• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mario3000

Atak hakerow

Pytanie

od kilku dni duzo osob sie skarzy na strate hasla do konta email :/
wczoraj spotkalo to rowniez mnie ;o
i tu pojawia sie problem...
aby uchronic konto gram.pl przed wlamaniem chcialem zmienic adres mail, lecz aby to zrobic musze miec dostep do starego konta, ktorego juz nie posiadam :/
moge prosic o pomoc administracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.11.2006 o 09:07, Mario3000 napisał:

(...)


Wejdź w "Moje konto", "Mój e-mail i hasło", tam możesz zmienić sobie adres e-mailowy. Nigdy nie próbowałem zmieniać swojego e-maila, ale napewno ta opcja działa. Chyba o to ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam pytanie...
klikajac na zakladke pomoc wyskakuje mi lista gier :/
PS:
NIE MOZNA ZMIENIC MAILA NA NOWY JESLI NIE ZNA SIE HASLA STAREGO MAILA <;o> <chodzi o ten hax>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2006 o 09:52, Magwisienka napisał:

> Linki do bitefight są na tym forum zakazane.
A co to jest to całe "bitefight"??

Wampiry i Wilkołaki tłuką sie ot i całka historia - a ja "hiena cmentarna" żeruje na forumowiczach ( bez obrazy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2006 o 09:52, Magwisienka napisał:

> Linki do bitefight są na tym forum zakazane.
A co to jest to całe "bitefight"??

taka gra internetowa wybierasz czy jesteś wamiprem czy wilkołakiem, raczej biedne (wiem bo grałem).
Linki kolesie podają z powodu, że jak się na nie kliknie to on tam kase czy coś dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2006 o 09:54, Zakapturzony napisał:

> > Linki do bitefight są na tym forum zakazane.
> A co to jest to całe "bitefight"??
Wampiry i Wilkołaki tłuką sie ot i całka historia - a ja "hiena cmentarna" żeruje na forumowiczach
( bez obrazy )

Aha, to takie buty ;D Sorka, ale nie wejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A mi na gg przysłano cos takiego:
Ktos rozsyla mily wygaszacz ekranu- TH - superman.zip. Jesli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten ktos uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez Internet. Nie rozpakowujcie w zadnym wypadku tego wygaszacza ekranu! O ile wiadomo, wirus zostal puszczony w obieg od wczoraj. Ta informacja zostala opublikowana wczoraj rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam przetrzymuje dane ktore nastepnie zostaja wyslane przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich. Waszych znajomych, ktorzy maja dostep do Internetu. Prosze skopiujcie i wyslijcie te informacje do kogokolwiek aby ten wirus mogl zostac zablokowany. Poinformujcie wszystkich ktorych macie na liscie znajomych GG i innych przyjaciol
Z powazaniem,
InterLAN
Marek Sieradzinski
tel. (61) 827-39-19

Wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2006 o 10:12, L33T napisał:

od kogo to masz? bo mi to pachnie spamem z wirem i nie przesyłał bym tego znajomym :/

darkstar mi przysłał, moze faktycznie krąży taki wirus-wygaszacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2006 o 10:15, lampak napisał:

Wpisałem w google nazwę tego pliku. I http://www.gdata.pl/virlist/nowewirusy_s.html tutaj znalazłem,
że jest to fałszywy alarm. A to, że jest to bzdura domyśliłem się jeszcze wcześniej,
ponieważ samo rozpakowanie pliku jeszcze nic nie może zrobić - plik musi zostać uruchomiony,
aby zaczął działać.

To dobrze że to nie prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

....

Dnia 25.11.2006 o 09:54, Mario3000 napisał:

NIE MOZNA ZMIENIC MAILA NA NOWY JESLI NIE ZNA SIE HASLA STAREGO MAILA ...

Musisz się zalogować na starym koncie gram.pl i nic ci więcej nie jest potrzebne. No chyba że zapomniałeś hasło na gram.pl bo adres konta email to pewnie pamiętasz.
PS: na przyszłość zmień hasło na gram.pl na takie które będziesz pamiętał bo 53237452477247524 ciężko zapamiętać (lub coś w tym stylu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Iro nie zrozumiales mnie
jak chce zmienic mail to pisze ze na wszelki wypadek email zostanie wyslany na stary mail, wiec nie moge go zmienic ;o
bardzo prosze o kontakt <administracji> w celu zmiany emaila na nowy, bo jak wyzej napisalem bez posiadania starego maila jest to niemozliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować