Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Mi ten serial bardzo przypadł do gustu lecz od 3 sezonu odcinki są tragiczne ( z kilkoma wyjątkami). Jakieś wymyślne historie z robieniem hamburgerów z ludzkiego mięsa itp. W pierwszych dwóch sezonach serial opowiadał historie z życia wzięte , oczywiście wszystkie wydarzenia z perspektywy 8 latków , i to było fajne. Przyjemnie się je oglądało.Teraz niestety lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:55, 663marcin napisał:

Mi ten serial bardzo przypadł do gustu lecz od 3 sezonu odcinki są tragiczne ( z kilkoma
wyjątkami). Jakieś wymyślne historie z robieniem hamburgerów z ludzkiego mięsa itp. W
pierwszych dwóch sezonach serial opowiadał historie z życia wzięte , oczywiście wszystkie
wydarzenia z perspektywy 8 latków , i to było fajne. Przyjemnie się je oglądało.Teraz
niestety lipa.


nie znasz sie nadal sa fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 12:49, chudy7899 napisał:

> Mi ten serial bardzo przypadł do gustu lecz od 3 sezonu odcinki są tragiczne ( z
kilkoma
> wyjątkami). Jakieś wymyślne historie z robieniem hamburgerów z ludzkiego mięsa itp.
W
> pierwszych dwóch sezonach serial opowiadał historie z życia wzięte , oczywiście
wszystkie
> wydarzenia z perspektywy 8 latków , i to było fajne. Przyjemnie się je oglądało.Teraz

> niestety lipa.

nie znasz sie nadal sa fajni


Nie zna się?

Spoiler

Mwah, aż to wyśmieję :)

. Zna się i to aż za dobrze ! Serial powinien schodzić powoli z anteny. Odcinki nie śmieszą jak dawniej. Robione są nie na jakość, a na ilość (im więcej, tym lepiej!).
Scenariusz powinien być pisany przez ludzi z pomysłem, a nie jak to ma teraz miejsce
Spoiler

przez Bartka Kędzierskiego ew. inne osoby, które pomysłu na odcinek nie mają za cholerę

. Teksty zaczynają się powtarzać, nie ma tej akcji i zabawy co kiedyś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie przesadzaj - zdarzały się momenty, w których uśmiałem się do łez(of kors w tych odcinkach nowych). Powiem tak - nie wyszło im kilka odcinków i od razu afera że nuda. :P Ja tam oglądam wszystkie i z każdego się chociaż uśmieję. Fajny był odcinek co dla "Zajkosia" zbierali kasę napadając na ludzi, bądź co grali w magicznych wojaków na wsi. Hehe :D

PS. Podobnież Bartek Kędzierski zmarł. Prawda to? Usłyszałem to dawno ale jakoś czytając ten temat sobie o nim przypomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 12:55, Morris12 napisał:

> > Mi ten serial bardzo przypadł do gustu lecz od 3 sezonu odcinki są tragiczne
( z
> kilkoma
> > wyjątkami). Jakieś wymyślne historie z robieniem hamburgerów z ludzkiego mięsa
itp.
> W
> > pierwszych dwóch sezonach serial opowiadał historie z życia wzięte , oczywiście

> wszystkie
> > wydarzenia z perspektywy 8 latków , i to było fajne. Przyjemnie się je oglądało.Teraz

>
> > niestety lipa.
>
> nie znasz sie nadal sa fajni

Nie zna się?

Spoiler

Mwah, aż to wyśmieję :)

. Zna się i to aż za dobrze ! Serial powinien
schodzić powoli z anteny. Odcinki nie śmieszą jak dawniej. Robione są nie na jakość,
a na ilość (im więcej, tym lepiej!).
Scenariusz powinien być pisany przez ludzi z pomysłem, a nie jak to ma teraz miejsce
Spoiler

przez Bartka Kędzierskiego ew. inne osoby, które pomysłu na odcinek nie mają za cholerę

.
Teksty zaczynają się powtarzać, nie ma tej akcji i zabawy co kiedyś!


Morris12
Jak sie nie znasz na wlatcach moch to sie nie udzielaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:11, Burczyn 1 napisał:

PS. Podobnież Bartek Kędzierski zmarł. Prawda to? Usłyszałem to dawno ale jakoś czytając
ten temat sobie o nim przypomniałem.


Widać padłeś ofiarą tego szalonego łańcuszka :P. Nie, nie umarł :).

Ja powiem tak. Nie przesadzam ze swoją oceną, bo odcinków nie wyszło im na prawdę sporo. Np. ostatni odcinek "Óczucie wyrzsze" zanudził mnie jak żaden inny. Podobno i kinówka nie wyszła za fajnie (jeszcze nie miałem okazji obejrzeć)

A tak na marginesie... śledzę WM od pierwszego odcinka, więc mi tu nie zarzucaj czegoś takiego. Udzielał się będę. Nasz kraj jest wolny, panuje wolność wypowiedzi. Może mi zabronić tylko Moderator, ew. regulamin ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie przepadałem za tym serialem. To taka podróbka south parku z tym że pozbawiona najlepszego co miał south park i dodali te błędy ktore miały być śmieszne a okazały się suche do granic suchości. A film włatców to była już totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 13:15, Morris12 napisał:

Widać padłeś ofiarą tego szalonego łańcuszka :P. Nie, nie umarł :).


Ano - tyle że nie łańcuszka(których nienawidzę) tyle jakiś news w necie przeczytałem. Ale mniejsza o to.

Dnia 08.03.2009 o 13:15, Morris12 napisał:

A tak na marginesie... śledzę WM od pierwszego odcinka, więc mi tu nie zarzucaj czegoś
takiego. Udzielał się będę. Nasz kraj jest wolny, panuje wolność wypowiedzi. Może mi
zabronić tylko Moderator, ew. regulamin ;).


Lol. Ja też śledzę WM od pierwszego odcinka i co? Też mogę coś takiego jak ty powiedzieć żebyś mi czegoś takiego nie zarzucał. Po pierwsze primo, to nic Ci nie zabroniłem pisać a po drugie - polecam nauczenia się czytania ze zrozumieniem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny który myśli że jest fajny i znów porówna SP do WM i powie że SP jest o niebo lespze. Wszyscy porównują te dwa serialu tylko dlatego że SP jak i WM mieli tą samą ilość osób w swojej "paczce",czyli 4 osoby. Tylko że między tymi serialiami jest większa różnica niż takiemu jak Tobie się wydaje,jak i innym. South Park raczej podchodzi do ludzki problemów,polityków,gwiazd po prostu satyra. A Władcy Móch opowiadają o wydarzeniach których sam twórca serialu doświadczył,tam po prostu są zdarzenia z prawdziwego życia,SP też to ma tyle że oni głównie poruszają tematy,gwiazd,polityki jak już wspomniałem czy też problemy o których się nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 15:00, Burczyn 1 napisał:


> Widać padłeś ofiarą tego szalonego łańcuszka :P. Nie, nie umarł :).

Ano - tyle że nie łańcuszka(których nienawidzę) tyle jakiś news w necie przeczytałem.
Ale mniejsza o to.

> A tak na marginesie... śledzę WM od pierwszego odcinka, więc mi tu nie zarzucaj
czegoś
> takiego. Udzielał się będę. Nasz kraj jest wolny, panuje wolność wypowiedzi. Może
mi
> zabronić tylko Moderator, ew. regulamin ;).

Lol. Ja też śledzę WM od pierwszego odcinka i co? Też mogę coś takiego jak ty powiedzieć
żebyś mi czegoś takiego nie zarzucał. Po pierwsze primo, to nic Ci nie zabroniłem pisać
a po drugie - polecam nauczenia się czytania ze zrozumieniem.




Tak, tak. Wiem Burczyn. Ty nic mi nie zarzuciłeś. Było to skierowane do: "chudy7899". Dlatego przepraszam za niedopisanie nicku :) i za zaistniałą sytuację :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 15:37, Morris12 napisał:

Tak, tak. Wiem Burczyn. Ty nic mi nie zarzuciłeś. Było to skierowane do: "chudy7899".
Dlatego przepraszam za niedopisanie nicku :) i za zaistniałą sytuację :).


Spoko. Tylko na przyszłość pamiętaj o wstawianiu nicków. ;) Wiesz - takie głupie błędy mogą narobić trochę kłopotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 15:22, Infes napisał:

Kolejny który myśli że jest fajny i znów porówna SP do WM i powie że SP jest o niebo
lespze. Wszyscy porównują te dwa serialu tylko dlatego że SP jak i WM mieli tą samą ilość
osób w swojej "paczce",czyli 4 osoby. Tylko że między tymi serialiami jest większa różnica
niż takiemu jak Tobie się wydaje,jak i innym. South Park raczej podchodzi do ludzki problemów,polityków,gwiazd
po prostu satyra. A Władcy Móch opowiadają o wydarzeniach których sam twórca serialu
doświadczył,tam po prostu są zdarzenia z prawdziwego życia,SP też to ma tyle że oni głównie
poruszają tematy,gwiazd,polityki jak już wspomniałem czy też problemy o których się nie
mówi.

Rotfl fajnie to ująłeś, to że ty miałes w klasie zwłoki to nie znaczy że każdy z nas miał. Uważam że poziom humoru w większości scen z włatców jest na poziomie niskim. Jak ktoś się rajcuje że śmieszny animowany ludzik powie k*rwa to jest to serial dla takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:11, Burczyn 1 napisał:

/.../

Nie przesadzaj - zdarzały się momenty, w których uśmiałem się do łez(of kors w tych odcinkach
nowych). Powiem tak - nie wyszło im kilka odcinków i od razu afera że nuda. :P Ja tam
oglądam wszystkie i z każdego się chociaż uśmieję. Fajny był odcinek co dla "Zajkosia"
zbierali kasę napadając na ludzi, bądź co grali w magicznych wojaków na wsi. Hehe :D

PS. Podobnież Bartek Kędzierski zmarł. Prawda to? Usłyszałem to dawno ale jakoś czytając
ten temat sobie o nim przypomniałem.

Najbardziej mnie śmieszy przekliniak i woja Marcel w tym odcinku co byli w klinice hee co Marcel szedł do grobu i glebę w grób heheh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 22:17, Infes napisał:

No i nowy odcinek za mną. Fajny ;) A Andrzej kogoś mi przypominał :P

Mi się spodobał new ,,1000 złych uczyków" tylko szkoda że to jest jakby kopia Włatców móch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 08:38, Mr Wiedźmin napisał:

> No i nowy odcinek za mną. Fajny ;) A Andrzej kogoś mi przypominał :P
Mi się spodobał new ,,1000 złych uczyków" tylko szkoda że to jest jakby kopia Włatców
móch


Coś podobnego tylko że w w 1000 złych uczynkach są dorośli ludzie a we Włatcach dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować