Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Age of Empires III - trzeci etap konkursu

66 postów w tym temacie

W związku z dzisiejszą informacją prasową ( http://www.gram.pl/news.asp?id=762), uruchamiamy nowy, trzeci już etap konkurs Age of Empires III!

Bohaterem nagrań opublikowanych dziś przez CD Projekt jest Pierre Beaumont, czarny charakter zabawy. Wystarczy, że w odpowiedziach do tego wątku załączycie zdjęcie/obraz przedstawiający jeden z czarnych charakterów związanych z historią Ameryki w okresie 1500-1850 roku. Jedna osoba może wysłać jedno zdjęcie. W przypadku wytypowania do konkursu większej ilości zdjęć przez jedną osobę, pod uwagę przy wybieraniu najlepszych, brane będzie pierwsze zdjęcie/obraz zgłoszone przez danego uczestnika. Specjalna komisja wybierze najlepszą propozycję w ciągu kilku nadchodzących dni, ogłosi wyniki w tym wątku i skontaktuje się drogą e-mailową ze zwycięzcą.

Fundatorami nagród są firmy Steel Series - producent profesjonalnego sprzętu dla graczy - www.steelpad.pl - oraz Zboard - specjalnej klawiatury zaprojektowanej z myślą o graczach - www.zboard.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Francisco Pizarro - hiszpański konkwistador, od 1502 roku uczestnik podbojów Ameryki Łacińskiej, uwięził i rozkazał podstępnie zamordować władcę Inków Atahualpę, osadzając na tronie posłusznego mu Manko Kapaka, z okrucieństwem i bezwzględnością traktował Indian, skazując ich masowo na śmierć, niszczył także i wywoził do Hiszpanii najcenniejsze zabytki kultury inkaskiej... (wyjątkowy skurczybyk z niego był...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Czy zwycięzcy z poprzednich etapów mogą teraz brac udział i czy byliby brani pod uwage?
W sumie to nie będe dodawał swojej fotki bo nei jestem pazerny, bo wygrałem 2 etap :P Ale dobrze wiedziec :>
I kiedy skontaktujecie się ze zwyciezcami ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat.. inna kolorystyka ;p
tak wogule to zle zrobilem bo powinienem zalaczyc cos co wszystkich przebije pod sam koniec zeby nikt nic lepszego nie wkleil ;p

Vermin.... chyba mozna..(ale ja sie nie wypowiadam bo to nie ja ustalam zasady :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pedro de Alvarado - kierował ośmioma głównymi masakrami w których zgineło co najmniej 3 000 Indian
Nazywany przez historyków również ‘terrorist gangster’ lub ‘slave-hunter’

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to tak...... od jest Francis Drake (i to o niego mi chodzi...) a jeszcze niżej znajdziecie magellana.... i jeszcze jakiś dóch... ale nie pamietam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować