Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

EA Classic

528 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2010 o 17:35, dave03 napisał:

Ja tam na promocje 2 za 1 w najbliższym czasie bym nie liczył. Nie było jej już od bardzo
dawna i nie wiem czy przypadkiem EA nie dało sobie z tego typu promocjami już spokój.


Ostatni raz z tego co pamiętam była przy okazji przed ostatniego rzutu (Burnout, Mirror''s Edge) właśnie w okolicach wakacji, więc ja jednak spodziewam się promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:35, dave03 napisał:

Ja tam na promocje 2 za 1 w najbliższym czasie bym nie liczył. Nie było jej już od bardzo
dawna i nie wiem czy przypadkiem EA nie dało sobie z tego typu promocjami już spokój.

w kwietniu 2za1 była w Realach, w maju 2za1 z bliźniaczej serii na PS3 i gry EA na X360
z pewnością będzie i na PC aby wyprzedać premierowe wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 18:02, FPSProjekt napisał:

w kwietniu 2za1 była w Realach, w maju 2za1 z bliźniaczej serii na PS3 i gry EA na X360
z pewnością będzie i na PC aby wyprzedać premierowe wersje


O promocji w Realach pierwsze słyszę (nie wiem więc czy to aby nie było przypadkiem jakieś lokalne promo), no ale i tak nic w tym przypadku nie straciłem bowiem u mnie w mieście sklepów tej sieci akurat nie ma. A o 2 za 1 gier na konsole to i owszem czytałem bodajże w empikowej gazetce, choć to nie były tytuły z serii Classic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie, czy w Empiku zaliczą mi takie coś, że wezmę premierówkę np. ME2, a drugą Left 4 Dead, to zaliczą mi dwa za jedną (Jak oczywiście będzie ta promocja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... no przecież to jest jeden z głównych celów tej promocji, dla graczy by wyrwać wersje premierowe tytułów które spadły do EA Classics a dla dystrybutora by zarobić więcej i pozbyć się "starszych" wersji które czasami zalegają w magazynach. Jasne że zaliczą ci taki zakup pod warunkiem że te gry spadną to Classicsa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 18:36, Tyler_D napisał:

Heh ... no przecież to jest jeden z głównych celów tej promocji, dla graczy by wyrwać
wersje premierowe tytułów które spadły do EA Classics a dla dystrybutora by zarobić więcej
i pozbyć się "starszych" wersji które czasami zalegają w magazynach. Jasne że zaliczą
ci taki zakup pod warunkiem że te gry spadną to Classicsa. ;-)


Dokładnie,ja już tak kilka tytułów nabyłem - C&C Red Alert 3,Mirror Edge,dodatek do Bitwy o Śródziemię 2,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 18:33, Ezio napisał:

A jak myślicie, czy w Empiku zaliczą mi takie coś, że wezmę premierówkę np. ME2, a drugą
Left 4 Dead, to zaliczą mi dwa za jedną (Jak oczywiście będzie ta promocja).


Zazwyczaj takie premierówki dostają na swoją folie gustowne naklejki "Teraz w serii Classics". W wielu przypadkach kasjerka nie wie, o co chodzi, więc najpierw należy ją poinformować, że w ogóle jest promocja. Wtedy zawoła "obeznanego" kolegę z działu info.

Tak jest ZAWSZE. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, o ja nie mogę. A ja tak w Tesco ja Mirrors Edge kupowałem premierową, to mogłem wziąć jedną inną, ach oj:C
Acha - tak ogólnie dzięki wszystkim za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 14:00, FPSProjekt napisał:

już na początku lipca do serii trafiają, uwaga, uwaga ;)

MASS EFFECT 2 PL
LEFT 4 DEAD 2 PL
DRAGON AGE: POCZĄTEK PL

Oznacza to, że po jakimś czasie sprzedaży licznych premierowych egzemplarzy za 50zł
można spodziewać się promocji 2za1.


Super !!! Dzięki za info, zakupię pewnie Left 4 Dead 2 i Ojciec Chrzestny II albo The Saboteur ( wreszcie będę miał dylemat) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam raczej czekać nie będę i jak w tej serii pojawi się Mass Effect 2 to będę się starał od razu go kupić, bo promocja 2 za 1 wcale nie jest taka pewna, to raz. Dwa, że jak będę czekał to nie mam pewności czy ten tytuł uda mi się kupić w edycji premierowej, a akurat na tym by mi bardzo zależało, bowiem ta żółta EA Classic prezentuje się bardzo kiepsko. Z premierowym Left 4 Dead 2 też później może być kiepsko, bo na ten tytuł w tej cenie czeka wielu więc premierowa partia może szybko zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:35, Net_com napisał:

Kiedy dokladnie ta promocja ?

Zależy o którą promocję ci chodzi. Jeżeli o 2 za 1, to nie wiadomo, jeżeli chodzi o nowy rzut ( ME2, DE:P i L4D2) to od 12.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:42, KofeinowyPablo napisał:

> Kiedy dokladnie ta promocja ?
Zależy o którą promocję ci chodzi. Jeżeli o 2 za 1, to nie wiadomo, jeżeli chodzi o nowy
rzut ( ME2, DE:P i L4D2) to od 12.07.

o ten rzut mi chodziło , dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie pierwszy ich zrzut który kupię w całości. Na Dragon Age poluje już od 2 miesięcy, Left 4 Dead 2 już bym kupił ale się wstrzymałem, a Mass effect''a 2 już przeszedłem u kumpla ale pasuje mieć taki tytuł w kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 13:00, Jedimax napisał:

To będzie pierwszy ich zrzut który kupię w całości. Na Dragon Age poluje już od 2 miesięcy,
Left 4 Dead 2 już bym kupił ale się wstrzymałem, a Mass effect''a 2 już przeszedłem u
kumpla ale pasuje mieć taki tytuł w kolekcji.

Tylko jeszcze trzeba znaleźć czas na granie w te tytuły, a przecież nie należą do krótkich. Samo Dragon Age to około 25 godzin, Mass Effect 2 niewiele mniej a w Left4Dead2 można grać dłuuugo..dobrze że są wakacje, ale w pracy to chyba urlop wezmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 16:26, KofeinowyPablo napisał:

Samo Dragon Age to około 25 godzin, Mass Effect 2 niewiele mniej a w Left4Dead2 można
grać dłuuugo..dobrze że są wakacje, ale w pracy to chyba urlop wezmę...

Mi Dragon Age pierwsze przejście zajęło jakieś ponad 50h, a ME2 42h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować