Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zarobić na PlayStation 3?

46 postów w tym temacie

Kurcze, niezły koleś. To nie oszustwo - przecież napisał, że to tylko mail, ale że ludzie tego nie przeczytali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden oszust,oszust to byłby wtedy gdyby tego nie napisał....A tylko idiota zamawia tak kosztowną rzecz jak PS3 i nie czyta całej licytacji tylko 3/4 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 16:02, gmx napisał:

hmm, a jak wyszedl x360 to ktos przypadkiem nie sprzedal w podobny sposob jego fotografii?
:)


Zgadza się.
Apropos, w Bostonie znalazł się gość, który chcąc zarobić na swej PS3, sprzedał ją za $0.99 :D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:52, merib napisał:

oszust i tyle


Nie. Poprostu kupujący nie doczytał do końca. Takich aukcji jest multum. Sprzedają same opakowania, zdjęcia konsol, same obudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze to nie oszustwo. Koleś przecież napisał co i jak. Gdzie tu oszustwo ? A że ludzie są naiwni, chociaż w tym przypadku powiedziałbym nawet głupi to ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 16:02, gmx napisał:

hmm, a jak wyszedl x360 to ktos przypadkiem nie sprzedal w podobny sposob jego fotografii?
:)

Puedłko od x360 tez sprzedawali ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre :) juma nie śpi ... i oszustwa także ... choć w sumie to nie do końca oszustwo ... on po prostu miał nadzieje że niektórzy ludzie nie nauczyli się jeszcze czytać ( no i miał racje :) )... jedynym słowem które teraz mi na myśl to ... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to oszustwo ponieważ zdjęcie wprowadza w błąd. W aukcji liczą się zarówno informacje tekstowe jak i multimedialne. Jeśli jedne są sprzeczne z drugimi to możemy nie płacić twierdząc iż towar nie jest zgodny z opisem (bo ta skrzynka mailowa nie przypomina tej ze zdjęcia :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest to oszustwo. Pytanie do osób, które twierdzą, że oszustwem to nie jest: czy Waszym zdaniem konto e-mail wygląda jak PS3? Nie? Brawo! Nie wiem, jak w USA, ale w Polsce gość, który "wygrał" tę aukcję na 99% uwolniłby się od obowiązku płacenia, powołując się na oczywiście złą wolę wystawiającego oraz jego zamiar wprowadzenia w błąd kupującego co do właściwości fizycznych przedmiotu licytacji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arth powtórzyłeś w zasadzie to samo co ja mówiłem :).

Inna sprawa, że np. sprzedawanie pudełek po konsolach albo atrap telefonów już jak najbardziej uchodzi na sucho bo w tych przypadkach zdjęcie przedstawia faktyczny przedmiot. Wtedy jest to po prostu wina kupującego bo trzeba umieć czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować