Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

"hans olo" widać że naprawdę Cię to nie interesuje i że nie masz zielonego pojęcia o NWN2, dlatego jeżeli masz zamiar się tu tylko bulwersować i wygłaszać sądy nad grą w którą nawet nie zagrałeś to proszę opuść ten temat...

PS. Pozdro dla ekipy CDP i gratulacje za urozmaicenie EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy więc:

1.EK wszytkim się podoba ale niektórzy nie zdążyli kupić
2.Wciąż nie wiadomo jaki rozmiar koszulek
3.Wymaganie NVN2 dość wysokie
4.Wszyscy niecierpliwie czekają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:38, mikolajmix napisał:

1.EK wszytkim się podoba ale niektórzy nie zdążyli kupić


Nie zdążyli? Nie żartuj! EK była dostępna przez pare miesięcy, wiec ciekaw jestem jak mozna bylo nie zdazyc?

Dnia 26.11.2006 o 16:38, mikolajmix napisał:

2.Wciąż nie wiadomo jaki rozmiar koszulek


Eh, juz lepszy byl pomysl z figurka, bo tam rozmiaro wni e trzeba ^^

Dnia 26.11.2006 o 16:38, mikolajmix napisał:

3.Wymaganie NVN2 dość wysokie


Tak jak wiekszosci nowych gier, dochodzi do tego wszystkiego slaba optymalizacja w 80% nowych tytulow.

Dnia 26.11.2006 o 16:38, mikolajmix napisał:

4.Wszyscy niecierpliwie czekają.....


A to prawda, prawda, ale jeszcze 2 tygodnie nie cale, o ile nie przeloza premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2006 o 16:44, Mistic napisał:

> 4.Wszyscy niecierpliwie czekają.....

A to prawda, prawda, ale jeszcze 2 tygodnie nie cale, o ile nie przeloza premiery.

Chyba rozumiem co masz na myśli, ja też ciągle się denerwuję tym, że w sklepie nadal jest: "Dostępność: IV kwartał 2006".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy bedzie można jeszcze zamówic wersje kolekcjonerską, ponieważ wielu ludzi w tym ja po zobaczeniu bogatszej wersji napewno by z chęcią zamówiło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne takie samo pytanie, kolejna taka sama odpowiedź.
Jeśli ludzie anuluja i nie potwierdza zamowien to jeszcze pare egzemplarzy sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jutro będzie można się spodziewać newsa z wizualizacją EK. Jeśli jutro nie będzie to w nadchodzącym tygodniu z pewnością TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slipcio: " przynajmniej 14-15 lat. Mlodsi sa zaglupi na tego typu gry - czituja, spoileruja, marudza o solucje, psuja zabwe niedosc ze sobie to innym. Lepiej niech zagrywaja sie w GTA i podniecaja "sexem" zawartym w tej serii. Smarkacze won od porzadnych gier! ;)"

Slipcio wypraszam sobie. Mam 13lat, EK zamowiłem w sierpniu, w NWN 1 gram do teraz. Bez czitów itp. i juz fiksuje bo nie wiem czy wytrzymam do 5 12.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A GTA nienawidze. jedna z najgłupszych gier świata.


PS.: czy jak moja EK jest w "moje zamowienia" i ma stasus niepotwierdzona to ona "jest" tak ze jesli ją potwierdze to przyjdzie mam racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 19:19, pitphus napisał:

A GTA nienawidze. jedna z najgłupszych gier świata.


PS.: czy jak moja EK jest w "moje zamowienia" i ma stasus niepotwierdzona to ona "jest" tak
ze jesli ją potwierdze to przyjdzie mam racje??


Oczywiście. Jeśli zamówienia nie potwierdzisz, nie zostanie ono zrealizowane. A możliwość potwierdzenia dostaniesz na 5 dni przed realizacją wysyłki. I pilnuj lepiej tego terminu, bo ja raz się zagapiłem i sprawdziłem pocztę w ostatniej chwili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:26, SzotGAN napisał:

"hans olo" widać że naprawdę Cię to nie interesuje i że nie masz zielonego pojęcia o NWN2,
dlatego jeżeli masz zamiar się tu tylko bulwersować i wygłaszać sądy nad grą w którą nawet
nie zagrałeś to proszę opuść ten temat...

PS. Pozdro dla ekipy CDP i gratulacje za urozmaicenie EK :)

A Ty masz pojęcie? Bo chyba nie powiesz, że grałeś? Zachwyty są równie uzasadnione jak narzekania. Problem w tym, że ja nie narzekam tylko wyrażam obawy. Z reguły sequele są gorsze od jedynek i jako stary rpgowy wyjadacz boję sie kolejnego potwierdzenia tej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:46, Mistic napisał:

Kolejne takie samo pytanie, kolejna taka sama odpowiedź.
Jeśli ludzie anuluja i nie potwierdza zamowien to jeszcze pare egzemplarzy sie znajdzie.



Nie koniecznie. Na samym dole w newsie pisało, że EK będzie też dostępna w sklepach jak MM czy Empik. No, ale cena o 40 zł większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jest to najwieksza premiera tego roku. Widze po innych ze nie tylko dla mnie ale dla wielu innych fanow <wybaczcie za brak polskich znakow ale obecnie nie w PL> EK zamowilem ze sprym wyprzedzenie i czym blizej premiery tym bardziej nie moge sie doczekac a tym bardziej ze bonuski sa coraz fajniejsze tylko szkoda ze teraz bede miec 2 kompletne nwn''y 1 hehe a amulet bede nosic bo jest wypasiony w kosmos z koszulka nie wiem zalezy od rozmiaru ale pewnie tak. Mam nadzieje ze z nie ktorymi z was zobaczymy sie kiedys na jakims serverze internetowym. Pozdrawiam wszystkich fanow fantasy i RPG a w szczegolnosci dziewczyny. HiHiHi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakie szczęście :) Ktoś zrezygnował z zamówienia i wskoczyłem na jego miejsce zamawiając EK (dobrą stronę). Tak więc daje nadzieję wszystkim, którzy chcą jeszcze kupić EK, po prostu od czasu do czasu sprawdzajcie czy jest dostępne. Jest szansa, że się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalosne sa te komentarze typu: "W jakim terminie będzie można liczyć na dodadkowy nakład EK?" Czy takie dzieciaki nie moga sie nauczyc, ze ta sa wersje kolekcjonerskie. A Neverwinter Nights 2 juz miala dolozone dodatkowe egzemplarze. Wiec zamiast skomlec na forum, to powinniscie siedziec na stronie gdzie jest sprzedawany wersja kolekcjonerska i modlic sie aby ktos zrezygnowal. Bylo kilka miesiecy do rezerwacji gry. Mozna bylo spokojnie ja zarezerwowac a pozniej anulowac zamowienie. A nie teraz wielki placz, zalosni jestescie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Powoli znowu zaczynam się niepokoić. CDP prawie nic nie odpowiada w tym wątku, plan wydawniczy nie jest zaktualizowany, w sklepie też nie ma żadnej wzmianki... Żeby tylko nasze nadzieje nie okazały się płonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować