Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

No to zaczynam się poważnie niepokoić... Już 1 grudnia a tu żadnego newsa, wizualizacji, mejla czy też odzewu na forum. Czekania ciąg dalszy :( Do Dark Messiaha też mejla nie dostałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:06, heyboy napisał:

No to zaczynam się poważnie niepokoić... Już 1 grudnia a tu żadnego newsa, wizualizacji, mejla
czy też odzewu na forum. Czekania ciąg dalszy :( Do Dark Messiaha też mejla nie dostałem...


Jest już późno i ja już niestety nie mam wielkiej nadziei, że maile do nas zostaną wysłane. Wizualizacja mogła by się pojawić nawet poniedziałek, czyli dzień przed ewentualną wysyłką, ale maile powinny być wcześniej. Co pewnien czas wchodzę jednak na "moje konto" i sprawdzam, czy nie ma linku do potwierdzenia zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co pewnien czas wchodzę jednak na "moje konto" i sprawdzam, czy nie ma linku do potwierdzenia zamówienia.

Ja robię tak samo, ale powoli tracę nadzieję i cierpliwość do tego wszystkiego... CDP mógłby dać chociaż znać czy termin 7 grudnia jest w ogóle realny i ostateczny. Po wczorajszej aktualizacji planu wydawniczego można by twierdzić, że tak, ale w takim razie gdzie są te mejle z potwierdzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małym pocieszeniem może być to, że ja (i nie tylko ja) np. nie dostałam maila do potwierdzenia zamówienia EK Gothica 3, a potwierdziłam tylko dlatego, że weszłam na moje konto i zobaczyłam link. Tak wiec nie trzeba się załamywać i czekać, a może... :) Trzeba cierpliwie czekać na nasze Neverwinter i mieć nadzieje, że przyjdzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... kupilem CD-Action dzisiaj i tam w reklamie widnieje data 7 grudnia.... mimo ze czasopismo bylo drukowane jakis czas temu to sadze ze CDP nie podal by niepewnej daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:51, Paladynka napisał:

Małym pocieszeniem może być to, że ja (i nie tylko ja) np. nie dostałam maila do potwierdzenia
zamówienia EK Gothica 3, a potwierdziłam tylko dlatego, że weszłam na moje konto i zobaczyłam
link.


No właśnie dlatego wchodzę przez moje konto, bo miałem tak przy Heroesach V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 21:03, heyboy napisał:

No właśnie dlatego wchodzę przez moje konto, bo miałem tak przy Heroesach V


A jeżeli ja płacę przy odbiorze to też mogę potwierdzić zamówienie w swoim koncie na gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:57, Ivo kudlaty napisał:

Myślicie, że będą jeszcze dostępne egzemplarze EK ??


Mała szansa. Spekulanci już wystawiają swoje na allegro. Jeśli coś zostało to pewnie trafi do Empików za 199zł w dzień premiery PL.

Też mam nadzieję że jeszcze się coś pojawi ale jeśli nie, to na pewno nie będę szalał i przepłacał, w końcu najważniejsza jest płyta z grą a reszta to tylko miły dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:13, Dark Demon napisał:

A jeżeli ja płacę przy odbiorze to też mogę potwierdzić zamówienie w swoim koncie na gram?


Tak. Ja też płacę przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, nawet musisz, bo ludzie z CD Projektu uznaliby, że zrezygnowałeś z zamówienia i by ci go nie wysłali :(
Ps. Ja też tak płacę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:19, heyboy napisał:

> A jeżeli ja płacę przy odbiorze to też mogę potwierdzić zamówienie w swoim koncie na gram?


Tak. Ja też płacę przy odbiorze.


I masz już możliwość potwierdzenia? Bo ja do tej pory nie otrzymałem ani maila ani nie mogę potwierdzić tego na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:25, Dark Demon napisał:

I masz już możliwość potwierdzenia? Bo ja do tej pory nie otrzymałem ani maila ani nie mogę
potwierdzić tego na stronie...


Przed chwilą sprawdzałem i nie mam na moim koncie a na mejlu to nawet już przestałem sprawdzać. Do Dark Messiaha też nie mam nic a premiera też 7 grudnia... No comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 12:55, pitphus napisał:

hmmmmm.... czy ktoś z Was dostał już mejla albo coś w tym stylu??


Niestety nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie otrzymał jeszcze meila z potwierdzeniem....hmmm jeśli to prawda co pisał Jach81 że maile będą wysyłąne 4 XII to coś mi się widzi żę nasze "PRE-ORDERY" przyjdą do nas w dzień premiery albo później :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować