Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skradziono Xboksy 360

47 postów w tym temacie

Jedno jest pewne jakby nikt nie kupował z podejrzanych źródeł w podejrzanie niskiej cenie to by takich sytuacji nie było. A jak potem się jeszcze słyszy, że kogoś nie stac, żeby wydać tyle kasy i kupuje bo jest dużo taniej z jakiegoś dziwnego źródła. Nie stać mnie to nie kupuje to w końcu nie chleb, żęby bez tego się żyć nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, teraz strach jakiś towar przewozić. Lepiej pójść do np. Empiku i tam kupić. Przynajmniej wiesz, że legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się Wam newsy za dużo razy dodały... Pisze to w tym temacie, gdyż tamten zapewne zaraz zniknie. ;)

Cóż czego to nie zrobią maniacy konsol. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale hardkor! :D To jest niezłe. Ale moim zdaniem nie zaszkodziłoby Billowi nawet 10 mln funtów straty, a nawet mu się trochę należy, jeden funt za jedną zawieszkę systemu albo za każdy reinstall :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:49, hirel napisał:

no cóż - widać nie tylko w Polsce wypada coś z transportu

Nie tylko w Polsce ale to mogli zrobić tylko "polacy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tych konsol w Polsce nie łykać bo w konsolach z angielskiego rynku na grach wyścigowych trzeba jeździć lewą stroną szutra. ;D No i strata kilku cennych sekund zapewniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, tylko czemu mi M$u nie szkoda? Widac "villigantes" wciąż żyją, i działają:)
Nie no, teraz na serio - czegoś takiego nie robią zwykli gracze, którym rodzice każą się uczyc a oni chcą grac. To już są gangi i przestępczośc zorganizowana. My tu gówno zrobimy, to jest robota dla policji (a nawet dla federalnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 15:51, Bartold-1991 napisał:

hmm, tylko czemu mi M$u nie szkoda? Widac "villigantes" wciąż żyją, i działają:)
Nie no, teraz na serio - czegoś takiego nie robią zwykli gracze, którym rodzice każą się uczyc
a oni chcą grac. To już są gangi i przestępczośc zorganizowana. My tu gówno zrobimy, to jest
robota dla policji (a nawet dla federalnych)

Eeee? To UK jest państwem federalnym? Pomyliłeś kontynenty chyba. Ewentualnie dla Interpolu, bo idę o zakład, że to "polacy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mario Falcon
Przodownik
26.11.2006, 13:59

Jedno jest pewne jakby nikt nie kupował z podejrzanych źródeł w podejrzanie niskiej cenie to by takich sytuacji nie było. A jak potem się jeszcze słyszy, że kogoś nie stac, żeby wydać tyle kasy i kupuje bo jest dużo taniej z jakiegoś dziwnego źródła. Nie stać mnie to nie kupuje to w końcu nie chleb, żęby bez tego się żyć nie dało.

haha ale wy swieci jestescie mozesz kupic xboxa 360 za 1700 zł i za 1000 zł to gwarantuje ci ze kupisz tego za 1000 !! No a jesli nie to znaczy ze masz za duzo kasy !! szczerze mowiac to nie obchodzi mnie czy moj xbox jest kradziony z transporu czy legalnie dostarczony do sklepu i nie miałbym zednych wyrzutow sumienia jakbym kupil swiadomie kradzionego xbox 360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować