Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - nowa tapeta

27 postów w tym temacie

Fajnie będzie jak wprowadzą nową rasę a co za tym idzie nowe obszary i inne rzeczy związane z tym.Zapewne większość lub nie już się niecierpliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie niecierpliwie, ale boje sie dodatkowych kosztow tego dodatku, bo wątpie zeby go zrobili jako patch, chociarz byloby b. milo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 11:50, D2T napisał:

> i znowu brak rozdzialki LCD :/

a co to takiego "rozdziałka LCD"?? Monitory mają różne rozdzielczości, są panoramiczne, są
zwykłe, LCD wiele do rzeczy nie ma :). Napisz konkretnie jakiej rozdziałki ci brakuje...


Wiesz wogóle co to "rozdzielczość natywna" monitora LCD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 18:25, Wulfgar napisał:

Wiesz wogóle co to "rozdzielczość natywna" monitora LCD?


oho, widzę pobudkę po trzech miesiącach. przeczytaj poprzednią dyskusję a potem pisz - autor mówił o braku tapet w rozdziałkach LCD... Więc skoro już to wszedłeś, wyjaśnij mi proszę od kiedy robi się tapety specjalnie pod LCD... co to, LCD ma wyłączność na jakieś rozdzielczości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 10:44, D2T napisał:

> Wiesz wogóle co to "rozdzielczość natywna" monitora LCD?

oho, widzę pobudkę po trzech miesiącach. przeczytaj poprzednią dyskusję a potem pisz - autor
mówił o braku tapet w rozdziałkach LCD... Więc skoro już to wszedłeś, wyjaśnij mi proszę od
kiedy robi się tapety specjalnie pod LCD... co to, LCD ma wyłączność na jakieś rozdzielczości?


jeszcze raz zadaje pytani: Wiesz wogóle co to "rozdzielczość natywna" monitora LCD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 11:07, Wulfgar napisał:

jeszcze raz zadaje pytani: Wiesz wogóle co to "rozdzielczość natywna" monitora LCD?


oho, widzę trafiliśmy na ciężkiego osobnika - dyskusji nie chce zrozumieć ale będzie jechał po swojemu.

dobrze, porozmawiamy więc tak jak sobie tego życzysz, bo widzę że inaczej kwesti nie pojmiesz:
1) wiem co to jest rozdzielczość natywna LCD
2) rozdzielczość natywna LCD mnie NIE OBCHODZI, ponieważ jest ich (a) kilkanaście, (b) wszystkie rozdzielczości jakie posiadają ekrany LCD są także obsługiwane przez ekrany CRT, z nieszczęsnymi 1280x 1024 oraz 1280x 960 na czele.

Reasumując dwa powyższe fakty: twoje stwierdzenie pt: "znowu brak rozdzialki LCD :/" jest całkowicie bezsensowne i nie mówi KOMPLETNIE NIC. Bezsensowne, ponieważ nie ma czegoś takiego jak "obraz w rozdziałce LCD". Nie mówi kompletnie nic, ponieważ rozdzielczości natywnych LCD jest kilkanaście i pokrywają się z każdym innym typem wyświetlaczy. Równie dobrze mógłbyś napisać "i znowu brak tapety w rozdziałce telewizora plazmowego". Fajnie że wiadomo o jaką rozdzielczość chodzi...

Mam nadzieję że rozumiesz teraz czego dotyczył mój pierwszy post. Wspomogę - chodzi o ten:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1518&pid=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować