Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

(...)
wybacz ale jesli ciebie bawia wulgaryzmy, obraza, oraz karygodne zachowanie to wspolczuje Tobie i wiekszosci osoba wypowiadajaca sie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 00:31, bakubartek napisał:

(...)
wybacz ale jesli ciebie bawia wulgaryzmy, obraza, oraz karygodne zachowanie to wspolczuje
Tobie i wiekszosci osoba wypowiadajaca sie w tym temacie.

więcej dystansu do rzeczywistości 87 letnia kobieto (swoją drogą wątpie coś w te date urodzenia... 12.02.1939)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
jestem 120 letnim mezczyzna dla twojej wiadomosci
a wracajac do tego tandetnego polskiego ksera SP...
chcialbym zebys mi uswiadomil co w tym programie jest ''fajnego?'' czego np. ja nie widze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 00:53, bakubartek napisał:

(...)
jestem 120 letnim mezczyzna dla twojej wiadomosci
a wracajac do tego tandetnego polskiego ksera SP...
chcialbym zebys mi uswiadomil co w tym programie jest ''fajnego?'' czego np. ja nie widze
;]

Sądzę że moja merytoryka spotka się ze stanowczym oporem przed wchłonięciem czyjegoś punktu widzenia do wiadomości, ale niech tam.
A zatem, sądząc po twoich danych mogę śmiało wysnuć przypuszczenie iż jesteś klientem znanego polskiego provider`a o wątpliwej reputacji, mianowicie Telekomunikacji Polskiej SA.
abstrahując już od twoich poglądów polityczno społecznych stwierdzić mogę że jesteś osobą której poziom mentalności zabrania czerpania przyjemności z niskiego poziomu inteligencji.
Sądzę ze nie jesteś wstanie zrozumieć iż narzucanie swojej wizji wszechświata popularnie zwanej zdaniem, jest nie na miejscu i przeczy podstawowym założeniom Netykiety.
W realnym świecie spotkał byś się z stanowczą reakcją ze strony środowiska któremu starasz się przedstawić jedyny słuszny punkt widzenia... twój punkt widzenia.
Włatców móch można rozumieć dwojako, pierwsza możliwość to pochłanianie serialu w całości nie zwracając większej uwagi na detale i ukryty sens... wtedy serial pana Bartka Kędzierskiego jest postrzegany jako rozrywka niskich lotów dla mało rozgarniętych odbiorców.
Sądzę iż jesteś przedstawicielem właśnie tejże grupy ludzi.
Rozumieć można także serial w inny bardziej filozoficzny sposób, osobiście twierdze iż jest sztuką przedstawić coś ciekawego, dającego do myślenia w formie "tandetnego polskiego ksera SP"
Stawiam zatem tezę iż nie masz zbyt rozbudowanego dystansu do rzeczywistości, a przynajmniej dla owego serialu.

gdybyś nie zrozumiał przetłumaczę ci to na twój język:
Weź nie rób wiochy i skończ z najeżdżaniem każdego komu się włatcy podobają, masz swoje zdanie i nam go nie narzucaj.
nikt nie karze ci ich oglądać to i nam nie zabraniaj.
i jak nie łapiesz o co kaman w Wt chodzi to się nie wypowiadaj, skoro to dla ciebie tylko kreskówka o bandzie idiotów którzy robią jaja w szkole i poza nią


Dziękuuuujeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
dalej chłopcze nie odpowiedziales na pytanie co w tej bajce? kreskowce? serialu animowanym, jest ze tyle dzieciakow go oglada? czyzby ulubiona forma rozrywki dzisiejszej mlodzierzy jest ogladanie wulgarnych postaci ? ;]
w jakim kraju przyszlo mi zyc : D witamy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach... stek błędów gramatycznych i składniowych/

Hm... jak powiedział przedmówca, twoją rozrywką jest ucieczka przed poprawną pisownią.
Sądzę że wyraziłem si.ę wystarczająco dobrze, ale niech tam... zrobię ci te przyjemność.
Serial jest zabawny, i to mi wystarczy.
Proponuje przestać wagarować i na poważnie podejść do lekcji języka Polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
wybacz ciezko jest robic 10 rzeczy naraz ale jak chcesz ;]
serial jest zabawny.. w czym widzisz komedie? w skandalicznym zachowaniu czy w wulgaryzmach ?
i juz nie mam nic do powiedzenia czas goni cial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial nudzi sie po góra dwóch odcinkach -_- Wole southpark jeśli już. A dzieci które po oglądaniu tej bajki chodzą po mieście i próbują imitować głos Cześka to najbardziej irytujące istoty jakie w życiu słyszałem oO'' Tego sie nie da słuchać a do tego taki bachorek nie chce umilknąć ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 15:07, bakubartek napisał:

(...)
wybacz ciezko jest robic 10 rzeczy naraz ale jak chcesz ;]
serial jest zabawny.. w czym widzisz komedie? w skandalicznym zachowaniu czy w wulgaryzmach
?
i juz nie mam nic do powiedzenia czas goni cial :)


Dokładnie i w tym i w tym. i skoro masz pisać z błędami podczas innych prac to może powstrzymaj się z dodaniem posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w chyba Kwietniu 2k7, gdy serial był modny... na początku był fajny, bo polskie itd.
Ale później... znudziło się to :) Mnie też :)

Teraz tego czegoś nie oglądam. Bo poznałem South park ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:46, PonuryŻniwiarz napisał:

Włatcy móch to dno!!!


Noo jak jest się dzieckiem poniżej 12 roku życia (od takiego wieku można oglądać WM - patrz trójkącik w tv) to można nie zrozumieć o co chodzi w odcinkach i mieć takie zdanie, więc:
- na przyszłość podaj kilka argumentów (o ile wiesz co to jest argument)
- idz pooglądać naruto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem tego serialu, ze względu na wg mnie niski poziom. Nie wiem jak ktoś może leżeć ze śmiechu po tekstach ,,Maślana zamknij papę!,, czy ,,Ona nie ma wacka!,,. Dla mnie to jest żałosne, nie śmieszne :/ A do postu nakłoniła mnie reklama filmu, który niedługo ma się pojawić w kinach:

,,Jusz od 13 lótego f kinach f całej Polsce: WŁATCY MÓCH. ĆMOKI, CZOPKI I MONDZIOŁY !!!


Wruszka Jowita wywróżyła chłopakom przyszłość, która sztyni zgnitą skarpetą... Czesio, Maślana, Anusiak i Konieczko postanwiają nigdy nie dorosnąć.

Niestety ih pluszaki nie bardzo mogom im pomuc f zrealizowaniu tego ambitnego zamierzenia, poniewasz wybrały się na wycieczkę do Pekinu, gdzie majom odwiedzidź światowom wystawę zabawek. A f Hinach czójna słurzba bezpieczeństwa ma chrapkę na kaszdą zabawkę nie bendącom "Made in Hina"....,,

OMG te błędy robione na siłę... Gdy na napisach końcowych zobaczyłem ,,rerzyseria,, czy ,,scenariósz,, to fakt, wtedy może się to wydawać smieszne. Ale jak już w każdym wyrazie specjalnie piszą odwrotnie do zasad polskiego słownika to już jest wkurzające.
Podsumowując - mniej umęczył bym się po obejrzeniu 3 godzinnych obrad sejmu, niż po 50 min WM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze także nigdy nie lubiłem tego serialu, zawsze (i teraz zresztą też) kojarzył mi się po prostu z bez sensowną z głupotą (tutaj może się narażę ale uważam że south park bije to na głowę) owszem oglądałem kilka odcinków nawet nieźle dało się wyluzować,ale po pewnym czasie to się robiło nudne i po prostu strasznie głupie...jednak to inna sprawa.Jest jeszcze sprawa tego jak ludzie odbierają to bo są ci co po prostu lubią obejrzeć, pośmiać się i wyluzować (pełen szacunek dla tych ludzi) jednak są tacy (tutaj właśnie przedział wiekowy 10-16 lat) którzy chodzą po szkole i rzucają idiotyczne teksty co drugie zdanie (właśnie z włatców móch) i po prostu nie da się słuchac takich osób a kiedy zadają pytanie "Oglądałeś wczoraj "Włatców móch ?" i odpowiadając (choćby mój przykład) "Sory nie oglądam takich głupot" zaraz można się spotkac z tekstami typu "Łeeee bo ty głupi jesteś a nie fajny idź oglądać smerfy" lub takiego typu.Tak właśnie odbierają niektóre osoby ten "serial" mam namyśli tutaj: Oglądasz włatców móch i co drugi wyraz mówisz teksty z serialu to jesteś fajny, tak to wygląda w większości przypadków.
Jednak to jest tylko moje zdanie jak wcześniej powiedziałem ci co oglądają dla czystej przyjemności to nie potępiam pełen szacunek, jednak większość społeczności która to ogląda odbiera to właśnie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować