Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gadżety gram.pl dostępne w sklepie!

112 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2005 o 19:21, Carnagge napisał:

lol placic 40zeta za koszulke aby byc chodzaca reklama to gratulacje :P Takie duperelki to cdprojekt powinien >gratis dorzucac do gier...

Wam się chyba nigdy nie dogodzi, dają coś za darmo a wy... ;) Jeśli nie podoba Ci się koszulka, zawsze możesz zamówić kubek, tam nie widziałem loga Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:48, Cheed napisał:

Wam się chyba nigdy nie dogodzi, dają coś za darmo a wy... ;) Jeśli nie podoba Ci się koszulka, zawsze
możesz zamówić kubek, tam nie widziałem loga Gram.pl


Na kubkach też jest :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubki fajne, nawet zastanawiałem się, czy nie wziąć, ale od dłuższego czasu planujęw ten sposób - jak będę zamawiał jakąś grę, to przy okazji, bo nie będą płacił za przesyłkę, żeby dostać kubek. Ale skoro to już ostatni rzut, to pewnie nic z tego nie wyjdzie.
Trudno... 180 wPLNów poczeka na ciekawsze propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:21, Carnagge napisał:

lol placic 40zeta za koszulke aby byc chodzaca reklama to gratulacje :P Takie duperelki to cdprojekt powinien gratis dorzucac
do gier...


Jak płacisz wPLN to płacisz 90 groszy, ziom nie wiem czy zauważyłeś. Mam takie straszne obawy, żę gram.pl stanie się jedynie zwykłym sklepem wydawcy i skończy się era idei (grasz?-a). Pewnie chą magazyny opróżnić przed likwidacjądziału gadżety albo inną straszną rzeczą.

Przynajmniej się zdążyłem załapać na koszulkę i otwieracz a, że zamawiałem Guild Wars to właściwie za 1,8 zł dostałem otwieracz i koszulkę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:52, DragonLord napisał:

Na kubkach też jest :P.

No ale przecież nie chodzisz z kubkami na wierzchu do szkoły/na studia/do pracy ;) Raczej jest do użytku domowego, chyba dobrze przed mamą zareklamować sklep z grami ;) Widzicie, same plusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wkońcu jest to zwykłu kubek czy termos? bo jak dla mnie to wygląda na termos xD A tak propo - jak tak wszyscy zaczeli zamawiać gadżedy to dobrze, że ja już to zrobiłem bo lada dzień magazyn będzie pusty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadżety są super - jak zobaczyłem ich cenę to pomyślałem że w końcu bede mógł wydać na coś wirtualną kase :D brawa dla CDProjekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to naszczęście mam już za sobą. Zamówiłem to co chciałem za pierwszą partią. Ale miło że CDP chociażby na chwile powróciło do gadżetów. Mam nadzieję, że w przyszłości rzeczywiście będzie ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 21:43, lajt napisał:

To wkońcu jest to zwykłu kubek czy termos? bo jak dla mnie to wygląda na termos xD A tak propo - jak tak wszyscy zaczeli
zamawiać gadżedy to dobrze, że ja już to zrobiłem bo lada dzień magazyn będzie pusty :]


To jest kubek termiczny. Czyli taki, który utrzymuje ciepło. Jak wspominałem wcześnej bardzo przydaje się coś takiego na zajęciach. No i pojemność ma 0,6 litra czyli dobrej gorącej herbatki można wypić sporo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:07, Valed napisał:

A ja nie rozumiem co was kręci w tych "gadżetach".
Nic specjalnego :(.
Zamiast tego mogli by dac gry za 1pln ;D.


A choćby to, że za złotówke w normalnym sklepie nie kupie termicznego kubka. A gry za złotówke pewnie jeszcze będą. Po za tym są tacy, którzy lubią mieć rozmaite gadzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:48, Cheed napisał:

> lol placic 40zeta za koszulke aby byc chodzaca reklama to gratulacje :P Takie duperelki to cdprojekt powinien >gratis
dorzucac do gier...
Wam się chyba nigdy nie dogodzi, dają coś za darmo a wy... ;) Jeśli nie podoba Ci się koszulka, zawsze
możesz zamówić kubek, tam nie widziałem loga Gram.pl



Sorrki faktycznie nie zauwazylem ze mozna placic wirtualna kasa. Teraz to oferta spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości jeszcze raz wszedłem do sklepu gram.pl do działu z gadżetami. Przy niebieskim kubku termicznym jest już napis "brak towaru", przy czerwonym "towar na wyczerpaniu (mniej niż 10 sztuk)". Natomiast stalowy kubek termiczny jest wciąż dostępny. To w ciągu ilu godzin rozeszły się niebieskie kubki termiczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować