Zaloguj się, aby obserwować  
krzywan

Wspominki starszych graczy ;)

269 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 21:46, Budo napisał:

Radek15----> tu jest kącik starych gier, nie wiem czy Homm3 można do takich zaliczyć ;]


nie wiem dlaczego miało by się HoMM3 nie zaliczać do starszych gier przecież ma już swoje lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:53, Moras1990 napisał:

NO ale to gdzieś z 7 lat tylko. A my mówimy o takich naprawde starszych :)


No to jakich co mają 15 lat? Jak o takich to ja wychodzę z tego tematu bo nie mam tyle lat aby wspominać takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2006 o 21:58, Radek15 napisał:

No to jakich co mają 15 lat? Jak o takich to ja wychodzę z tego tematu bo nie mam tyle lat
aby wspominać takie gry.


Hhe, no i o to chodzi, bo to wspominki weteranów i starych pryków z komody, pegasusa, amigi, i pierwszych pieców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:59, Budo napisał:


> No to jakich co mają 15 lat? Jak o takich to ja wychodzę z tego tematu bo nie mam tyle
lat
> aby wspominać takie gry.

Hhe, no i o to chodzi, bo to wspominki weteranów i starych pryków z komody, pegasusa, amigi,
i pierwszych pieców :D


Na pegazusie kilka lat grałem więc może trochę coś napiszę w tym temacie. I mam pytanie czy grał ktoś w koszykówkę na pegazusie w której grało się ludzikami z goal''a 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj ja na pegazusie to wiele nie zacinałem długo tego pudełeczka w domu nie miałem jedyne co mi się podobało to to że Rumuni sprzedawali pagazusa na przykład jako Play Stattion :) ja tam ostatnio się zajawiłem na The Lost Vikings II od Blizzarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny temat :)

Przy okazji widać jak się czasy zmieniają (HoM&M III starą grą? Łeee... do emerytury jej baaardzo daleko :)).

Zaczynałem dawno, dawno temu na Commodore 64 (do dzis dumnie spoczywa w szafie, razem z magnetofonem, grami na kasetach, stacją dysków i kartonem dyskietek, a nawet antycznym padem :)).

Pierwsza gra to była Continental Circuit - stareńkie wyścigi, ale tak pogrywałem, że znałem na pamięć każdy zakręt. Rewelacyjna była też Laser Squad (kierowało się oddziałem komandosów, śmiało można powiedzieć protoplasta SWAT''a).

Poza tym świetne Mayhem in Monsterland czy Rick Dangerous. Fenomenalne. Zresztą kto nie ma leciwego C-64 to teraz może sobie ściągnąć emulator VICE i pościągać trochę gier. Zabawa nawet dziś często lepsza niż najnowsze produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:57, ceSSar napisał:

a pamietacie to !!!!


łoooo, ja miałem taką ruską gierkę , tylko że polegała na zbieraniu spadających jajek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:14, ProHacker napisał:

Ktoś z was czytał Bajtka


Bajtek dobra sprawa ;) miał fajne okładki ;) i jeśli dobrze pamiętam to oni wypuszczali programy do przepisania =D

ja w zasadzie też zaczynałem od C= 64 a monitor miałem z ze znaczkiem atari =P kasety i te wielgachne dyskietki =D a właśnie jak to pisze przypomniało mi się Electrobody... =D kurde ide po emulator bo aż łezka w oku ;) a ile ja joy''ow połamałem na tym sprzęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:57, ceSSar napisał:

a pamietacie to !!!!


eem nie kojarze... za to co kojarze to 25 letniego gumowego staruszka :) The Flinstons na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:58, Azrathel napisał:

> a pamietacie to !!!!

łoooo, ja miałem taką ruską gierkę , tylko że polegała na zbieraniu spadających jajek :P


z jajkami to miałem wersje z wilkiem i zającem =P a i jeszcze formułka jakaś była i strzelanie karnych =P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:03, mefjak napisał:

> > a pamietacie to !!!!
>
> łoooo, ja miałem taką ruską gierkę , tylko że polegała na zbieraniu spadających jajek
:P

z jajkami to miałem wersje z wilkiem i zającem =P a i jeszcze formułka jakaś była i strzelanie
karnych =P ;)


takie :)

20070430100752

20070430100801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radziecka myśl techniczna gdzie po 255 jaju gra tak przyśpieszała, ze rzeczywiście były trudności hihihihih... ze wspomnień aż się łezka zakręciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:59, Budo napisał:


> No to jakich co mają 15 lat? Jak o takich to ja wychodzę z tego tematu bo nie mam tyle
lat
> aby wspominać takie gry.

Hhe, no i o to chodzi, bo to wspominki weteranów i starych pryków z komody, pegasusa, amigi,
i pierwszych pieców :D

Ja w pegasusa grałem w 1997/8 roku u kolegi. Teraz mam je wszystkie 400! na mp4!!! Xlife x95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:57, ceSSar napisał:

a pamietacie to !!!!

O facet! Ale teraz to pojechałeś! :) Już zapomniałem, że kiedyś miałem takie gierki (i że w ogóle były!), a ośmiornica to moja ulubiona.

Ciekawe, czy można takie coś jeszcze kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować