Zaloguj się, aby obserwować  
Noobioster

telewizja ITV

11 postów w tym temacie

witam
mam pytanie odnosnie telewizji ITV. otoz czy wygraliscie cos kiedys w ich programach i czy to dostaliscie?
ja niby wygralem gre w play zonie dzwonili do mnie po adres i czekam prawie 2,5 tygodnia i jeszcze nie przyszlo nic. czy wy tez tak mieliscie i czy jest to normalne?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 10:00, Noobio napisał:

mam pytanie odnosnie telewizji ITV. otoz czy wygraliscie cos kiedys w ich programach i czy
to dostaliscie?
ja niby wygralem gre w play zonie dzwonili do mnie po adres i czekam prawie 2,5 tygodnia i
jeszcze nie przyszlo nic. czy wy tez tak mieliscie i czy jest to normalne?:P


Wygrałem końcem października grę, dostałem telefon, ale gry nie ma! Pisałem na maila i ktoś niby miał się tym zająć, ale nie widzę postępów. Bardzo mnie to zdziwiło bo zdawało mi się, że jest to ok program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać, że dzisiaj doszła mi nagroda (po mojej interwencji - mianowicie upomnieniu się o nagrodę). Co prawda ustaliłem, że będzie to gra Tomb Raider: Legenda, ale przyszedł Age of Empires 3 w edycji premierowej więc nie narzekam (szczególnie, że grałem w niego wcześniej i bardzo mi się podobał).

PS: Przesyłka była "zabezpieczona" kopertą bąbelkową ale opakowanie w kilku miejscach było pęknięte przez co po otwarciu wyleciały z niego płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 10:00, Noobio napisał:

witam
mam pytanie odnosnie telewizji ITV. otoz czy wygraliscie cos kiedys w ich programach i czy
to dostaliscie?
ja niby wygralem gre w play zonie dzwonili do mnie po adres i czekam prawie 2,5 tygodnia i
jeszcze nie przyszlo nic. czy wy tez tak mieliscie i czy jest to normalne?:P

Czy normalne, to napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 10:00, Noobio napisał:

witam
mam pytanie odnosnie telewizji ITV. otoz czy wygraliscie cos kiedys w ich programach i czy
to dostaliscie?
ja niby wygralem gre w play zonie dzwonili do mnie po adres i czekam prawie 2,5 tygodnia i
jeszcze nie przyszlo nic. czy wy tez tak mieliscie i czy jest to normalne?:P


Ja nie raz wygrywałem w PlayZone... Nagroda przychodziła po dwóch tygodniach, albo trzech, czasami czterech... Dużo juzż tam wygrałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 16:26, Noxbi napisał:


Ja nie raz wygrywałem w PlayZone... Nagroda przychodziła po dwóch tygodniach, albo trzech,
czasami czterech... Dużo juzż tam wygrałem... :)


Ej to powiedz mi jak mam wysyłać SMS''y bo dzisiaj wysłałem za 30 złotych z dobrą odpowiedzią,czym jest psp,to zaznaczyłem A przenośna konsolka i nic nie wygrałem.jak to trzeba pisać,np.

PZ.A czy gdzieś się spacje robi??:P czy z plusa SMS nie przyjmują??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda jak naciąganie telewidza na wydatek. Proste pytania i od razu człowiek wysyłam SMS''a, czy dzwoni żeby stracić kasę. Nigdy w takie coś nie zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:52, Kryszek napisał:

Ej to powiedz mi jak mam wysyłać SMS''y bo dzisiaj wysłałem za 30 złotych z dobrą odpowiedzią,czym
jest psp,to zaznaczyłem A przenośna konsolka i nic nie wygrałem.jak to trzeba pisać,np.

PZ.A czy gdzieś się spacje robi??:P czy z plusa SMS nie przyjmują??:P


Właściwie to nie wiem, jak to trzeba wysyłać... U mnie to było tak, że wysłałem sobie raz SMS''a w niedzielnym (jeszcze wtedy) "W to mi graj" i wygrałem... Może dlatego, że w niedzielę mało osób to oglądało i nie mieli kogo wybrać :). W ciągu tygodnia w też nic nie wygrałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 17:07, Noxbi napisał:

Właściwie to nie wiem, jak to trzeba wysyłać... U mnie to było tak, że wysłałem sobie raz SMS''a
w niedzielnym (jeszcze wtedy) "W to mi graj" i wygrałem... Może dlatego, że w niedzielę mało
osób to oglądało i nie mieli kogo wybrać :). W ciągu tygodnia w też nic nie wygrałem...



No ale jak tak patrze,to tak jak by moje esy w ogóle nie dochodziły,bo wysyłam na to 72212 i wysłałem gdzieś z pięć,a koleś mówi,ze jeszcze 1 esemesa brakuje do nagrody (a nagroda dajmy na 3,a upominek na 4,czyli zawsze bym wygrał albo upominek,albo nagrode) :/I to mi się wydaje,jak by esy nie dochodziły;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ostatni post był z ponad 2 miesięcy, ale trudno...
Właśnie dziś w "Moje Logo News" wygrałem MKSVir2k7:) A tam wcale nie jest trudno wygrać. Ja tam wysyłałem sms-y w "opróżnianiu magazynów", pisałem wcześniej treść i wysyłałem, gdy "czas start" i jakoś się udało;) Ciesze się, ale już wcześniej miałem MKS2k7, więc pójdzie na allegro i coś tam zarobię ( w sumie wysłałem smsy za 7.32 zł a zyskuje program za ok 100zł, więc jako taki zysk jest:) ) Naprawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy miałem ITV w mojej kablówce to lubiłem sobie po szkole obejrzeć "Moje Logo News" czy "PlayZone". Ten drugi leciał zawsze w godzinach, które niespecjalnie mi pasują, ale kiedyś udało mi się u nich wygrać edycję premierową gry "Empire Earth II" :) Jakoś nie specjalnie mi się ona spodobała więc teraz leży na półce i się kurzy, ale przynajmniej zgarnąłem wPLN i satysfakcję z wygranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować