Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

EA Classic

528 postów w tym temacie

A na jakich zasadach - tych "promocjowych" (czyli koniecznie trzeba wziąć parzystą ilość pudełek) czy też, jak w niektórych sklepach internetowych (bodajże w Wirtusie), 25 zł za sztukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 09:45, Emillo2 napisał:

http://www.polska.ea.com/pages/13077/
empik > 20.02 - 08.03.2009


Hmm, czyli mam jeszcze parę dni na wizytę w Mpiku ...
Hmm pewnie wezmę MoH''a Airbone ... podobno kiepskie toto, ale chcę to zobaczyć na własne oczy. Zawsze byłem fanem serii, Pacyfic Assault bardzo fajne było. Ciekawe jak będzie teraz.

No i druga gra. Skoro promocja to grzech nie skorzystać. Nie wiem czy brać tego zachwalanego (bądź nie) Crysisa, czy może brać BF2142 Deluxe Edition, bo zawsze byłem ciekaw tej gry, w trailerach miało być jakieś atakowanie Tytana, czy jakiegoś statku itp... fajnie to wyglądało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 08:58, dave03 napisał:

Podobno promocja dotyczy też Half-Life 2 i H-L 2: Episode One, ale tutaj nie mam już
100% pewności.


A skąd padają takie podajrzenia??? Gdyby faktycznie tak było to coś dla mnie więc chce wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2 jest w tej promocji na pewno (wiem, bo już go mam :P), czy Episode One tego już nie wiem, ale tego i tak nie opłaca się kupować, bo znacznie lepiej zaopatrzyć się w Episode Pack. W końcu jak będziesz chciał kiedyś zagrać w Episode Two to i tak byś musiał to kupić, bo on osobno się nie ukazał.

Outlander-pro --->

Nie ma takiego zestawu BF2142 Deluxe Edition. Jest tylko "gołe" BF2142. Jak chcesz BF Deluxe to albo bierzesz BF1942 albo BF2. A Crysisa za 25zł warto kupić, zwłaszcza że to premierówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie śmieszy w obrazku który wrzucił wyżej Emillo2? Zauważyłem to dziś w Empiku, na obrazku są dwaj gostkowie i pomijając ich dziwne wyrazy twarzy...oni grają na padzie, a przecież promocja dotyczy PC ;]. Tak, można do PC podłączyć pada...ale po co to robić do takiego BF-a czy C&C?
Promowanie konsol nawet w promocjach dla PC ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 20:17, dave03 napisał:

Half-Life 2 jest w tej promocji na pewno (wiem, bo już go mam :P), czy Episode One tego
już nie wiem, ale tego i tak nie opłaca się kupować, bo znacznie lepiej zaopatrzyć się
w Episode Pack. W końcu jak będziesz chciał kiedyś zagrać w Episode Two to i tak byś
musiał to kupić, bo on osobno się nie ukazał.

A na gram.pl nie ma tego w promocji :( Chyba uzbieram jeszcze 60zł i kupię The Orange Box...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 20:20, Konował napisał:

Wiecie co mnie śmieszy w obrazku który wrzucił wyżej Emillo2? Zauważyłem to dziś w Empiku,
na obrazku są dwaj gostkowie i pomijając ich dziwne wyrazy twarzy...oni grają na padzie,
a przecież promocja dotyczy PC ;]. Tak, można do PC podłączyć pada...ale po co to robić
do takiego BF-a czy C&C?
Promowanie konsol nawet w promocjach dla PC ;P.

Troche się czepiasz :P Nie uważam tego za pomyłke bo przecierz z klawiaturą by to owiele gorzej wyglądało (chyba że bez tych dwóch gości :D)Wiele większą wtope miał Microsoft (przypomnijmy: Promował swoje gry itd. a na zdjęciu był świetnie bawiący sie gościu z padem od PS3 =D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2009 o 20:26, Danio237 napisał:

Troche się czepiasz :P

Wiem, xD.

Dnia 05.03.2009 o 20:26, Danio237 napisał:

Nie uważam tego za pomyłke bo przecierz z klawiaturą by to owiele
gorzej wyglądało (chyba że bez tych dwóch gości :D)Wiele większą wtope miał Microsoft
(przypomnijmy: Promował swoje gry itd. a na zdjęciu był świetnie bawiący sie gościu z
padem od PS3 =D ).

O kurcze, nie słyszałem o tym, niezła wtopa :D. Możesz mi rzucić link do tego obrazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 20:17, dave03 napisał:

Nie ma takiego zestawu BF2142 Deluxe Edition. Jest tylko "go3e" BF2142. Jak chcesz BF
Deluxe to albo bierzesz BF1942 albo BF2. A Crysisa za 25z3 warto kupia, zw3aszcza ?e
to premierówka.

nieprawda, jest też komplet BF2142 DE tylko w zależności od sklepu w premierowym wydaniu lub w nowym z zółtą okładką,

20090306092544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Przyznam szczerze że nigdy nie widziałem tej edycji Battlefielda 2142. No ale z tego co słyszałem to jest to gra dość niskich lotów i raczej nie ma sensu jej kupować.

Danio237--->

Wysyłkowo i tak nie ma raczej większego sensu tego kupować chyba że chcesz zamówić więcej tytułów. Najlepiej jednak udać się do Empiku/Media Marktu/Expert, bo nie trzeba się wówczas martwić o koszta wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie fair :P już u mnie w Realu nie ma EA Classic rok temu był, no nic jechać do mediamerketu w gdańsku trochę nie opłacalne ale jak się chce jakąś grę kupić to tak, parę miesięcy temu kupowałem w Empiku Trackmanię united Forver bo u mnie w gdyni w empiku nie było ani w Realu,a parę lat temu w Mediamarkecie brat kupował Saga Fallout za 100zł czy ile to kosztowało wtedy, teraz ja można za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Po jakim okresie czasu gry EA trafiają do serii EA Classic?
Ta seria (normalnie, bez żadnych promocji typu kup 1 i 1 za grosz) kosztuje 50 czy 100 zł?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 19:24, junior17 napisał:

Witam!
Po jakim okresie czasu gry EA trafiają do serii EA Classic?

To zależy ale wydaje mi się że coś ok 1 roku, czasem szybciej czasem później

Dnia 06.03.2009 o 19:24, junior17 napisał:

Ta seria (normalnie, bez żadnych promocji typu kup 1 i 1 za grosz) kosztuje 50 czy 100
zł?

Normalnie bez żadnych promocji gry z EA classic kosztują 50 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaargh :P Mam dylemat.
Wiem, że wezmę Crysisa, ale jaką drugą grę? Trochę się do MoH''a zniechęciłem, bo ponoć jest przegięty (naziści terminatorzy i takie tam :P) i nie wiem co brać.
Czy BF2142, który niby fajnie wygląda, ale ponoć słaby, czy może BF2, którego kiedyś miałem, ale sprzedałem koledze ... nie wiem czy się opłaca brać :P A może wziąć jakieś Simsy dla siostry?
Eh, muszę pomyśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w moim Gdyńskim Empiku widziałem jedną jedyną sztukę gry Need for Speed: Porsche 2000. Kij że okładka była badziewna, czyli jak to wykonaniu Electronic Arts Polska często bywa, typowo Classic-owa. Obok takiej gry po prostu nie można przejść obojętnie, teraz bardzo żałuje, że niepotrzebnie pospieszyłem się z kupnem moich dwóch gier z tej serii ;/ (wziąłem Crysisa i C&C3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 15:40, Outlander-pro napisał:

Wiem, że wezmę Crysisa, ale jaką drugą grę? Trochę się do MoH''a zniechęciłem, bo ponoć
jest przegięty (naziści terminatorzy i takie tam :P) i nie wiem co brać.


Możesz rozważyć kupno "gołego Half-Life'' 2, gdyż można teraz kupić osobno Episode Pack, który zawiera Episode One&Two. Wyjdziesz w takim układzie taniej niż gdybyś kupował całego Orange Box''a. No chyba że zależy Ci też na Portalu to wtedy to nie ma sensu. Myślę że warto również rozważyć zakup Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium.

>A może wziąć jakieś Simsy dla siostry?

Jak na jakiś prezent to możesz wziąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś NFS? Słyszałem, że Most Wanted jest spoko ;d. A jeśli chodzi o Crysisa - kupiłem niedawno i nie żałuję - gra jest świetna, przeszedłem i teraz sobie od czasu do czasu w multi gram ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować