Zaloguj się, aby obserwować  
pro_evo2

Dispel

135 postów w tym temacie

Akcja Dispel rozgrywa się na podzielonym na trzy krainy: Aesh, Shereg i Yam kontynencie Dman, nad którym ciąży straszliwa przepowiednia spędzająca jego mieszkańcom sen z powiek. Mówi ona o powrocie Harassa – okrutnego boga zniszczenia i o tym, że spowoduje wybuch niekończących się i niezwykle krwawych wojen. I jak to zwykle bywa okazuje się, iż to właśnie ty jesteś jedyną osobą, która może zapobiec zbliżającej się zagładzie. Gra ukazała się w Polsce jako dodatek do jednego z pism komputerowych.

Trzy krainy, 15 miast i kilkaset postaci, które spotkamy podczas naszej wędrówki.
25 rozbudowanych lochów i katakumb.
Cztery typy bohaterów: Rycerz, Wojownik, Łucznik i Mag.
Możliwość uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.
Nieliniowa fabuła.
41 różnych czarów.
30 typów potworów.
80 rodzajów broni i zbroi, system ich ulepszania.
Możliwość handlowania i targowania się.
Przyjemna szata graficzna, akcja ukazana w rzucie izometrycznym.

To bradzo fajny RPG podobny do diablo2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 10:21, Sephirath napisał:

Czy Dispel nie dano aby na cover cd do 10lecia Komputer Świat albo coś takiego? :P

To chyba było ze 4-6 lat temu...



15-lecie PC WORLD KOMPUTER grałes w to nawet fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem grałem, specjalnie mnie to nie rozgrzało... Ale jak na tamte lata wyśmienita siekanina ;)

Chociaż trochę kretyńsko rozłożone staty broni, skok cenowy o dwadzieścia monet a skok statowy o parędziesiąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem tez i bardzo mi sie podobało moze dlatego ze miałem wtedy około 8lat:D teraz tej gry nigdzie nie moge znalezc w pl:< choc watpie zeby po takim czasie mi sie podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo , ale stara gra. Kiedyś w nią grałem ale mi sie niepodobała , teraz zainstalował bym sobie , ale niema płytek (zgubiłem) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to.I taka sobie ta gra była.Animacja nie najlepsza,polonizacja to była dla mnie te kilka lat temu porażka (nieodróżniona płeć bohaterów),gra w sumie nawet,nawet,jeden błąd,naprawiony patchem,powodował,że gra się wywalała...Dla mnie może 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by było pięknie ładnie gdyby była możliwość jej przejścia. Niestety w drugim zadaniu głównym gra się wyłączała we wszystkich wydaniach a łatka która do niej wyszła i tak nie łatała ;/.
Po za tym rzuciała mi się w grze błędna merytoryka.
Cóż szkoda bo gra na typie Diablo i klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:43, Sareavok1 napisał:

Wszystko by było pięknie ładnie gdyby była możliwość jej przejścia. Niestety w drugim zadaniu
głównym gra się wyłączała we wszystkich wydaniach a łatka która do niej wyszła i tak nie łatała
;/.
Po za tym rzuciała mi się w grze błędna merytoryka.
Cóż szkoda bo gra na typie Diablo i klimacie.



Gra nawet,nawet , ale niemogę znaleść płyty , a z chęcią bym sobie zainstalował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:45, Domon napisał:

Gra nawet,nawet , ale niemogę znaleść płyty , a z chęcią bym sobie zainstalował :)

Nie rób sobie ochoty bo się zdenerwujesz. Gra się perfidnie wyłącza po wejściu w drugi głowne quest.
Jeżeli jesteś starym grazem to proponuję nie grać w rpg na singlu tego typu. To już przszłość (kasznaki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA miałem podobny problem tyle że mi wyskoczyły pentagramy na podłodze i za żadne skarby nie mogłem ich przejść
bo jakieś ognie mnie pochłaniały. Jak ktoś wie jak to przejść to niech pisze.

A co to samej gry to gra wyśmienita dla mnie do tej pory jest nad Diablo II czy Baldur''s Gate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię Dispel. To fajna gra jednak zawiera sporo błędów.

Jednym z nich jest rozmowa z awanturnikiem z miasta rybaków. Mówi, że chcę nam opowiedzieć niezwykłą opowieść... i komp się zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat od dawna uśpiony, ale może jednak ktoś odpowie na mój problem.
Dopiero zacząłem grę i już mam problem, trochę śmieszny ale nie umiem korzystać z ekwipunku. Zrobiłem drobne zaopatrzenie, ale nie wiem jak z niego korzystać. Jak zaaplikować broń bohaterowi, czy ubrać go w zbroję?
Prosiłbym o szybką pomoc.

20100220150144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Gdy przyjmuję zadanie, te zapisuję się w dzienniku. Pytanie tylko, którym klawiszem otwiera się dziennik, bo nie natrafiłem na niego.
Poza tym, gdzie znajduje się chata maga, którego odszukanie zleca nam córka byłego papieża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu dawno nie grałem, na na tym tytule zostałem m.in. wychowany.
Dobra do rzeczy:
Dziennik jest dosyć dziwnie umiejscowiony. Pod Tab mamy mapę(tia?) i jest w którymś roku coś na wzór pióra bodajże. Ogólnie rzecz będzie miała jakąś tam animacje- to jest dziennik(wiem dziwne). Jest tam podział(ze względu na krainy) i rodzaj(główny/poboczny).
Chata maga powiadasz.... to jest po Grobowcu Ostatniego Papieża oraz tej całej radzie hmmm... jesteś w stanie zrobić screena mapy Shereg? Na kompie gry nie mam, a jedna z lepszych stron o tej grze już nie istnieje. Z góry dzięki.
Ps. Polecam zainstalować wszystkie patche.W podstawowej wersji gra urywa się przed rozmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 17:05, Niewiernus napisał:

Dziennik jest dosyć dziwnie umiejscowiony.

Dzięki za pomoc.

Dnia 23.02.2010 o 17:05, Niewiernus napisał:

Chata maga powiadasz....

Ta lokacja jest zaznaczona na mapie :D Człowiek jednak chyba wzrok traci ;)

Dnia 23.02.2010 o 17:05, Niewiernus napisał:

Ps. Polecam zainstalować wszystkie patche.W podstawowej wersji gra urywa się przed rozmową

Tak, przed pierwszym granie zainstalowałem patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować