Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

EA Classic

528 postów w tym temacie

Było więcej ale też nie tyle co kiedyś, bowiem już w pierwszych dniach pojawiły się żółte Mirror''s Edge czy Fifa 09. Sam wówczas od początku tej promocji szukałem dla siebie Crysis Warhead i niestety na premierówkę nie udało mi się w ogóle trafić. Teraz już mi chyba tylko pozostaje allegro, ale o nówkę w folii i tam nie jest wcale tak łatwo a za używkami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie w Carrefourach i MM, bo ostatnio nie było. To znaczy niby w tych pierwszych były jakieś dwupaki, ale chyba nie we wszystkich (w "moim" nawet dwupaków nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała seria EA Classic w cenie 25 złotych za sztukę – Media Markt w Radomiu, sklepy sieci Tesco.
EA Classic – 2 gry w cenie jednej (49,99 zł). Media Markt w Rzeszowie, Sklep GRY-OnLine.
gramer.pl i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gier z tej serii: czy to prawda,że Mirrors Edge nie działa na Viście 64 bit? - takie coś znalazłem w dyskusji na temat gry na goolu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:11, lis_23 napisał:

Co do gier z tej serii: czy to prawda,że Mirrors Edge nie działa na Viście 64 bit? -
takie coś znalazłem w dyskusji na temat gry na goolu ...


Nawet jeżeli to i tak jest juz do tego fix:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 str. tematu pt. "EA Classic", więc nie, nikt tu nic nie kupił z EA Classics. Albo nie zrozumiałem pytania albo odnosiło się do czego innego. Jeżeli tak, to przepraszam, a jak nie, to proszę nie zadawajcie głupich pytań, bo ktoś może wejść, mieć zły dzień, zobaczyć takie coś i zamiast się zaśmiać, to rozwali komputer.
"Jak ci sie nie podoba, to ić stond, z tąd, wyjć, nie czytaj itd." - jak mi się nie podoba, to krytykuje. Jakby było inaczej, to wszystko byłoby wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak z tą vistą to były jakieś głupie plotki,bo gra ( Mirrors Edge ) śmiga u mnie aż miło - oprócz niej kupiłem jeszcze dodatek do Bitwy o Śródziemię II - Król Nazguli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może czy w najbliższym czasie szykuje się jakaś kolejna edycja tej promocji, że można dostać dwie w cenie jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:30, gum1s1 napisał:

Wiadomo może czy w najbliższym czasie szykuje się jakaś kolejna edycja tej promocji,
że można dostać dwie w cenie jednej?

się obudziłeś, bo do 24 lutego ta promocja trwa. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 11:52, Outlander-pro napisał:

Wiadomo kiedy możemy spodziewać się nowego rzutu? Chętnie ujrzałbym w nim L4D2 ... :)


Na L4D2 tak szybko bym nie liczył ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnikiem w październiku ujrzymy nowe tytuły w EA Classics. Zapewne L4D2, FIFA 10, NFS: Shift... Mam cichą nadzieję jeszcze na obniżkę BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie na The Saboteur w EA Classic. Ta gra super hitem nie była i szybko się o niej zapomniało przez media więc cena spadnie szybciej (chyba że przytrzymają z innymi tytułami). Jeszcze aby była wtedy promocja "2 za 1". Bym wziął z Mirrors Edge (mam nadzieję że dobrze napisałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować