Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 19:31, JogaTv napisał:

Zastanawiam sie czy NWN2 czy NFS:carbon''a <myśli>


Podobno NFS jest bardzo krótki. Gdzieś ktoś napisał, że w parę godzin przeszedł... Ja bym wybrał NWN2, ale decyzja należy do Ciebie. Zależy co lubisz bardziej, bo ja np. wolę RPGi od wyścigów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo NFS jest krotki:D.Mam i w 1 dzieć(gralem moze 3 godziny)doszlem juz do szefa pierwszego terenu(chodzi o KENJI).Więc tak naprawde nie trzeba duzo czasu poswiecic by przejsc gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem sobie EK do listy życzeń. Może ktoś zrezygnuje albo nie potwierdzi zamówienia. Do końca nie byłem pewien czy będę kupował w ogóle NWN2 i teraz trochę pluję sobie w brodę że jednak nie zrobiłem rezerwacji :) Ale cóż, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak to będzie z elektronicznymi implementacjami dodatków w EK do gry? Od momentu pierwszej zapowiedzi wszystkie inne sprostowania o tym milczą:( A te aury mnie cholernie interesują (te w herosie były miodzio)

A dla tych co się te dodatki nie podoboają oto znane mi gry co już coś takiego miały, więc nie jest to nowium:
- Baldurs Gate2
- Icle Wind 2
- Emperor Battle for Diune
- Heroes of Might & Magic V
- Wing commander V (tu akurat po premierze)

Oczywiście większość dało się doinstalować za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś napisze w końcu kiedy spodziewać sie tego NWN2... no albo chociaż wizualizacji EK ... tym tez bym nie pogardził... i niech cd projekt w końcu z aktualizuje strone ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:06, Anzelmo napisał:

a może ktoś napisze w końcu kiedy spodziewać sie tego NWN2... no albo chociaż wizualizacji
EK ... tym tez bym nie pogardził... i niech cd projekt w końcu z aktualizuje strone ;/


Jeśli wszystko pójdzie dobrze to planowo powinniśmy się spodziewać NWN2 7 grudnia roku pańskiego 2006, a jeśli chodzi o wizualizację to myślę, że jakiś tydzień przed premierą czyli wychodziłoby, że na dniach... :D ...i oby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do NFS Carbona - przeszedlem ostatnio - 100% gry i dodatkow i innych dupereli caly czas sie bawie, career mode prosty strasznie - nawet ostatni boss taki sobie (co ciekawe nic po nim nie zostaje poza 10 minutami napisow).

gra srednia na jeza - nie zachwycalbym sie, ale jak ktos lubi pojezdzic to prosze bardzo

sam mialem obawy co do NWN2 ale przezornie zamowilem :D i teraz raczej nie bede zalowal 160 zl z przesylka do domu.

mam P IV D 2.8, 2 x 512 Kingstony na 533, 2 x GeForce 6600 GT Gigabyta 128 MB w SLI oraz niezla plyte ASUSA P5N32 SLI Deluxe SE i mam niestety pewne obawy czy gra bedzie chodzila plynnie przy zaawansowanych ustawieniach :(

chociaz NFS Carbon, HoMM 5 chodza bez zarzutow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP chyba to olało bo to już chyba przesada że zamiast 7 GRUDZIEŃ było napisane IV kwartał 2006 roku, w chwili w której nawet najmniejsze serwisy z grami na PC informują o dokładnej dacie premiery.Rozumiem napisali newsy ale niech to teraz wszystko potwierdzą i napiszą w sklepie.Niektórzy nie szukają newsów sprzed tygodnia......
Dodadki do EK też też mogliby by wypisać na stronie z serii limitowanej....I przerwać sekulacje na temat wizualizaji,rozmiaru koszulek.aury nad postacią itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak opóźnią, to co z tego? Czym jest nawet miesiąc w porównaniu do czterech lat? Jak dla mnie, to mogą sobie to opóźnić, jeśli wgrają do wersji instalacyjnej jakieś poprawki, itp. Jak z Gothiciem 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja mam pytanie z innej beczki. Denerwowało mnie w NWN, że dostawalo sie za zabicie wroga mnie exp jesli mialo sie przy sobie towarzysza (familiara/przyzwańca) np. bez familiara/przyzwanca za zombie dostawales np. 28 exp. a z 22 exp. Co spowodowało, że jako człowiek chciwy na exp. przeszedłem NWN czarodziejem bez pomocy najemnika/familiara/przyzwańca (było trudniej ale lvl skakal znacznie szybciej pełne 600exp za demona :P). Czy w NWN2 też bedzie taki motyw i czy też bedzie można kontrolować tylko jednego przyzwańca (summon unit) bo sni mi sie postac na miare nekromanty z Diablo2 :)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawki mozna pobrac z netu... a nie kazdy z graczy to czlowiek chodzacy do szkoly, ale takze ludze pracujacy, ktorzy (nie wszyscy) beda mieli w grudniu wolne i chcieliby sobie przejsc taki hit jak NWN2. Czekam i nadal jestem pelen nadzieji, ze gra jedna ukaze sie do 07.12.2006, a ja swoja paczuszke otrzymam juz 05.12.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mozna czegos takiego oczekiwac, ale w lagodniejszej formie ze wzgledu na mozliwosc posiadania 3 dodatkowych npc, w sumie niekreci mnie sprawa z mniejsza iloscia xp do podzialu dla druzyny 4 osobowej a wiecej xp dla jednej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze zaczynam panikowac chyba....boje się że przesuną premiere z 7 Grudnia na inną date,nie chodzi mi już tu oczekanie tylko o to że okaże się że kasy już nie bede miał wtedy albo że nie otrzymam swojego NWN2 teraz bo zabraknie dla mnie kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojej teraz znowu napisze a mianowice teraz zerknołem na wymagania gry i pisze że gra nie bedzie działąć na kartach graficznych Nvidi z seri 7300 i teraz pytanie już wprowadzono możliwosć grania na tej seri kart czy jeszcze nie i czy wiadomo kiedy bedzie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja z tym terminem... co wersja to co innego pisze... w newsach ze 7.12 , w info na temat wersji bialej, ze "pre-order, planowana wysyłka: grudzień 2006" , a w kolekcjonerskiej IV kwartał 2006 ...hmmm... czyli zapewne w CDP dzieje sie cos takiego:

"kiedys bedzie, sami za bardzo nie wiemy! Pan Janeczke w newsach wlnal sobie 7, bo to ladnie wyglada, a pani Kasia co wlasnie sobie wymyslila pudelko biale podala ze w grudniu, a bo pan Janek ją nie odwiedza... ale tak ogolnie to pan Marisuz twierdzi, ze to jednak ta 4 polowa tego roku, za tem jak czwarta, no ot grudzien... ale moze premiery przesuniemy na marzec, no bo w marcu pani Marzenka ma imieniny, a ze pan Wojciech lub panai Marzenka, to tak dla niej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dobrze obliczyłem, jeżeli premiera rzeczywiście będzie 7.12 osoby, które zamówiły powinny dostać maila z potwierdzeniem zamówienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem sie spytac czy w polskiej wersji edycji kolekcjonerskiej oprocz tych rzeczy co sa wypisane beda jeszcze te dodatki co sa w wersji angielskiej chodzi mi szczegolnie o: figurkę postarci, 7mio dniowy dostęp trial do gry Dungeons & Dragons, pierścień???????? Z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować