Zaloguj się, aby obserwować  
krzywan

Wspominki starszych graczy ;)

269 postów w tym temacie

Ze starszych gier najmilej wspominam Super Mario Bros, Ninja Turtles (nie pamiętam już podtydtułu), Contra, Batman Prototype, Bomberman, Galaxian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypominam moje dzieciństwo to wtedy kompurety PC były jeszcze rzadkością :P pamiętam comodore no i AMIGE :P Pamiętam też taką gra pt. Legacy Of Sorasil to była gra RPG. Uwielbiam tę gre i od tej gry zaczeła sie moja przygoda z RPG :D to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam "pegazusy" ;) , jak na targu sie gry kupowało . Kompa dostałem na komunie . Moja pierwsza gra to Lomax . Pamiętam , jak mi rodzice w Vobisie kupili bo bez przemocy ( sam chcialem taką ) a potem to były Groundsu ( niepamiętam jak to się pisze ) i Wormsy . Niejestem starym graczem ale powspominać niezaszkodzi . Moja ulubiona gra na pegazusa to platwormówka ( jak wszystkie ) o Kaczorze Donaldzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 25.08.2006 o 17:52, ja33no napisał:

Moja ulubiona gra na pegazusa to platwormówka ( jak
wszystkie ) o Kaczorze Donaldzie ;)


Nom Duck Tales moja siostra miała 2 cześci, wypasiona gierka. Wciąga jak bagno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje wspominki:

Cannon Fodder, Lost Vikings, Lemmings, UGH, Prehistoryc, Desert/Jungle Strike, Ufo: Enemy Unknown, Settlers, The Incredible Machines, Metal Slug, Discworld, Command&Conquer, Red Alert, Prince of Persia 1 i 2, Golden Axe, Dyna blaster Street Fighter, Duke Nukem, Mortal Kombat, GTA, Goblins 3, Battle Chess 2 (ale mi sie podobala grafika i animacje ), Civilization, Dune, Sensible Soccer, Super Frog, Another World, Wolfenstein 3D, Dark Forces, Lotus 3, Elastomania :D, Franko :P, z nowszych GTA i UT ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak się zachwycałem Red Alertem i Doomem 2. Ach,to były czasy:)) Wydawało mi się,że lepszej grafiki w grach nie może być... ciekawe jakie moje własne przemyślenia będa mnie bawic za kolejne 10 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze granie odbywało się na Atari XE cośtam ;) z odtwarzaczem kaset. Coż to było za cudo! A gry jakie!
International Karate, Ninja, Misja, Bruce Lee, Zorro, River Raid, Moon Raider, Fred, Robbo (sąsiadka lubiała w to grać:) oczywiście Montezuma''s Revenge :) I cholera jeszcze wie, w co tam grałem.
Ale powiem wam coś.
To jest fajny link i sobie go dokłądnie przejrzę :)

http://mapy.atari8.info/brucelee.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio naszło mnie coś żeby przypomnieć sobie wspaniałą grę Privateer. Symulator kosmiczny , będący częściowo także grą przygodową i handlową. Jako wolny elektron możemy zaarabac jako pirat, handlarz albo najemnik , tudzież łowca nagród. Wszystko dzieje sie w świecie Wing Commandera.

No i okazało się że fani tej gry postanowili wykorzystać fakt udostępnienia kodu gry i odmłodzili ją. Można ją ściągnąć pod nazwą Priwateer: Remake. Najnowsza jest chyba wersja 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:23, Norbert1367 napisał:

ja uwielbiam herosa III .grałem w herosa IV ale w v jeszcze nie ................


wiesz co masz te zamiłowania co ja Heroesy i starsze Wormsy. To była klasyka uhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde pamiętam jak zagrywałem się godzinami w Mario Bros(teraz już nie pamiętam czy to miało jakiś podtytuł) Pamiętam też jak grałem w Worms armagedon albo w Contre:) Ehh stare piekne czasy:D No i ba zapomniałbym o Age of Empire i Diablo a przecież też spędziłem przy nich długie wieczory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh Cannon Fodder to była boska gra. :) Pamietam jak byłem chory, leżałem w łóżku, podłącyzłem sobie moją Amigę 600 załączyłem Cannon FOdder i grałem tak przez cały dzień. 1 i 2 dla mnie toi na tym sammym poziomie. Teraz odnowili tą gierę, ale jakos mi sie nie podoba. W starym CF była lepsza grafa. ( dla mnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ze starszych gier podobają się Homm3 wraz z wog''ie to jest full wypas (do tej poru gram częściej nawet niż w Homm5), disciples 1, i gierki na pegazusa np. czołgi, goal 3, riki and kunio i jeszcze inne gry tylko tytułów nie pamiętam w których gra się podobnymi ludzikami co w goal''u 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, masz rację 1 i 2 to było coś, na moim 3.86 pocinałem w to az wióry leciały, to gra to wzór miodności :)
I te pojazdy, te pułapki i te ludziki, które w końcu i tak kończyły jako krzyże na wzgórzu :>

Radek15----> tu jest kącik starych gier, nie wiem czy Homm3 można do takich zaliczyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałęm mało krzyży . Dopiero gdzieś w połowie gry mi ginęli. Pamietam jak mi zginął Stu, Jon, i ktosd tam w jedej misji to prawei płakałem :D hehe, ahhh miło powspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować