Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Piotr Rubik i jego twórczość ;))

84 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2007 o 00:14, Napek napisał:

W przypadku oratoryjnych solistek...


... zdania są podzielone, przynajmniej w moim przypadku. Zosia oczywiście nie ma sobie równych i Rubik ma wielkie szczęście, że ją "zatrudnił", ale pozostałe solistki - szczególnie mówię tu o Georginie Tarasiuk, która wykonywała "Psalm dla Ciebie" na Top Trendy, to przeciętne nabytki. Georgina wraz Grzegorzem nie brzmiała tak przekonująco jak Janusz Radek i Małgorzata Markiewicz... Co zaś się tyczy solisty Michała Gasza, to myślę, że ma dobry głos i wraz z Zosią tworzą ładny duet i uzupełniają się wzajemnie przy "To cała prawda". Będą z niego ludzie...

@ boduczek

Dnia 26.08.2007 o 00:14, Napek napisał:

PS. Co sądzisz o jakimś fanklubie Zosi :-D ?


Ostatnio próbowałem zarejestrować się na forum poświęconym właśnie Zosi, ale moja próba skończyła się niepowodzeniem... Będę musiał spróbować ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:07, igorinho napisał:

Co zaś się tyczy solisty Michała Gasza, to myślę, że ma dobry głos i wraz z Zosią tworzą ładny
duet i uzupełniają się wzajemnie przy "To cała prawda". Będą z niego ludzie...


Przepraszam, chodziło mi oczywiście o " Psalm Konwalii ", a nie "To cała prawda"... Chwila nieuwagi i człowiek musi tracić posta na wyjaśnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może będzie to niepotrzebny wydatek, ale doszedłem do wniosku, że kupię Psałterz Wrześniowy z udziałem nowych solistów. Wtedy będę mógł spokojnie porównać obie wersje :) (tak się składa, że jestem szczęśliwym posiadaczem całego Tryptyku :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować