Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

I na taką edycję kolekcjonerską warto jest czekać... Aż się łezka w oku kręci. CD Projekt rulez!!! Teraz tylko dotrwać do 7 grudnia, a właściwie 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 13:20, PlushowyMisio napisał:

Znaczy się z jakimi dodatkami?

chodzi zapewne o bonusy w samej grze jak wspomniał ktos powyżej miał być jakiś atut, unikalny miecz, aura itd.
ja mam nadzieje że takich bonusów nie będzie, bo to premiowanie bogatszych graczy, czemu jak ktoś kupi zwykłą wersję ma mieć uboższą rozgrywkę ?? głupi precedens by był i mam nadzieje ze sie z tego wycofano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 13:20, PlushowyMisio napisał:

Znaczy się z jakimi dodatkami?

Kiedy zostanie zamieszczone zdjęcie edycji kolekcjonerskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera!
Biore edycje zwykla ale teraz czasem zaluje ze nie wziolem KOlkcjonerskiej takie + no i nwn1 z dodatkami a to juz jest warte 50 zl!!! Jak bedzie jeszcze okazja to zamowie wiec cdp dajcie jakeis dodatkowe EK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>głupi precedens by był i mam nadzieje ze sie z tego wycofano...

Na pewno nie precedens, gdyż już coś takiego miało miejsce. Chociażby w przypadku Guild Wars i zamówień przedpremierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 13:29, marihuana662 napisał:

Cholera!
Biore edycje zwykla ale teraz czasem zaluje ze nie wziolem KOlkcjonerskiej takie + no i nwn1
z dodatkami a to juz jest warte 50 zl!!! Jak bedzie jeszcze okazja to zamowie wiec cdp dajcie
jakeis dodatkowe EK!

Na pewno część trafi do sklepów, które wymienili. Tak samo jak EK Gothica 3 stoi sobie spokojnie w EMPiKu w Wawie. Byłem ostatnio przejazdem i widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 13:30, Daerdin napisał:

Na pewno nie precedens, gdyż już coś takiego miało miejsce. Chociażby w przypadku Guild Wars
i zamówień przedpremierowych.


no to może nie precedens, ale nie powinno stać się to zbyt powszechne, gdyż jak juz wspomniałem w pewien sposób krzywdzi to biedniejszych graczy, albo zmusza nas do kupienia droższej EK ... tak czy siak trochę nie fair
w EK zawsze były koszulki, podkładki, mapy, instrukcję, breloczki itd. nic co by bezpośrednio wpływało na rozgrywkę, i tak powinno zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo wiecej... I byly dostepne przez ponad miesiac lacznie, wiec nie wiem jak mozna bylo nie zdazyc, to nie byl pre order jednodniowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 13:33, heyboy napisał:

A będzie możliwość wyboru rozmiaru koszulki? Jeśli tak, to jak to będzie rozwiązane?

Ja przyłączam się do tego pytanka. Bardzo prosimy o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 13:35, hehe napisał:

> Na pewno nie precedens, gdyż już coś takiego miało miejsce. Chociażby w przypadku Guild
Wars
> i zamówień przedpremierowych.

no to może nie precedens, ale nie powinno stać się to zbyt powszechne, gdyż jak juz wspomniałem
w pewien sposób krzywdzi to biedniejszych graczy, albo zmusza nas do kupienia droższej EK
... tak czy siak trochę nie fair
w EK zawsze były koszulki, podkładki, mapy, instrukcję, breloczki itd. nic co by bezpośrednio
wpływało na rozgrywkę, i tak powinno zostać


Zgadzam sie w pełni. Edycje kolekcjonerskie nie powinny miec zadnego wpływu na samą rozgrywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Należy przyznać, że CDP zna się na rzeczy. Naprawdę świetna EK, ogromnie mnie ucieszyło pudełko- księga. Teraz pozostaje tylko czekać na wizualizację. Mam nadzieję, że nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się tak nie cieszył ze oni rozszerzają wersje EK.
Jak oni ją rozszerzają to pewnie się przedłuży jej wydanie i ten 7 grudnia się przesunie na 27 i jeszcze okaże się ze nic nie dodali co mieli dodać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olala :). Teraz to ta EK jest naprawde świetna ;]. Widać, że CDP dba o to by ich wydania były jak najbardziej dopracowane :). Teraz jeszcze tylko mam nadzieje, że spolszczenie również będzie stało na bardzo wysokim poziomie.

Aż szkoda, że nie będę miał EK w swojej kolekcji :). Niestety muszę się zadowolić zwykłą wersją ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 13:47, Duleain napisał:

> > Na pewno nie precedens, gdyż już coś takiego miało miejsce. Chociażby w przypadku Guild Wars i zamówień przedpremierowych.
>
> no to może nie precedens, ale nie powinno stać się to zbyt powszechne, gdyż jak juz wspomniałem w pewien sposób krzywdzi to biedniejszych graczy, albo zmusza nas do kupienia droższej EK ... tak czy siak trochę nie fair w EK zawsze były koszulki, podkładki, mapy, instrukcję, breloczki itd. nic co by bezpośrednio wpływało na rozgrywkę, i tak powinno zostać

Zgadzam sie w pełni. Edycje kolekcjonerskie nie powinny miec zadnego wpływu na samą rozgrywke.


No dobrze, tylko pamiętajcie o tym, że te bonusy i tak już są w zagranicznych wersjach. Więc czemu tylko posiadacze w Polsce mieliby być poszkodowani. Mimo tego, że uważam wasze zdania za słuszne, sądzę, że nie powinno zabraknąć tych bonusów w polskiej EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo CDPROJEKT !!!
EK zamowilem juz dawno. Nic nie mowilem po ogloszeniu roznych zmian tylko czekalem i wiedzialem ze sie nie zawiode. Nie chce tu za bardzo slodzic ale CD Projekt po prostu dba o swoich klientow - wiem to z autopsji przekonalem sie o tym juz kilka razy.
Dziekuje CD Projekt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu te bonusy to część programu jakim jest przecież gra, a to co zostało opisane w najnowszym newsie jako rozszerzenie EK, to wszystko to co "telepie się" w opakowaniu paczki ;), a nie sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować