Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

EA Classic

528 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 16:30, Blackhand napisał:

Czy ta promocja "2 w cenie 1" na pewno obowiązuje w MM i Carrefourach? U mnie żadnego
info nie ma (plakatu, wywieszki... czegokolwiek), a dowiedzieć się czegoś od jakiegoś
pracownika to niezłe wyzwanie (albo zaczyna się zabawa jak w tej reklamie Komputronika
albo, jak już się kogoś dorwie, "Iś wajs niśt" :/).


W lubelskim MM z tego co się dowiedziałem niestety nie, a gier masa i to premierówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w media markcie i kupiłem sobie left4dead i władce pierścieni podbój :-). Miałem zamawiać w empiku bo to zawsze 2zł w kieszeni i pewność, że ci sprzedadzą ^^ ale pojechałem do media marktu z myślą, że będzie za 45zł a tu na czas promocji gry z EA Classics 49,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 17:53, crash807 napisał:

Wczoraj byłem w media markcie i kupiłem sobie left4dead i władce pierścieni podbój :-).
Miałem zamawiać w empiku bo to zawsze 2zł w kieszeni i pewność, że ci sprzedadzą ^^ ale
pojechałem do media marktu z myślą, że będzie za 45zł a tu na czas promocji gry z EA
Classics 49,99zł.


W promocji 2za1 kupiłeś? W jakim mieście ten MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledze raczej chodziło o doradzenie gry drugiej, jaką brać :P
Ja bym brał Crysisa albo Mirror''s Edge''a. Jeśli masz mocne nerwy to Dead Space''a.
:)
BTW: lol, zorientowałem się, że mi jakiś czas temu podpis zniknął ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysisa już mam dead space też tak samo jak władce pierścieni bitwa o śródziemne wszystkie części i podbój
ścigacze mnie nie interesują

zastanawiam się nad batelfaildnem ale nie wiem którą część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 18:01, Karol44 napisał:

Crysisa już mam dead space też tak samo jak władce pierścieni bitwa o śródziemne wszystkie
części i podbój
ścigacze mnie nie interesują

Mogłeś tak od razu. No to najbardziej się opłaca imo brać Mirror''s Edge.

Dnia 23.11.2009 o 18:01, Karol44 napisał:

zastanawiam się nad batelfaildnem ale nie wiem którą część

Jeśli BF to bierz BF2. BF2142 jest od niego gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 18:01, Karol44 napisał:

Crysisa już mam dead space też tak samo jak władce pierścieni bitwa o śródziemne wszystkie
części i podbój
ścigacze mnie nie interesują

zastanawiam się nad batelfaildnem ale nie wiem którą część


A Orange Box? Burnout? Ja się zastanawiam, czy tych dwóch nie wziąć. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:29, Feallan napisał:

A Orange Box? Burnout? Ja się zastanawiam, czy tych dwóch nie wziąć. ;P


Nie wiem jak się można zastanawiać nad kupnem Orange Boxa w momencie gdy ten kosztuje w praktyce tylko 25zł :P I to nówka. W praktyce za tą cenę dostajesz pięć świetnych gier, które starczą Ci na długie godziny gry i z pewnością nie będziesz ich żałował. Burnout Paradise to już sprawa bardziej wątpliwa bowiem wiele osób narzeka, że gra szybko zaczyna się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:53, dave03 napisał:

> A Orange Box? Burnout? Ja się zastanawiam, czy tych dwóch nie wziąć. ;P

Nie wiem jak się można zastanawiać nad kupnem Orange Boxa w momencie gdy ten kosztuje
w praktyce tylko 25zł :P I to nówka. W praktyce za tą cenę dostajesz pięć świetnych gier,
które starczą Ci na długie godziny gry i z pewnością nie będziesz ich żałował. Burnout
Paradise to już sprawa bardziej wątpliwa bowiem wiele osób narzeka, że gra szybko zaczyna
się nudzić.


A taki zestaw: Orange Box, Left4Dead? Dobry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:53, dave03 napisał:

> A Orange Box? Burnout? Ja się zastanawiam, czy tych dwóch nie wziąć. ;P

Nie wiem jak się można zastanawiać nad kupnem Orange Boxa w momencie gdy ten kosztuje
w praktyce tylko 25zł :P I to nówka. W praktyce za tą cenę dostajesz pięć świetnych gier,
które starczą Ci na długie godziny gry i z pewnością nie będziesz ich żałował. Burnout
Paradise to już sprawa bardziej wątpliwa bowiem wiele osób narzeka, że gra szybko zaczyna
się nudzić.

w przypadku Burnouta to jest akurat tak że gra musi ci akurat idealnie pod pasować żeby się nie nudziła, mi na przykład świetnie się w niego grało,i do tej pory, a kupiłem go już hm..dobre 7 miesięcy temu chyba...a może i więcej i dalej czasem wracam.
@ Feallan
sam nie dawno kupiłem Left4Dead i gra jest po prostu świetna, mimo że jako tako strzelanek fanem nie jestem.
Orange box wszędzie piszą że dobry, sam nie grałem ale najpewniej mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Left4Dead nigdy nie grałem więc nie będę się na jego temat wypowiadał ;)
Co do Orange Boxa to nie ma się co zastanawiać tylko brać, na 100% nie będziesz żałował tego zakupu. Sam Half-Life 2 to jest jakieś 15 godzin grania, Episode One i Two razem dają następne 10 godzin gry, czyli w tym momencie masz już ich 25 a to bardzo dużo jak na single player. Do tego dochodzi kilka godzin gry logicznej Portal i niezłe multi Team Fortress 2. W każdym bądź razie jeśli byś miał problem w wyborem drugiej gry to możesz wziąć 2x Orange Boxa, drugi egzemplarz myślę że bez większego problemu sprzedaż i to może nawet z zyskiem (zwłaszcza jeśli upolujesz premierówke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś w jakich sklepach owa promocja obowiązuje?
Niestety teraz z tymi grami z serii EA Classic nie jest już tak dobrze jak kiedyś, bo na premierówki natknąć się teraz jest już stosunkowo trudno, a na dodatek większość gier jest już w tych badziewnych żółtych pudełkach, te srebrne były natomiast jeszcze całkiem przyzwoite. Sam może bym sobie kupił Medal of Honor - Warchest, reszte tego co chciałem to już mam albo też zostały "żółtki" których to raczej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować