacenie i dobrze ze wcześniej zamówiłem :D SUPER nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:33, Daerdin napisał:

> W końcu te bonusy to część programu jakim jest przecież gra, a to co zostało opisane w
najnowszym newsie jako rozszerzenie EK, to wszystko to co "telepie się" w opakowaniu paczki
;), a nie sama gra.

Mądrze prawi! Nalać jej miodu! ;)

I wypiję za nas wszystkich i za naszą długo oczekiwaną grę, Bracia Fanowie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze już prawie zamówiłem EK, ale się wstrzymałem bo mnie za bardzo zawartość nie satysfakcjonowała, jednak czułem, że coś się zmieni. No i się zmieniło.... tylko, że teraz już nie ma EK :( CDP dajcie jeszcze jeden egzemplarz dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP - gratulacje jestem Z-a-c-h-w-y-c-o-n-y GENIALNA ROBOTA Ale miałem szczęście- zamówiłem ek 23.08.2006 pytanie: naprawde juz nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno- jak sie zamawia to pisze ze dostarczone bedzie 48h przed premierą. to oznacza, ze powinienem dostac 5 12 2006 zgadza sie??


POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANÓW NWN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować