Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Project: Snowblind - temat ogólny

141 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 23:16, Gol Galad napisał:

zapomniałem dodać , że 328MB RAM

Raczej to nie to bo mam 256 MB RAM i gra dziala mi pieknie nie liczac multi (bo wiesza sie jak gdzies chce sie placzyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam jeszcze 6 dni.... Na nowego kompa :D i odpalam Prooject: Snowblind i wiele, wiele innych gierek czekających z pół roku chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 01:42, Tomek1990 napisał:

Czy komuś udało się pograc w multiplayer?


Pochwalę się, że mi sie udało. Tylko, że raz, potem już to samo co u was. Ciekawy jestem czy to wina wydania CDA, czy ogólnie gry... No ale cóź gra single miodzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, grałem! U mojego kumpla nie poszło(nie wiem czy jego karta jest tak słaba, czy P:S jej nie lubi). Podoba mi się tempo akcji, muzyka, całkiem niezłe lokacje, niektórzy bohaterowie(Chung!). Fajnie że w grze można niekedy wybrać sposób rozwiązania problemów. Przęjęcie kontroli na zamontowym w suficie karabin i przestawienie go, by zrobił za nas brudną robotę, daje cholernie dużo satysfakcji:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra spodobała. Ma bardzo, bardzo i jeszce ze 100 razy bardzo fajny klimat, fabuła już taka super nie jest, ale chyba każdy wie że w FPS nie chodzi o fabułę, grafika bardzo słaba, za to chodzi płynnie na starszych kompach co zalicza się na plus. Jeżeli miałbym oceniać gra dostałaby odemnie z 8+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:17, pro evo napisał:

tak gra jest super grafa,klimacik,akcja ale po kilku misjach trochę trudna!

Jak na ironię duże trudnośći miałem z misją...drugą. Nie wiedziałem, że w skrzynkach ,,zaopatrzenie" jest...zaopatrzenie:D. Wkurza zapisywanie gry, jestem w czwartej misji, rozwaliłem dwa działa, ale mam tylko ociupinkę życia, bo byłem trochę nieostrożny i zero savepointu. A że to konsolówka? Mam to gdzieś, Halo też był konwersją z konsoli, a tam(przynajmniej w demie), savepointy ulokowane były co kilkanaśćie minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra,ciekawa fabuła,grafa też nie od parady :) Troszke liniowa ale da się wytrzymać fajne tryby ulepszeń dla naszego bohatera ogólnie na moje rozeznanie 8,8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w grze na półmetku podajże 9misja. Gra mi się bardzo przyjemnie, fabuła,grafika cool. Choć sporo osób ma problemy, ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Któryś z użytkowników wspomniał o filmowości gry. Tak z ciekawości zapytam - jakbyście ocenili poziom filmowości w porównaniu z F.e.a.rem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:27, WorldWar3PL napisał:

Któryś z użytkowników wspomniał o filmowości gry. Tak z ciekawości zapytam - jakbyście ocenili
poziom filmowości w porównaniu z F.e.a.rem ?

A w czym F.E.A.R jest filmowy ? Chyba tylko w scenach walki i w tym że jest liniowa do bólu. Jeżeli miałbym wybierać grę lepszą to był by nią Project Snowblind. Dlaczego ? Ma o wiele lepszy klimat, moim zdaniem lepiej wykreowanego bohatera głównego że nie wspomnę o świecie przedstawionym w grze, do tego dochodzi świetna grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:42, PAPISHON napisał:

A w czym F.E.A.R jest filmowy ?

Głównie chodzi mi o fabułę, cut-scenki i niesamowite walki. W końcu gdy sypie się tynk, glazura i terakota to każda walka jest wyjątkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Masz rację. W Snowblindzie grafika nie jest tak dopracowana jak w F.E.A.R. więc starcia nie są tak piękne, ale najważniejsze to żę ma wielkie pokłady grywalnośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak mimo, że Project: Snowblind nie ma najlepszej grafiki ma ogromną grywalność. W grze są elementy skradanki, taktyki co bardzo urozmaica grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P:S - fajna i klimatyczna gierka z bardzo fajnymi efektami np. tytulowy snowblind jak ''dostanisz'' z granata elektromagnetycznego czy jakos tak ;) albo rozmazany ekran gdy wlaczasz refleks. Poza tym fajna fabula i niezly arsenal. Co do multi to jest ono w sam raz przystosowane dla graczy (tabelka z najlepszymi graczami w grze, lista najlepszych klanow itd.) az dziw bierze ze nikt w P:S nie gra. Dla mnie 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować