Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Ja oglądałem parę odcinków i powiem tylko tyle jest to zaje....te. Najbardziej śmieję się z Czesia ( z jego głosu) i ogólnie z mowy wszystkich tam co występują (najbardziej z tej czwórki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ...
Niewiem jak ta produkcja może być śmieszna dla kogokolwiek. Przecież to jest żałosne! Oglądając to chciało mi się płakać(nie, nieze smiechu), bo mi było smutno, że Polacy po raz kolejny potrafili tylko zrobić coś na wzór South Park(w dodatku tragicznie nieudany). Nie ma tam takiego momentu, który choćby na chwile, ropromienił mi twarzyczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 01:27, wiNt napisał:

Powiem tak ...
Niewiem jak ta produkcja może być śmieszna dla kogokolwiek. Przecież to jest żałosne! Oglądając
to chciało mi się płakać(nie, nieze smiechu), bo mi było smutno, że Polacy po raz kolejny potrafili
tylko zrobić coś na wzór South Park(w dodatku tragicznie nieudany). Nie ma tam takiego momentu,
który choćby na chwile, ropromienił mi twarzyczke...


Każdy człoweik ma inny gust. Ja tak jak i wiele osób na tym forum i wogóle w Polsce lubiten serial. Co prawda ma słabe odcinki, ale nie pisz, że jest on żałosny. Rozumiem, że Ci się nie podoba, ale to nie oznacza, że od razu jest żałosny. Obejrz sobie ze 5-6 pierwszych odcinków, a potem "Deszcze niespokojne" <te pierwsze po to, aby obczaić trochę fabułe, kto, gdzie, jak i po co> albo też "Romek i jego fred", nie wiem jakie Ci jeszcze polecić. Może Ci przypadnie do gustu. A wierz mi, są takie sceny, że idzie się pożądnie pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 01:41, Radek15 napisał:

> Powiem tak ...
> Niewiem jak ta produkcja może być śmieszna dla kogokolwiek. Przecież to jest żałosne!
Oglądając
> to chciało mi się płakać(nie, nieze smiechu), bo mi było smutno, że Polacy po raz kolejny
potrafili
> tylko zrobić coś na wzór South Park(w dodatku tragicznie nieudany). Nie ma tam takiego
momentu,
> który choćby na chwile, ropromienił mi twarzyczke...

Każdy człoweik ma inny gust. Ja tak jak i wiele osób na tym forum i wogóle w Polsce lubiten
serial. Co prawda ma słabe odcinki, ale nie pisz, że jest on żałosny. Rozumiem, że Ci się nie
podoba, ale to nie oznacza, że od razu jest żałosny. Obejrz sobie ze 5-6 pierwszych odcinków,
a potem "Deszcze niespokojne" <te pierwsze po to, aby obczaić trochę fabułe, kto, gdzie,
jak i po co> albo też "Romek i jego fred", nie wiem jakie Ci jeszcze polecić. Może Ci przypadnie
do gustu. A wierz mi, są takie sceny, że idzie się pożądnie pośmiać.


Zgadzam się z Radek15. RZeczywiście niektóre odcinki są kiepskie ale ogólnie bardzo lubię tą "bajkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:29, Sareth14 napisał:

Dla mnie to jest bardzo udane i najlepsze jest to że takie textury są biedne i to jest fajne

Ten satanista jest fajny tylko akurat dlaczego go dali jako kierowce w autobusie mogli go dać gdzie inndziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 13:20, Zegarmistrz111 napisał:

> Dla mnie to jest bardzo udane i najlepsze jest to że takie textury są biedne i to jest
fajne
>
Ten satanista jest fajny tylko akurat dlaczego go dali jako kierowce w autobusie mogli go dać
gdzie inndziej.


To w jakiej roli byś go widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem wszystkie odcinki włatcy móch. Naprawdę powiem wam że to jest zajebiste. Ale i tak nikt nie przebije Czesia, on jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:27, Troxi napisał:

To jest najdebilniejsza bajka na świecie. Serdecznie odradzam. Lepiej oglądać South Park. 10k.
razy lepsze i inteligentniejsze.

Po pierwsze nie bajka, po drugie nie odradza się serdecznie, bo to antyteza jakaś, a jeśli według Ciebie South Park jest INTELIGENTNIEJSZY ( hehe, kreskówka inteligentna, fajna personifikacja) to oglądałeś chyba dokument na Discovery Channel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe "kreskówka" jest zaje*ista xD oglądałem wszystkie odcinki. Najlepsze były początkowe ale jużte z ostatnich się nudniejsze zaczynały robić xD. Lubię najbardziej Czesia (Dzieńdobry,Alleluja xD) i Maślanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:34, Budyn napisał:

> To jest najdebilniejsza bajka na świecie. Serdecznie odradzam. Lepiej oglądać South Park.
10k.
> razy lepsze i inteligentniejsze.
Po pierwsze nie bajka, po drugie nie odradza się serdecznie, bo to antyteza jakaś, a jeśli
według Ciebie South Park jest INTELIGENTNIEJSZY ( hehe, kreskówka inteligentna, fajna personifikacja)
to oglądałeś chyba dokument na Discovery Channel.


To jest inteligentniejsze, no bo co jest śmiesznego w tym że jakiś zombiak powie "dzień dobry"? Może nie wszystkich to śmieszy, a w SP przynajmniej krytykują coś, co mi też się nie podoba (np. politykę w USA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 09:56, Troxi napisał:

To jest inteligentniejsze, no bo co jest śmiesznego w tym że jakiś zombiak powie "dzień dobry"?
Może nie wszystkich to śmieszy, a w SP przynajmniej krytykują coś, co mi też się nie podoba
(np. politykę w USA).

a co jest smiesznego w tym ze Kenny ginie w kazdym odcinku South Park? takie zabawne? a jednak fani serialu uwielbiaja ten moment tak samo jak mnostwo innych glupot. Jezeli nie podoba ci sie Wlatcy Moch to wybrales sobie najgorszy mozliwy argument bo pod wzgledem inteligencji dowcipu nie ustepuje South Parkowi a zdaniem wielu osob w tym moim wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:47, Vuko Drakkainen napisał:

39 odcinek czyli ostatni w 3 serii a czwarta zaczyna sie dopiero w marcu :(


Hmm a skąd to wiesz ? Jeżeli to prawda to trochę lipa ;/
A co do odcinka 39 to całkiem niezły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial Władcy móch miał wczoraj premiere w MTV o godzinie 21:00. A o 22:00 emitowany jest South Park (IV lub V seria chyba)

Nie zaliczam się do fanów WM i ten serial mi nie podchodzi, zbyt razi mnie rozbój na języku polskim dokonywana przez twórców.
Dla mnie WM było wzrorowane na SP, w sumie to nic strasznego wzorować się na najlepszych. Nie mniej jednak wzór jest dla mnie lepszy niż WM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować