Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

Mam pytanko, czy NWN 2 będzie mozna zainstalowac tylko z polskimi napisami, gdyz ( mimo iż docieniam wysiłek aktorów) wolę grac z polskimi napisami i orginalnymi głosami ANG , gdyż mają zdecydowanie lepszy klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy ten lepszy ...
Ja wlasnie zrezygnowalem ze swojej EK na rzecz normalnej bo duzo wydatków w tym miechu.
Dlatego panoćki próbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:19, mikolajmix napisał:

właśnie wyobraziłem sobie jak by zareagowano na forum,jakby np wyszła informacja o przesunięciu
premiery?PxD


Może kojarzysz co było z Gothic 3?
no właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska w każdym z krajów, w których ma sie ukazać bedzie inna.
W polskiej edycji :
1.nie bedzie figurki postaci.
2.nie napisali o 7-mio dniowym dostępie trial do gry Dungeons & Dragons.
3.nie będzie pierścienia, tylko amulet.

To wszystko było napisane w newsach o edycji kolekcjonerskiej i w dziesiątkach postów w tym temacie.

Pozdrawiam i życzę dociekliwości i cierpliwości w wyszukiwaniu wiadomości na interesujący cię temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja tam się tym zbytnio nie przejmuje jak zamawiałem DS II to dostalem 1 dziń pużniej i to nic nie wpłyneło na moje zachowanie w stosunku do CDP/Gram.pl i tak samo będzie z NWN 2 trzeba byc przygotowanym na takie rzeczy ,błąd człowieka czy coś tam panowie nam tego nie robią na złość. A co najważniejsze to tylko gral lodzie zachowujecie się niekturzy jakby 31.12.2006 sylwester miałby byc koniec świata i nie zagracie sobie w NWN 2 bez przesady narzekanie wam nic nie pomoże..... Cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:20, ork100 napisał:

Oczywiście ja tam się tym zbytnio nie przejmuje jak zamawiałem DS II to dostalem 1 dziń pużniej
i to nic nie wpłyneło na moje zachowanie w stosunku do CDP/Gram.pl i tak samo będzie z NWN
2 trzeba byc przygotowanym na takie rzeczy ,błąd człowieka czy coś tam panowie nam tego nie
robią na złość. A co najważniejsze to tylko gral lodzie zachowujecie się niekturzy jakby 31.12.2006
sylwester miałby byc koniec świata i nie zagracie sobie w NWN 2 bez przesady narzekanie wam
nic nie pomoże..... Cierpliwości


Za to tobie pomoże słownik.

Szkoda, że informacja o 7.12 może okazac się nie prawdziwa. Można byłoby to znieść gdyby nie to, że to nie pierwsze zdarzenie tego typu :(. Swoją drogą zastanawiam się co z zadość uczynieniem dla osób, które zamówiły pre-order GW:NF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh.... jutro wszystko sie okaże.... jeśli wszyscy ktorzy zamowili NWN2 dostaną maila o potwierdzenie to bedzie znaczyc ze nie przełożą(na 99,999999%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniona plan wydawniczy. Data wydania NWN2...

...7 grudzień. Tylko jestem ciekaw, jaką wersję dostaniemy (bo wątpię, że 1.03...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:21, qjin23 napisał:

...7 grudzień. Tylko jestem ciekaw, jaką wersję dostaniemy (bo wątpię, że 1.03...).


Pewnie wersji 1.03 nie dostaniemy, ale jest już 99,99%, że dostaniemy grę 07.12.06 i to mnie bardzo bardzo cieszy. :D Teraz już tylko pozostaje czekać na wizualizację EK, która powinna się pojawić na dniach jak sądzę, a to już druga wspaniała wiadomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w planie wydawniczym jest podana wersje premierowa NWN2... a nic nie pisze o kolekcjonerskiej... zatem jak to jest? Bo jak kolekcjonerska ma byc kiedys tam... hen hen hen... to bede zmuszony zakupic premierowa, bo mi najbardziej zalezy na grze... niekupowalem nigdy zadenj gry w wydaniu kolekcjonerskim (ale NWN2 warto by miec w takowym) wiec chcialbym sie dowiedziec... a CDP milczy... ja wiem maja mase roboty na glowie, ale jak tak sie zaczalem w glebiac w to wszytsk ood czasu zamieszania z NWN2, to zaowazylem ze bajzel w tej firmie jak w TPSA (do tej pory kupilem w sklepie gram.pl okolo 15 gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska wychodzi w tym samym czasie co zwykła. Przynajmniej zawsze tak było. Może z wyjątkiem NWN1 EK, ale to taka bardziej diamentowa wtedy była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko kurcze martwi jedno. Skoro premiera ma być 7 grudnia, a pre-ordery mają być dostarczone 5, to dlaczego nie pojawiła się jeszcze informacja o możliwości dokonania zapłaty przy płatności kartą? Zawsze przy okazji pre-orderów była taka możliwość co najmniej 5 dni przed wysyłką, czyli w tym przypadku właśnie dzisiaj. Mam nadzieję, że to nie jest znak obsuwy w terminie premiery? Cze jest tu ktoś, kto wybrał płatność kartą i już może ją sfinalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po długim czasie wiszenia na telefonie udało mi się dowiedzieć - w zasadzie nic... dzisiaj będą mieli wiadomości co do terminu wydania, ale podobno termin 7 XII jest brany pod uwagę - wiec będą najpoźniej wysyłać maile o potwierdzeniu w poniedzialek - czyli w sumie 4 grudnia... a 5 powinniśmy mieć przesyłkę w domu... więc czarno to niestety widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. I zamiast mieć grę na Mikołaja, to pewnie będziemy mieli na Gwiazdkę. Oby tylko Wielkanocny Zajączek nie chciał jej nam wręczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Herosów V też niby dziś ma premierę a nie został do mnie nawet wysłany. Maila z potwierdzeniem przedwczoraj dostałem.

NWN2 nie zamawiałem, czekam może się zwolni jakiś egzemplarze EK a jak nie - to nie będę się spieszył. I tak przed Świętami nie będzie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować