Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_652a6840a229b3b9188db1359476f7913e0a4c8f2443eaab9a83336f4dbdb185

Zdjęcia waszych ulubieńców...

104 postów w tym temacie

Prosiłbym o zamieszczanie tutaj zdjęć waszych ulubieńców (bynajmniej nie chodzi tu o pudełka z grami). Zaciekawił mnie fakt, że dużu osób pokazuje zdjęcia swoich zwierzaków (tak, tu chodzi o zwierzęta). Postanowiłem więc założyć ten temat, by móc porozmawiać swobodnie i bez obawy o swój status o naszych największych przyjacielach.

A co do zdjęć - to moja pierwsza partia (na razie nieco stare zdjęcia, ale wkrótce może dokopię się do najnowszych):
I oto mój pies Portos - teraz już nieco większy, ale wciąż tak samo fotogeniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 18:42, speedraid napisał:

A oto mój pupil. Nazywa się Berdy, czyta Berdi, ale wszyscy mówią na niego Berdek, Pierdek,
Śmierdek itp.

I jeszcze trzy zdjęcia, bo na poprzednim się nie zmieściło (kb)
Na pierwszym spogląda przez okno, oczywiście do kuchni, a na następnym śpi jak zabity w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 12:19, HumanGhost napisał:

To ja tez dam swoje "maleństwo" ;-D

Jaką masz rase psa bo Ja Pinczer Karłowaty i wyglada mo identycznie tylko nie mam możliwości zrobienia swojemu pupilkowi zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 19:09, HumanGhost napisał:

Trochę podobny, ale mój to mieszaniec. Matka pinczerka puściła się z takim wielkim psiskiem
jakimś. ;-)

Acha mój pies to wszystkie podrywa nawet ostatnio z Dalmatyńczykiem;-) Co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 19:09, HumanGhost napisał:

Trochę podobny, ale mój to mieszaniec. Matka pinczerka puściła się z takim wielkim psiskiem
jakimś. ;-)


Twój pies jest jakiś dziwny, bo na niektórych zdjęciach to wychodzi jak rottweiler :D
na fotkach mój pies w momencie szturmu na aparat :)
(flesze go wkurzaja xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz mój boski kundelek "Miki" (to oficjalnie :D ), a nieoficjalnie Mikuś, Wichura, Rakieta, Dziadek itp.
Ma 8 lat i dlatego jest taki siwy :P

Dałbym wiecej zdjęć ale tylko to sie mieści :( moze jeszcze kiedyś dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o zrobieniu rankingu na najładniejsze zwerze gdzie forumowicze by dawali zdjecia swoich a inni na nie głosowali itd itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować