Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

EA Classic

528 postów w tym temacie

Ja bywam często w MM i empik i do niedawna taki burnout kosztował w MM (Radom) 100 zł z kawałkiem a teraz 50 i to dla mnie jest okzaja (właśnie dziś się po niego wybieram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yes, yes, yes !!!!
będzie jpromocja z grami w serii EA Platinum: kup dowolną grę a drugo 50% taniej(empik.com), do 29 listopada;
też można się spodziewać promocji z grami EA Classics, ponieważ na aukcjach są nowe tytuły za 22-25zł;
nie ma jeszcze nowej gazetki z empiku i wtedy pewnie bedzie coś oficjalnie
na PC EA Classics kup jedną a druga gra za zł, też do 29.11.2009
http://www.empik.com/specjalnie/ea/ps3/?bannerId=508
http://www.empik.com/specjalnie/ea/pc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę jeszcze dodać, promocja od jutra 13.11.2009r. ;) we wszystkich empikach( i pewnie w innych sklepach też będzie), dowiedziałem się telefonicznie w lokalnym sklepie ZG,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy te wersje Orange Boxa i Mirror''s Edge''a są po polsku albo chociaż czy można włączyć oryginalną, angielską wesję językową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 11:23, zbysheck napisał:

Ktoś wie czy te wersje Orange Boxa i Mirror''s Edge''a są po polsku albo chociaż czy
można włączyć oryginalną, angielską wesję językową?


ME - Język / Lokalizacja: polski; z tego co pamiętam jak grałem to była pełna lokalizacja, nie można było przełączyć na EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 11:32, mrrruczit napisał:

ME - Język / Lokalizacja: polski; z tego co pamiętam jak grałem to była pełna lokalizacja,
nie można było przełączyć na EN.

No trudno, pomęczę chyba po polsku, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm to pewnie Ojciec chrzestny + Left 4 Dead wpadnie mi w łapska... szkoda, że nei wiedziałem wcześniej o tej akcji, bo bym sie wstrzymał z Mirrors Edge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety umoczyłem bowiem kilka dni temu kupiłem Red Alerta 3 no ale skąd mogłem wiedzieć że w najbliższym czasie będzie coś takiego, druga sprawa że nie chciałem czekać, bo zależało mi na edycji premierowej. Teraz chętnie kupiłbym z kimś dodatek do Crysisa, ale niestety u mnie w Empiku jest dostępna już tylko ta żółta edycja a za nią nie zapłacę nawet tych 25zł. Szkoda że przy okazji tego rzutu nowości tak szybko edycje premierowe zostały zastąpione "żółtkami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kiedykolwiek ujrzę pudełko Dragon Age z tym żółtym "dodatkiem" to chyba się zastrzelę, bądź wyłupię oczy.
jedyne co mnie uszczęśliwia to to że starsze gry typu NFS Underground jednak są w starej wersji EA classic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda że przy okazji tego rzutu nowości tak szybko edycje premierowe

Dnia 14.11.2009 o 09:48, dave03 napisał:

zostały zastąpione "żółtkami".

pewnie tłoczą mniej sztuk przy premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 09:48, dave03 napisał:

Ja też niestety umoczyłem bowiem kilka dni temu kupiłem Red Alerta 3 no ale skąd mogłem
wiedzieć że w najbliższym czasie będzie coś takiego, druga sprawa że nie chciałem czekać,
bo zależało mi na edycji premierowej. Teraz chętnie kupiłbym z kimś dodatek do Crysisa,
ale niestety u mnie w Empiku jest dostępna już tylko ta żółta edycja a za nią nie zapłacę
nawet tych 25zł. Szkoda że przy okazji tego rzutu nowości tak szybko edycje premierowe
zostały zastąpione "żółtkami".


Kupiłem sobie Dead Space i Mirror''s Edge na empik.com, z opisów i obrazków za stronie wynika, że to premierówki (prawdopodobne, obie gry słabo się sprzedały w Polsce). Za kilka dn powinno już być, jak odbiorę to dam znać, czy to premierówki, czy żółtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 16:55, crash807 napisał:

Wie ktoś może czy jest ta promocja w jakimś innym sklepie niż e empiku albo internetowych?
Np. w media markcie albo w saturnie?

czytaj wyżej, ultima, wirtus, gramer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:50, crash807 napisał:

> czytaj wyżej, ultima, wirtus, gramer

Napisałem czy jest w sklepie poza internetowymi.

jeśli już to dopiero w nowej co tygodniowej ofercie MM lub Saturna po niedzieli, teraz nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgarnięci są ci z Empiku. Najpierw za dwie classics sprzedawca policzył 99zł, jak powiedziałem mu o promocji to zerknął na plakat i obniżył cenę drugiej... o 50%. Pomylił promocję pc z promocją na konsole. W końcu poszedł trochę dalej i znalazł plakat 2 za 1 na pc. Ja nie wiem, czy byłem pierwszy na Nowym Świecie który skorzystał z tej promocji, czy co?
PS Tak przy okazji byłem jeszcze w Carrefourze i tam również była podobna promocja, czyli 2 za 1, i to chyba dwie za 39,90 (taką mają cenę classics, przynajmniej u mnie), ale należało kupić konkretny zestaw (na plakacie były 4, np Crysis Warhead + Dead Space).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować