Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

EA Classic

528 postów w tym temacie

U mnie Warhead w Empiku był za 49,90 zł. Już kupiłem WP: Podbój (straszne gówno, odradzam), Burnout Paradise: The Ultimate Box, Ojca Chrzestnego II oraz Dead Space (jedna z najlepszych gier w jaką grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 10:47, FPSProjekt napisał:

w najnowszej gazetce tom''kultury tylko info, że będą ww gry, promocji brak ;(


Tego się można było spodziewać i dlatego już kilka dni temu sprawiłem sobie Red Alerta 3. To by było zbyt piękne żeby praktycznie już za 25zł można nabyć gry z nowego rzutu, który na dodatek jest bardzo dobry i oby takich jak najwięcej. Nie pozostaje więc nam nic innego jak tylko cierpliwie czekać, może przed świętami dadzą tą promocje. Pytanie tylko czy do tego czasu utrzymają się te gry w edycjach premierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 11:57, Outlander-pro napisał:

Sprawdziłem i ta promocja 2 za 1 w zeszłym roku była organizowana na przełomie lutego/marca.

Tyle że wtedy nowy rzut był w styczniu nie w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już są nowe tytułu w żółtej kolorystyce, ME jest bez płyty z soundtrackiem, na premierowych pudełkach naklejają naklejki, że gra teraz w EA Classics (dot. Zielona Góra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 10:36, FPSProjekt napisał:

już są nowe tytułu w żółtej kolorystyce, ME jest bez płyty z soundtrackiem


Ja jeszcze we wtorek widziałem Mirror''s Edge w edycji premierowej za te 49.90 (Empik). Jak jest z tym dzisiaj to sprawdzę dopiero później, ale nawet nie wiedziałem, że do premierówki był dołączony soundtrack. No ale ta gra mnie raczej nie interesuje więc dla mnie to praktycznie żadna strata ;) Gorzej będzie jak Crysis Warhead będzie już w Classic :| Swoja drogą to trochę niepokojące jest to że praktycznie w dniu premiery gry są już w tych badziewnych edycjach, dawniej człowiek miał sporo czasu na zakupy, a teraz może być z tym ciężko :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy od danego sklepu, w MM Zielonej Górze zawsze była i jest bieda w grach, i było mało premierówek ale 2 szt. Crysisa Warhead widziałem w premierówce z naklejką EA Classics tylko jeszcze nie przecenioną,
w Empikach są jeszcze premierówki bo ilu by dało 130-160zł za grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To u mnie nie jest tak źle, bo właśnie wróciłem z Empiku i widziałem Mirror''s Edge, Red Alert 3, Bitwa o Śródziemie 2 - Król Nazguli, Dead Space i Ojciec Chrzestny 2 - wszystko w edycjach premierowych i za 49.90. W empikowej gazetce wszystkie tytuły już są przedstawione w edycji Classic, ale na szczęście na półkach są wyłożone premierówki. Media Marktu i Saturna w moim mieście nie ma, a szkoda bowiem tam zwykle te gry na początku można kupić 10zł taniej. Jednak i tak za te 50zł opłaca się w niektóre tytuły zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

info od EA:
Nowości Electronic Arts w seriach Classic i Platinum

Mamy przyjemność poinformować, że już od piątku, 23 października w sklepach pojawią się nowe pozycje z szerokiego katalogu Electronic Arts w seriach Classic i Platinum.

Wśród 27 gier znajdują się takie hity jak Burnout Paradise, Dead Space, Mirrors Edge czy C&C Red Alert 3 a także wiele innych!

Poniżej znajduje się pełna oferta oraz spodziewana cena sprzedaży:

WŁADCA PIERŚCIENI: PODBÓJ (NDS) – 59 PLN
NERF-N-STRIKE (Wii) – 79 PLN
BURNOUT PARADISE THE ULTIMATE BOX (PC CD) – 49 PLN
COMMAND & CONQUER: RED ALERT 3 (PC CD) – 49 PLN
CRYSIS WARHEAD (PC CD) – 49 PLN
DEAD SPACE (PC CD) – 49 PLN

WŁADCA PIERŚCIENI: PODBÓJ (PC CD) – 49 PLN
WŁADCA PIERŚCIENI, BITWA O ŚRÓDZIEMIE II, KRÓL NAZGULI (PC CD) – 49 PLN
MIRROR´S EDGE (PC CD) – 49 PLN
OJCIEC CHRZESTNY 2 (PC CD) – 49 PLN

BATTLEFIELD BAD COMPANY (PS3) – 99 PLN
BURNOUT PARADISE THE ULTIMATE BOX (PS3) – 99 PLN
COMMAND & CONQUER: RED ALERT 3 (PS3) – 99 PLN
DEAD SPACE (PS3) – 99 PLN
WŁADCA PIERŚCIENI: PODBÓJ (PS3) – 99 PLN
MIRROR´S EDGE (PS3) – 99 PLN
SKATE 2 (PS3) – 99 PLN
OJCIEC CHRZESTNY 2 (PS3) – 99 PLN
BATTLEFIELD BAD COMPANY (XBOX 360) – 99 PLN
BURNOUT PARADISE THE ULTIMATE BOX (XBOX 360) - 99 PLN
COMMAND & CONQUER 3: GNIEW KANE’A (XBOX 360) – 99 PLN
COMMAND & CONQUER: RED ALERT 3 (XBOX 360) – 99 PLN
DEAD SPACE (XBOX 360) – 99 PLN
WŁADCA PIERŚCIENI: PODBÓJ (XBOX 360) – 99 PLN
MIRROR´S EDGE (XBOX 360) – 99 PLN
SKATE 2 (XBOX 360) – 99 PLN
OJCIEC CHRZESTNY 2 (XBOX 360) – 99 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę, że byłem dziś w empiku i dorwałem premierową edycję Mirror''s Edge (czyli z soundtrack''iem) z nową ceną ^^ Trochę poszukałem, bo było mnóstwo pudełek z EA Classic (brzydkie trochę te pudełka) a dwie sztku gry z edycji premierowej były skampione gdzieś pod innymi grami. Miałem trochę zonka, bo nie było naklejki z nową ceną, tylko widniała cena 140 zł, więc poszedłem do informacji spytać czy edycja premierowa też jest za 49,90zł jak te z EA Classic. Na szczęście tak było, więc raźno ruszyłem do kasy i zakupiłem premierówkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, a w moim Empiku prawie same premierówki są, jedynie kilka wydań z Classic. Jedyne co na PC by mnie interesowało, to Crysis Warhead, ale poczekam jak na allegro będzie po 20 zł jak podstawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem crysisa podstawke za 20zł tyle że w MM :) Z tego nowego zrzutu interesuje mnie 6 gier a zwłaszcza że są jeszcze premierówki w tych nowycz cenach ale jak później dadzą tą promocję to sie powiesze chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem nazgulaa jak tylko wyszedl i proponuje ci kup go to samodzielny dodatek i niczym się nie rozczarujesz

ja zamówiłem sobie Red alerta i Lotr podbuj ale niewiem kiedy przyjdą bo jeszcze NFSa i Fife09 na PSP a dostępność to 1-5 i 1-7 dni to nie wiem jak to dojdzie zamówiłem w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robicie niepotrzebny szum wokół tej "nowej" serii. Większość z tych tytułów była od dawna przeceniona w takim MM nawet do 20, 30 zł, i to w premierowych opakowaniach. A wy się cieszycie że dają wam to samo, za wyższą cenę, i w innym opakowaniu.
Co wy, przez ostatnie miesiące ani razu nie byliście w żadnym sklepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować