Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Age of Empires III - trzeci etap konkursu

66 postów w tym temacie

Hmm, ciężko z tym czarnym charakterem :D Wszystko zależy po której stronie się patrzy ;)
Simon Bolivar (1783-1830)
Jeden z najlepszych generałów Południowej Ameryki. Zdobywał niepodległość dla Boliwii, Panamy, Kolumbii, Ekwadoru, Peru i Wenezueli (gdzie się urodził).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 09:01, sathorn1 napisał:

Się czepiasz ziom. Po prostu nie chciałem dawać na obrazek 45 Pizarr''a albo kogoś takiego. Się poprostu za późno >połapałem
i już było pełno różnych obrazków.



Hehe - generalnie rozumiem twoja postawę, ale chyba warto, żeby każdy z nas miał jakieś tam pojęcie o historii, zwłaszcza jeśli chodzi o problem o który msam wspomniałeś :D.
Nie chcę bynajmniej się czepiać, tylko poprawić.


Ale intencje srceena były szlachetne - chociaz 20 cortezów w tą czy w tamtą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Król wszystkich czarnych charakterów

Oto wszem i wobec przedstawiam najczarniejszego z czarnych charakterów! Zdjęcie zostało zrobione nocą (bo czarne charaktery w dzień się ukrywają i są nieuchwytne dla obiektywu mojego aparatu). Na zdjęciu wyraźnie widać jak na czarnym tle zarysowuje się kontur czarnego charakteru. To po prostu "Czarny charakter by night" ;-)

Chcecię wiedzieć z czego zasłynął ten czarny charakter? Nie chcecie? I tak Wam powiem! Otóż widział go doskonale Maks (Jerzy Stuhr) z "Seksmisji" gdy krzyczał: "Ciemność, widze ciemność! Ciemność widzę!". No to już wiecie o kim mowa :-)

P.S. Uprasza się o nieregulowanie odbiorników - zarówno tych radiowych jak i telewizyjnych ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 13:54, Paladynka napisał:

Tego native americans nie lubili i nie dziwię się im.


1500-1850 - nie wiem czy Custer się łapie, bo sam go chciałem dać, ale to późniejsza bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byli już przywódcy hiszpańskiej konkiwsty oraz piraci.
Czas na czarne charaktery innego, amerykańskiego pokroju :].

Butch Cassidy i Sundance Kid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sir Humphrey Gilbert człowiek, który zaaranżował pierwszą brytyjską wyprawę kolonizacyjną i tym samym sprowadził do Ameryk Europejskich kolonistów, którzy później mordowali wielu wielu tubylców czy jak ich nazwał Kolumb - Indian. Był on więc kimś kto sprowadził terror i mord do Nowego Świata. I jak takiej osoby nie nazwać czarnym charakterem ?

Obrazek jak widać własnej roboty na podstawie: www.heritage.nf.ca/exploration/images/gilbert.jpg wykonany w programie Adobe Photoshop CS. Życzę pomślnego wybierania zwycięzcy :P :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 12:38, Backside napisał:

Byli już przywódcy hiszpańskiej konkiwsty oraz piraci.
Czas na czarne charaktery innego, amerykańskiego pokroju :].

Butch
Cassidy i Sundance Kid.

Troszkę daty Ci się pomyliły :))Butch Cassidy urodził się w 1866 roku.Nie czepiam się ale powinieneś to wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 22:51, Jaconen napisał:

> Byli już przywódcy hiszpańskiej konkiwsty oraz piraci.
> Czas na czarne charaktery innego, amerykańskiego pokroju
:].
> > > Butch
> Cassidy i Sundance Kid.
Troszkę daty Ci się pomyliły :))Butch Cassidy urodził się w 1866 roku.Nie
czepiam się ale powinieneś to wiedzieć :)


Nie pomyliły, ale pomyślałem, że całkiem trafne będzie ujęcie tematu do tej pory nie przedsięwziętego :].

Czasy badyckeigo dziekiego zachodu zaczynają się już w I poł XIX wiek, gdy budowane są koleje, sklepy, poczta i nwoe osady (hmm, pierwsza publiczna kolej w 1820-którymś).
Przynajmniej Cassidy i Kid nie są dzięsiątym z rzędu Cortezami i Pizarrami, ani nie nieracjonalnie oskrażanymi postaciami :]
A wątki z bandytami w AoE III również są :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się długo kogo by tu dać i Doszedłem do wniosku że Kapitan Barbossa (Kapitan "Czarnej Perły")
będzie odpowiedznią postacią... Troszke z humorem, troszke napoważnie.

I nie jest to Pizarro ani Bracia Daltonowie.

(może tym razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować