Zaloguj się, aby obserwować  
Sgt_Bilko

WoW prawie za darmo

33 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2005 o 23:08, Bambusek napisał:

No, nei do końca - na fileplanet są odpiwiednie linki, które pozwalają zdobycswój klucz do triala i założyć konto.

Ale najpierw musisz za to zapłacić(założyć konto na fileplanet :] 4$ najtaniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 23:08, Bambusek napisał:

No, nei do końca - na fileplanet są odpiwiednie linki, które pozwalają zdobycswój klucz do triala i założyć konto.


taka mini klaryfikacja ;) : klucze rozdawane przez gamespy/fileplanet itp działają tylko przez okres próbny, tak samo jak klucz z guest passa. Jeśli ktoś pragnie grać dalej musi kupić sobie boxa z grą. Po zakończeniu okresu triala nie ma możliwości grania dalej wykupując abonament - trzeba kupić wersję pudełkową.

jak dziś blizzard nie zrobił żadnego ''obejścia'' umożliwiającego granie w wowa bez kupienia boxa. Promocje i okresty testowe są przeróżne (guest pass, triale itp) ale by grać dalej trzeba wklepać cdkey z pudełka. tu chodzi tylko & wyłącznie o zainteresowanie nowych graczy wowem przez rozdawanie tymczasowych accessów gdzie popadnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 23:13, WoWmen napisał:

> No, nei do końca - na fileplanet są odpiwiednie linki, które pozwalają zdobycswój klucz do triala i założyć konto.

Ale najpierw musisz za to zapłacić(założyć konto na fileplanet :] 4$ najtaniej)


Płatna jest tylko subskrybcja. Mozna zostać membersem i wtedy konto jest darmowe. Tyle że nie masz dostępu do tych najlepszych usług serwisu, ponadto musisz korzystać z serwerów publicznych, które maja kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 23:50, Bambusek napisał:

> > No, nei do końca - na fileplanet są odpiwiednie linki, które pozwalają zdobycswój klucz do triala i założyć konto.

> > > Ale najpierw musisz za to zapłacić(założyć konto na fileplanet :] 4$ najtaniej)

Płatna jest tylko subskrybcja.
Mozna zostać membersem i wtedy konto jest darmowe. Tyle że nie masz dostępu do tych najlepszych usług serwisu, ponadto musisz
korzystać z serwerów publicznych, które maja kolejki.

A co ja napisałęm? tak czy inaczej TRZEBA zapłacić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 23:31, D2T napisał:

> No, nei do końca - na fileplanet są odpiwiednie linki, które pozwalają zdobycswój klucz do triala i założyć konto.


taka mini klaryfikacja ;) : klucze rozdawane przez gamespy/fileplanet itp działają tylko przez okres próbny, tak samo
jak klucz z guest passa. Jeśli ktoś pragnie grać dalej musi kupić sobie boxa z grą. Po zakończeniu okresu triala nie ma
możliwości grania dalej wykupując abonament - trzeba kupić wersję pudełkową.

jak dziś blizzard nie zrobił żadnego ''obejścia''
umożliwiającego granie w wowa bez kupienia boxa. Promocje i okresty testowe są przeróżne (guest pass, triale itp) ale by
grać dalej trzeba wklepać cdkey z pudełka. tu chodzi tylko & wyłącznie o zainteresowanie nowych graczy wowem przez rozdawanie
tymczasowych accessów gdzie popadnie :).


Czyli mam rozumieć że jak mi się skończy ten okres próbny to muszę kupić boxa a wtedy czy muszę odinstalować triala i zainstalować boxa czy wystarczy wklepać gdzieś cdkeya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 10:00, Sgt.Bilko napisał:

Czyli mam rozumieć że jak mi się skończy ten okres próbny to muszę kupić boxa a wtedy czy muszę odinstalować triala i zainstalować boxa czy wystarczy wklepać gdzieś
cdkeya?


gdy skończy się okres triala musisz kupić boxa. Jeśli dana oferta "testowa" pozwala na kontynuację gry po zakupieniu pełnej wersji (osoby grające np na Guest Pass mogą) to by kontynuować rozgrywkę wystarczy wpisać CDKEYa z wersji pudełkowej w ustawieniach konta na stronie World of Warcraft. Wtedy nie jest też potrzebne przeinstalowywanie gry bo instalacja jest pełna jak w wersji pudełkowej, całość sprowadza się do posiadania klucza z wersji boxowej.

ALE... pamiętaj że ten trial jest amerykański a w Europie jest sprzedawana wersja europejska. To oznacza zupełnie inne serwery i konta więc rozgrywki nie będziesz mógł kontynuować po zakupieniu gry - trzeba ją będzie zacząć od nowa. Chyba że jakimś sposobem zdobędziesz wersję amerykańską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:29, Stwór napisał:

Nie kupuj jednej drożdżówki i pączka dziennie a będziesz mieć na abonament:)


Jakbym miał tak myśleć, to na wszytsko by mi starczyło, ale przy okazji bym z głodu umrarł :D

BTW Właśnie jem drożdżówkę. Z serem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie skończyło mi się pobieranie. Zrobił się lekki chaos i niebardzo rozumię. Gdy ściągnę to(Trial, Full Client czy jak to się tam nazywa ;))to czy będe mógł ze spokojem włączyć i grać przez te 10 dni czy coś będe potrzebował? Bo widzę, że niektórzy mówią, że i tak potrzebny jakiś cdkey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:52, Stwór napisał:

> Hmm, gdzie mieszkasz (ile kosztują
> tam drożdżówki i pączki)? Ponieważ przy ełckich cenach wychodzi mi 30 zł na
miesiąc. Można powiedzieć połowa. A jeśli jeszcze
> przyjmując, że takie produkty kupuję tylko w dni robocze, to wychodzi
mi jakieś 22 zł (przy moich cenach 0,50 zł za pączek
> i drożdżówkę). Nadal brakuje mi jakichś 28 zł. A 30 zł piechotą
nie chodzi (szczególnie podczas liceum).

Ale się czepiasz to taki mały żarcik i próba pokazania że to wcale nie tak dużo:)
Chill out:)
Ja studiuję i te 30 zł też piechotą nie chodzi:)
Gdy byłem w liceum to jakoś nie miałem problemów z zebraniem
na coś pieniędzy.. zamiast kupować jakieś pierdołki wystarczy oszczędzić i masz na abonamęcik:0 Wystarczy chcieć.. kupić
jedną grę mniej.. Skoro tak duża ilość dzisiejszej młodzieży ma na imprezy, alkochol, papierosy i inne używki.. pirackie
gry(nie chwalę i reklamuję piratów jakby co) to na abonamęcik nie powinno być problemu:)

Pozdrawiam!



Miałeś kieszonkowe wieksze np... Ja jestem w I klasie liceum i od roziców dostaje 25PLN, nie mam jak opłacić tego abonementu, na impry, nie chodze, alkoholu nie kupuje, gier tez nie, no chyba że te tańsze, albo zarz po wakacjach gdy mam jeszcze akse od sponsorów(babcia, prababcia, dziadek, babcia 2, wujowie, ciotki,itd)...


Co do innego posta, to w szkole jadam suche bułki(kiedys jadłem drożdżówki to mi trójglicarydy(jakiś holesterol) skoczyła..


Jeśli amsz dla mnie jakąś rade jak zdobyć fundosze na abonament to chetnie posłucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już ściągnąłem, ale jak było wspomniane wyżej to bez cd-keya grać nie mogę, a są one dostępne tylko dla USA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować