Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 21:22, Kryll555 napisał:

Gothic 3 oprocz wielkich wymagan ma takze zle napisany engine wiec jesli NWN 2 jest bardziej
dopracowany to mozliwe ze na sprzecie na ktorym G3 jest niegrywalny NWN pociagnie na medium/high
detalach calkiem niezle


A znasz może wymagania NWN2? BO upolowałbym sobię EK, ale nie znam wymagań... Chociaż nie boje się o to czy pójdzie, ale jak pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryll555 - oj zdziwiłbyś się. NWN 2 wbrew pozorom ma wysokie wymagania sprzetowe. Jak potrafi spaśc do poniżej 20 klatek na 2gb ramu i G7900gx2. W ogóle optymalizacja gry jest do bani, ale ponoć nadchodzacy patch 1.03 sporo ma poprawić w wydajnosci (już beta podobno poprawia to i owo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tymi wymaganaimi... na AMD64 3800@2700, 1 GB RAM, GeForce 7600GT OC 256, HDD SATA2 16 MB giera dziala plynnie ze wszystkim na maxa procz cieni punktowych... ogolnie giera ma duzo fajnych bajerow graficznych, przykladowo mozliwosc ustawienia map na rozdzielczosc 4096. Ale mozna juz pograc na znacnzie gorszym sprzecie. Krotko mowiac jesl imasz dobrego kompa to grafika jest tak szczegolowa i piekna jak bys uruchomil Icewind Dale 2 tyle ze w 3D, a na gorszym kompie grafie blizej do NWN1, ale i tak wszystko jest znacznie bardziej szczegolowe, no i efekty czarow... WYMIATAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko,żeby znowu MASTERLINK nie spieprzył sprawy z dostawą jak to było w moim przypadku z EK G3.
Pomimo tego,że dzień wcześniej poinformowałem ich o nowym adresie, to i tak przesyłka krążyła.
Kiedy złożyłem zażalenie, to kazali mi żebym sobie sam odebrał przesyłkę. A było to już 6.11.2006r.
Firmę tworzą ludzie,i nie zawsze wszyscy są odpowiedzialni.
Na tym przykładzie straciłem -ja i CDP,gdyż nie odebrałem przesyłki.
Pracownicy MASTERLINK oddz.Katowice- mocniej przyłożyć się do swoich obowiązków.!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhhh... Przestańcie narzekac na CDP i na EK . Ciagle Wam coś nie pasuje. np. powinien byc pierścien a nie amulet itp. Ja sie ciesze ze jest jaka jest - trzeba przyznac ze CDP nieźle zaszalał z EK i ze jest na jednym z pierwszych miejsc na świecie w zawartości tejże EK.


Ps możnaby dac już NWN 2 do Wkrotce premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 11:45, pitphus napisał:

ehhhh... Przestańcie narzekac na CDP i na EK . Ciagle Wam coś nie pasuje. np. powinien
byc pierścien a nie amulet itp.


większość już nie narzeka - a co do pierścienia - to po co on komu no bo przecież nikt mi nie powie że go założy - a taki amulet to można przypiąć nawet do kluczy jako breloczek

dla mnie obecna zawartość EK jest jak najbardziej OK i w obecnej postaci jak najbardziej mnie zadawala
a co do narzekaczy(krzykaczy) -> nic prostrzego jak zrezygnować z zamówienia - w końcu jest tylu chętnych którzy nie zdążyli zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK moim zdaniem ... teraz po modyfikacji jest OK. ... Ale jaki rozmiar bedą miały koszulki ;pp zamówiłem EK .. ale w w koszulke M nie wejde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszym ogłoszeniu zawartości EK myślę, że te niecierpliwe osoby które zrezygnowały z zamówienia i kupiły wersję np. angielską cały czas plują sobie w brodę. Oglądałam inne wersje w necie i według mnie polska wersja EK jest najlepsza. Pozostaje nam się przygotować (czyli położyć przy kompie jakieś środki nasercowe, bądź uspokajające ;)) ) i czekać na wizualizację.
Ps. Wszystko jest super, ale przyłączam się do innych w kwestii wielkości koszulek, bo lubię to "oczko neverwinterowe", nieraz bym taką koszulkę założyła gdyby miała odpowiednią wielkość i chętnie przyłączam się do pytania pozostałych fanów: Czy będzie istniała możliwość wyboru rozmiaru koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2006 o 14:33, Paladynka napisał:

Ps. Wszystko jest super, ale przyłączam się do innych w kwestii wielkości koszulek, bo lubię
to "oczko neverwinterowe", nieraz bym taką koszulkę założyła gdyby miała odpowiednią wielkość
i chętnie przyłączam się do pytania pozostałych fanów: Czy będzie istniała możliwość wyboru
rozmiaru koszulki?


Ja mam takie doświadczenie z koszulkami: one są w miarę podobne. Ostatnio dostałem koszulkę z grą w rozmiarze XL i nie czułem wielkiej różnicy, choć na codzień chodzę w L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beda same L - zawsze sa L , jak dodaja koszulke gratis. Bo L to najbardzie neutralny rozmiar. Tym bardziej, ze w gry tego typu graja ludzie, przynajmniej 14-15 lat. Mlodsi sa zaglupi na tego typu gry - czituja, spoileruja, marudza o solucje, psuja zabwe niedosc ze sobie to innym. Lepiej niech zagrywaja sie w GTA i podniecaja "sexem" zawartym w tej serii. Smarkacze won od porzadnych gier! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować