Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 13:35, Neo The City Hunter napisał:

Chyba nikt nie otrzymał jeszcze meila z potwierdzeniem....hmmm jeśli to prawda co pisał Jach81
że maile będą wysyłąne 4 XII to coś mi się widzi żę nasze "PRE-ORDERY" przyjdą do nas w dzień
premiery albo później :/


Nawet jeśli będą wysyłane 4 to jest możliwość dostania wcześniej. Wszystko zależy od szybkości reakcji osób potwierdzających zamówienie. Parodią jest jednak pisanie, że mejla dostaniemy 5 dni przed wysyłką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważcie że CDP wogóle nie reaguje na spekulacje na forum....;/a powinni to zrobić gdyż powoli zaczną tracić wyrobioną dobrą marke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko małe- co macie na myśli mówiac, ze "próbujecie potwierdzic na koncie"(kontekst:np.na mejla już nie patrze, próbuje tylko potwierdzic na koncie na gram.pl)jak wy to chcecie zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:18, pitphus napisał:

Mam pytanko małe- co macie na myśli mówiac, ze "próbujecie potwierdzic na koncie"(kontekst:np.na
mejla już nie patrze, próbuje tylko potwierdzic na koncie na gram.pl)jak wy to chcecie zrobic????


Oto jak to robimy: ;)
Gdy wchodzisz na "moje konto", wybierasz "moje zamówienia" i nasz tam napis: "zamówienie nr .......: złożone ......., niepotwierdzone (maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz na 5 dni przed wysyłką)". Ten właśnie tekst zmienia się w link, na którym jest napisane mniej więcej: kliknij w link, aby potwierdzić zamówienie.
Uff, to chyba wszystko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:12, slipcio napisał:

Ale nie nastawiajcie
sie, ze na amd athlon 3200 1300 ram ddr geforce 6600 gt pogracie na full detalach - to niemozliwe.
Bo to strasznie przestarzaly sprzet, a NWN2 wymaga dwa, moze trzy rzy lepszego kompa by pokazac
pazury. Giera ma klimat, swietna grafe no i boskiego toolseta. Tworcy caly czas wydaja latki
w ktorych dodaja lub poprawiaja to co gracza sie nie podoba lub co chcieli by nowego zobaczyc.
Z NWN1 dobry byly tylko Hordy Podmroku, NWN2 to poezja warta kazdej ceny.


hmm to ja juz nic z tego nie rozumiem na gram.pl mamy::
>Rekomendowane wymagania:

>Procesor: Pentium(R) 4 3.0 GHz lub odpowiednik
>1 GB RAM
>Jedna z obsługiwanych kart graficznych: GeForce(TM) 6800 lub ATI Radeon X800,

a Ty tu piszesz tak jakby gram.pl podawalo wymagania minimalne a nie Rekomendowane... ??
to jak to w koncu jest - ktos inny niz Slipcio gral w NWN2 i moze sie odniesc do tego postu ??
wg danych z gram.pl skoro to wym. rekomendowane to gra powinna smigac...
(ja np. mam 3200+, 6800GT i 1 GB ramu i nie chce zeby mi gra POSZLA tylko CHODZILA BEZPROBLEMOWO JAK TRZEBA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 12:35, duRin90 napisał:

A ja mam takie pytanie - czy będzie można kupić Edycję Kolekcjonerską po premierze NWN''a ?



jeśli nikt nie kupi to pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:09, Taschon napisał:

Na co szansa jest bardzo mała.



tak samo jak na to ze gre dostaniemy przed premiera, czy w dzien premiery.. naprawde cd projekt zmienia pojecie pre-orderu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dokonałem płatności. A status produktu (oczekuje na sprowadzenie wszystkich produktów) - trochę podejrzanie brzmi, miejmy nadzieję, że będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:45, fedajkin napisał:

Ja już dokonałem płatności. A status produktu (oczekuje na sprowadzenie wszystkich produktów)
- trochę podejrzanie brzmi, miejmy nadzieję, że będzie wszystko ok.


W sklepe jest napisane, że planowana wysyłka to 7 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować