Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska jeszcze bogatsza!

281 postów w tym temacie

Ja bym raczje nastawil sie na 6.12 ...zyjemy TYLKO w Polsce, kraju gdzie sie nikomu nic nie chce, a jak juz sie komus chce, to i tak inni go upupia. CDP sie trzyma... miejmy nadzieje, ze dlug owytrzyma, ale jak czytam niektore komentarze, to... brak mi sil. Ludzia mozna by za friko dac jakas wyspe na wlasnosc, z domkiem, i 12 laseczkami... a i tak by zaraz sie odezwali, ze "co tak malo?! albo "ale ja juz mam jedna laseczke, to po co mi az 12?!". Taaa... piekny kraj.

Wracajac do tematu: NWN2 EK? Baaa... toz to trzeba miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostawa nie zależy od CDP, tylko od firmy kurierskiej jaką jest Masterlink. Więc spóźnienie nie będzie winą CDP, chyba że zawini wydawanie paczek z ich magazynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie na dostawach z Masterlinka się nie zawiodłam, są w terminie. Tylko to, że mieszkam 450 m poza granicą Warszawy, to paczki mam z jakiegoś innego odziału Masterlinka i dostaję je ok 17:00, gdy inni grają już w grę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genilanie, genialnie! Respect CDprojekt i niniejszym cofam wszelkie narzekania jakimi raczyłam w Was cisnąć! :)
Świetna edycja, teraz byle do premieeery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnosnie EK, bo nie moge juz zamowic z powodu "wyczerpnia" nakladu, ale po dodaniu do listy zyczen produkt jest dostepny i niby mozna zamowic;/ czyzby CDP mialo jakies kopie w zapasie, a jak tak to niech zezwoli na ich kupno bo jestem jednym z wielu zainteresowanych aby zlozyc PRE-ORDER i zakupic to wspaniala gre wczesniej ;)

Zaluje ze wczesniej nie zamowilem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak... dodałem moje EK Chaotic Evil do listy życzeń jeszcze gdy było dostępne, a teraz gdy klikam "zamawiam" wyświetla mi komunikat "Przepraszamy, ale wszystkie sztuki Neverwinter Nights 2 - Edycja Kolekcjonerska Chaotic Evil zostały wyprzedane lub są w tym momencie zamawiane w sklepie." :/ wiecie może co się stało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duże. Ja mam AMD Athlon 64 3500+ 1024 RAM DDR GeForce 7900GT 256mb i na full detalach mi haczy. Oczywiście kolega z ameryki miał juz w październiku, a tak sie składa ze na świeta przyjechał do rodziny, tak wiec se sprawdziłem. Warlock ROX;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bym się wpakował. Chciałem tylko zerknąć na NWN2 w moich zamówiniach, patrze a tam "Dostawa pocztą polską". Szczęście że jeszcze zdążyłem zmienić metode dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować