Zaloguj się, aby obserwować  
Sgt_Bilko

WoW prawie za darmo

33 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2005 o 20:14, Sgt.Bilko napisał:

Na stronie www.fileplanet.com po bezpłatnym założeniu konta i zalogowaniu się można za darmoszkę ściągnąć pełną wersję WoW


To ciekawe... Jak dają jeszcze miesiąc abonamentu gratis to się przyłączam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest FULL CLIENT a w temacie jest przecież napisane że "prawie za darmo". Czyli abonament musisz płacić żeby grać ale oszczędzasz 199 PLN na zakup gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:26, Sgt.Bilko napisał:

To jest FULL CLIENT a w temacie jest przecież napisane że "prawie za darmo". Czyli abonament musisz płacić żeby grać ale
oszczędzasz 199 PLN na zakup gry.


Mówisz, że to jest Full Client i normalnie będziemy musieli opłacać abonament? A na stronce jest wyraźnie napisane Trial - a mi się to kojarzy z tym, że mamy jakiś tam czas, aby sobie pograć i kropa.
Drugie czy tak jak kupimy za 200zł WoW w sklepie, to też tu mamy ten pierwszy miesiąc darmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest pełny WoW. JEdnak jego "pełnośc" polega na tym, że ma się dostęp do wszystkich funkcji i miejsc, do ktoych majadostęp normalni gracze. Zwykli użytkownicy Fileplanet maja10 dni grania. Subskrybenci mają dodatkowe 4 dni, czyli razem 14. Wiem, że można przenieść postać z triala do pelnego WoW, jednak nie wiem, czy mozna triala przedłuzyć abonamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:33, DEViANCE napisał:

> To jest FULL CLIENT a w temacie jest przecież napisane że "prawie za darmo". Czyli abonament musisz płacić żeby grać
ale
> oszczędzasz 199 PLN na zakup gry.

Mówisz, że to jest Full Client i normalnie będziemy musieli opłacać abonament?
A na stronce jest wyraźnie napisane Trial - a mi się to kojarzy z tym, że mamy jakiś tam czas, aby sobie pograć i kropa.
Drugie
czy tak jak kupimy za 200zł WoW w sklepie, to też tu mamy ten pierwszy miesiąc darmowy?

Z tego co tam wyczytałem 10 dni dla zarejestrowanych w serwisie,14 dla tych co mają wykupioną sybskrypcję. Do tego dostajesz CDKeya. A teraz zła wiadomość na razie jest to dostępne dla graczy z Ameryki Płn. O reszcie piszą, że będzie w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:55, Sgt.Bilko napisał:

miesiąc darmowy?
Z tego co tam wyczytałem 10 dni dla zarejestrowanych w serwisie,14 dla tych co mają wykupioną sybskrypcję.
Do tego dostajesz CDKeya. A teraz zła wiadomość na razie jest to dostępne dla graczy z Ameryki Płn. O reszcie piszą, że
będzie w najbliższym czasie.

W gruncie rzeczy - pamiętam że w CDAction pisali o promocji WoW-a iż panowie od Blizzarda dają do wypróbowania grę na 14 dni - identycznie jak w w tym ''momorpgu'' o superbohaterach. Aha i utworzoną postać w trialu możesz później przenieść na full wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:55, Sgt.Bilko napisał:

Z tego co tam wyczytałem 10 dni dla zarejestrowanych w serwisie,14 dla tych co mają wykupioną sybskrypcję.
Do tego dostajesz CDKeya.


niezupełnie - dostajesz klucz umozliwiajacy gre przed 10/14 dni. potem aby przedluzyc gre musisz kupic wersje boxowa. wklepujesz klucz z pudelka i dostajesz free 30 dni i dalej placisz... analogicznie jak z guest passem dorzucanym do wowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA słyszałęm od kumpla który ma WoW że w pudełku jest jakiś kod na 10 dniowy trial, żeby dać koledze i żebo go wciągnąć. W nagrode że się wciągnie - nie musi kupowaćgry tylko płacić abonament, bo do tego potrzebny jest CDkey a nie Pełna gra. Kumpel mówi że własnie przez takiego traila się wciągnął. Od razu uprzedzam ataki - nie wiem o tym, bo gry nie mam nie miałęm, i nie zamierzam mieć (to niebezpieczne - jak się wciągne? :) ) więc nie wiem czy kumpel ten mówił prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet miałem propozycje od kolegi. Chciał mi dać oryginalnego WoW''a, bo i tak wiedział że środki na abonament już mu się skończyły i już nie będzie ich posiadał.

Sam bym w to już dawno się zagrywał. Tylko 50zł miesięcznie to dla przeciętnego licealisty zabójcza suma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 21:54, Golem napisał:

Ja już nawet miałem propozycje od kolegi. Chciał mi dać oryginalnego WoW''a, bo i tak wiedział że środki na abonament już
mu się skończyły i już nie będzie ich posiadał.

Sam bym w to już dawno się zagrywał. Tylko 50zł miesięcznie to dla przeciętnego
licealisty zabójcza suma...


Nie kupuj jednej drożdżówki i pączka dziennie a będziesz mieć na abonament:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może jednak ściągne to i zobacze jak to wygląda :) Może jednak przekonają mnie(choć wątpie)do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 21:49, michal19 napisał:

JA słyszałęm od kumpla który ma WoW że w pudełku jest jakiś kod na 10 dniowy trial, żeby dać koledze i żebo go wciągnąć.
W nagrode że się wciągnie - nie musi kupowaćgry tylko płacić abonament, bo do tego potrzebny jest CDkey a nie Pełna gra.
Kumpel mówi że własnie przez takiego traila się wciągnął. Od razu uprzedzam ataki - nie wiem o tym, bo gry nie mam nie miałęm,
i nie zamierzam mieć (to niebezpieczne - jak się wciągne? :) ) więc nie wiem czy kumpel ten mówił prawdę...


Tak mówił prawdę... choć tylko do połowy...
Oczywiiście otrzymujesz te 10 darmowych dni dla nowego gracza, lecz żeby grać dlaje to nie możesz tego konta sobie doładować abonamentem, lecz musisz wpisać oryginalny CD-Key z oryginalnego pudełka WoW''a, którego musisz nabyć w najbliższym sklepie za 199zł.
Taki mały chaczyk wykonany przez Blizz''a, bo po tych 10 dniach już zdąrzysz się uzależnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:29, Stwór napisał:

Nie kupuj jednej drożdżówki i pączka dziennie a będziesz mieć na
abonament:)


Hmm, gdzie mieszkasz (ile kosztują tam drożdżówki i pączki)? Ponieważ przy ełckich cenach wychodzi mi 30 zł na miesiąc. Można powiedzieć połowa. A jeśli jeszcze przyjmując, że takie produkty kupuję tylko w dni robocze, to wychodzi mi jakieś 22 zł (przy moich cenach 0,50 zł za pączek i drożdżówkę). Nadal brakuje mi jakichś 28 zł. A 30 zł piechotą nie chodzi (szczególnie podczas liceum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 20:14, Sgt.Bilko napisał:

Na stronie www.fileplanet.com po bezpłatnym założeniu konta i zalogowaniu się można za darmoszkę ściągnąć pełną wersję WoW



Jak to bezpłatne logowanie? Tam do wyboru widzę tylko założenie konta po opłaceniu?! Chyba, że coś przeoczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:41, Furrbacca napisał:

Hmm, gdzie mieszkasz (ile kosztują
tam drożdżówki i pączki)? Ponieważ przy ełckich cenach wychodzi mi 30 zł na miesiąc. Można powiedzieć połowa. A jeśli jeszcze
przyjmując, że takie produkty kupuję tylko w dni robocze, to wychodzi mi jakieś 22 zł (przy moich cenach 0,50 zł za pączek
i drożdżówkę). Nadal brakuje mi jakichś 28 zł. A 30 zł piechotą nie chodzi (szczególnie podczas liceum).


Ale się czepiasz to taki mały żarcik i próba pokazania że to wcale nie tak dużo:) Chill out:)
Ja studiuję i te 30 zł też piechotą nie chodzi:)
Gdy byłem w liceum to jakoś nie miałem problemów z zebraniem na coś pieniędzy.. zamiast kupować jakieś pierdołki wystarczy oszczędzić i masz na abonamęcik:0 Wystarczy chcieć.. kupić jedną grę mniej.. Skoro tak duża ilość dzisiejszej młodzieży ma na imprezy, alkochol, papierosy i inne używki.. pirackie gry(nie chwalę i reklamuję piratów jakby co) to na abonamęcik nie powinno być problemu:)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które totalnie sa zielone

1.Tak ściągniesz klienta ale się nie zalogujecie
2.Aby móc się zalogować musisz posiadać konto(200zł)
3.Trial ten dotyczy tych osób które otrzymał od kogoś 10/14 dniowego Guestpassa(czy jakoś tak)
4.To że jak wpiszesz byle co w login + hasło i zacznie Ci się pobierać patch nie oznacza że możesz się logować. PObieranie patcha to osobna sprawa.
5.Topic o WoWie istnieje od dawien dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować