Zaloguj się, aby obserwować  
blood2

Quiz z Diablo

2900 postów w tym temacie

Z braku innych pomysłów dam takie pytanie:
Wymieńcie wszystkie występujące w grze potwory o niepowtarzalnym modelu(znaczy, że nie wystepuje podobny w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:50, zadymek napisał:

Z braku innych pomysłów dam takie pytanie:
Wymieńcie wszystkie występujące w grze potwory o niepowtarzalnym modelu(znaczy, że nie wystepuje
podobny w grze).


Jedyne:
Andariel, Duraniel, Mefisto, Baal (chociaz sie klonuje w czasie walki) i Diablo (chociaz Uber-Diablo i druga Trojca w czasie poszukiwania Pochodni moze eliminowac Mroczna Trojce)
Kilka, ale wystepujace zawsze razem:
Rada z Kurast i Slugi Zniszczenia

Jest jeszcze Kowal z I aktu i Hefajsto Zbrojmistrz z IV jest ich takich tylko 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:58, kecal napisał:

> Z braku innych pomysłów dam takie pytanie:
> Wymieńcie wszystkie występujące w grze potwory o niepowtarzalnym modelu(znaczy, że nie
wystepuje
> podobny w grze).

Jedyne:
Andariel, Duraniel, Mefisto, Baal (chociaz sie klonuje w czasie walki) i Diablo (chociaz Uber-Diablo
i druga Trojca w czasie poszukiwania Pochodni moze eliminowac Mroczna Trojce)
Kilka, ale wystepujace zawsze razem:
Rada z Kurast i Slugi Zniszczenia

Jest jeszcze Kowal z I aktu i Hefajsto Zbrojmistrz z IV jest ich takich tylko 2.


Może ograniczmy się tylko do singla i fakt Overlordów(Kowal i Hefasto) jest 2 i to ich eliminuje. Tak samo jak Radę, chcę potwory występujące w liczbie sztuk 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andariel, Duraniel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Mroczny Wedrowiec (ten zaraz po wyjsciu z Kurast) i to chyba wszyscy, bo Grizwold to chyba z tych samych co Kowal i Hefajsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:09, kecal napisał:

Andariel, Duraniel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Mroczny Wedrowiec (ten zaraz po wyjsciu
z Kurast) i to chyba wszyscy, bo Grizwold to chyba z tych samych co Kowal i Hefajsto.

Po pierwsze to Duriel,
po drugie mówię o potworach a nie Animacjach Terenowych(mroczny wędrowiec to raczej coś w stylu papugi czy pajączka) a mają być potwory. Ostatecznie mógłbym na upartego go uznać chociaż z nim nie walczymy.
po trzecie, nie widze w ogóle podobieństwa między Griswoldem a Kowalem/Hefastem Z., ergo on też się kwalifikuje,
po czwarte to nie wszyscy
Co przegapiłeś? Podpowiedź: coś w piekle coś z gniazda i jeszcze coś ze Zlodowaciałych wyżyn pólnocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:19, zadymek napisał:

> Andariel, Duraniel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Mroczny Wedrowiec (ten zaraz po
wyjsciu
> z Kurast) i to chyba wszyscy, bo Grizwold to chyba z tych samych co Kowal i Hefajsto.

Co przegapiłeś? Podpowiedź: coś w piekle coś z gniazda i jeszcze coś ze Zlodowaciałych wyżyn
pólnocny


Znaczy tak:
Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz (tz mamusia Piasecznikow).

Z Piekla chodzi ci o Izuala, tylko on wyglada prawie jak Panowie Czelusci/Panowie Jadu (roznica jest niewielka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:46, kecal napisał:

> > Andariel, Duraniel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Mroczny Wedrowiec (ten zaraz
po
> wyjsciu
> > z Kurast) i to chyba wszyscy, bo Grizwold to chyba z tych samych co Kowal i Hefajsto.

>
> Co przegapiłeś? Podpowiedź: coś w piekle coś z gniazda i jeszcze coś ze Zlodowaciałych
wyżyn
> pólnocny

Znaczy tak:
Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz
(tz mamusia Piasecznikow).

Z Piekla chodzi ci o Izuala, tylko on wyglada prawie jak Panowie Czelusci/Panowie Jadu (roznica
jest niewielka).


Jeszcze może Talic, Kolic i Madawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:58, Luk Zombi napisał:

> > > Andariel, Duraniel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Mroczny Wedrowiec (ten
zaraz
> po
> > wyjsciu
> > > z Kurast) i to chyba wszyscy, bo Grizwold to chyba z tych samych co Kowal i
Hefajsto.
>
> >
> > Co przegapiłeś? Podpowiedź: coś w piekle coś z gniazda i jeszcze coś ze Zlodowaciałych

> wyżyn
> > pólnocny
>
> Znaczy tak:
> Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz

> (tz mamusia Piasecznikow).
>
> Z Piekla chodzi ci o Izuala, tylko on wyglada prawie jak Panowie Czelusci/Panowie Jadu
(roznica
> jest niewielka).

Jeszcze może Talic, Kolic i Madawic.


No nie bardzo ich jest 3, a chodzi o takich co sa tylko oni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:46, kecal napisał:

Znaczy tak:
Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz
(tz mamusia Piasecznikow).

Z Piekla chodzi ci o Izuala, tylko on wyglada prawie jak Panowie Czelusci/Panowie Jadu (roznica
jest niewielka).

Choćby miecz czyni go odmiennym, ale tak w ogóle to jest inny: ma zbroję(Panowie to golasy), inny kształt skrzydeł itp jest inny, zapewniam cię.
No to jeszcze zostało coś z Północy i (w ostatniej chwili sobie przypomniałem) coś z cmentarza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:01, zadymek napisał:

> Znaczy tak:
> Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz

> (tz mamusia Piasecznikow).
>
> Z Piekla chodzi ci o Izuala, tylko on wyglada prawie jak Panowie Czelusci/Panowie Jadu
(roznica
> jest niewielka).
Choćby miecz czyni go odmiennym, ale tak w ogóle to jest inny: ma zbroję(Panowie to golasy),
inny kształt skrzydeł itp jest inny, zapewniam cię.
No to jeszcze zostało coś z Północy i (w ostatniej chwili sobie przypomniałem) coś z cmentarza:)))


Chodzi o Krwawa Orlice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:06, kecal napisał:

Chodzi o Krwawa Orlice?

Naturalnie. Teraz wystarczy, że ktoś to wszystko zsumuje i doda tego tajemniczego potwora pilnującego barbarzyńców(uuups wygadałem się:))) i mogę zaliczyć pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:50, zadymek napisał:

Z braku innych pomysłów dam takie pytanie:
Wymieńcie wszystkie występujące w grze potwory o niepowtarzalnym modelu(znaczy, że nie wystepuje
podobny w grze).



Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz (tz mamusia Piasecznikow), Grizwold, Izaul, Krwawa Orlica i Thresh Socket/Blood Bringer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:13, kecal napisał:

Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz
(tz mamusia Piasecznikow), Grizwold, Izaul, Krwawa Orlica i Thresh Socket/Blood Bringer

Jaki Thresh Socket/Blood Bronger? Jak są dwie nazwy to są dwa potwory. A jak są 2 to nie może być jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem jeszcze bo widzę, że odpadacie:
To potworek unikalny pilnujący pierwszego "obozu jenieckiego" z barbarzyńcami(jest tam zawsze), wyróżna się od podobnych Biczowników innym hełmem.

I bardzo proszę, jak już ktoś jakimś cudem ma wersję angielską to niech choć da screena. Ja mam zwykła polską i nie mogę zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:41, zadymek napisał:

> Chodzi o Krwawa Orlice?
Naturalnie. Teraz wystarczy, że ktoś to wszystko zsumuje i doda tego tajemniczego potwora pilnującego
barbarzyńców(uuups wygadałem się:))) i mogę zaliczyć pytanie.

Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz, Grizwold, Izaul, Krwawa Orlica i Shenk Nadzorca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shenk Nadzorca
i znowu nikt nie czyta podpowiedzi, to nie Shenk(wbrew temu co możnaby przypuszczać ma on standardowy model - a przecież jest celem questu) szukajcie niebieskiego, rogatego Biczownika

PS Jak już kopiujesz od kogoś post to chociaż popraw pisownię bo" Izaul" brzmi... nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:50, zadymek napisał:

Z braku innych pomysłów dam takie pytanie:
Wymieńcie wszystkie występujące w grze potwory o niepowtarzalnym modelu(znaczy, że nie wystepuje
podobny w grze).



Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz (tz mamusia Piasecznikow), Grizwold, Izual, Krwawa Orlica

Co do tego na Zlodowacialej Wyrzynie to chyba cos nie tak.
Patrze na Karczmie Diablo II i nie ma go ani w Bossach, ani w potworach superunikalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:18, kecal napisał:

Co do tego na Zlodowacialej Wyrzynie to chyba cos nie tak.
Patrze na Karczmie Diablo II i nie ma go ani w Bossach, ani w potworach superunikalnych.

Nawet oni się mylą, a ja przeszedłem dzisiaj ten etap z 20 razy (aby się upewnic i porobić screeny) i wiem, że jest tam zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:26, zadymek napisał:

> Co do tego na Zlodowacialej Wyrzynie to chyba cos nie tak.
> Patrze na Karczmie Diablo II i nie ma go ani w Bossach, ani w potworach superunikalnych.

Nawet oni się mylą, a ja przeszedłem dzisiaj ten etap z 20 razy (aby się upewnic i porobić
screeny) i wiem, że jest tam zawsze


To i ja to juro przejde, ale czy moge miec pewnosc, ze tylko ja moge w tej chwili odpowiedziec na pytanie, bo podalem wszystkich oprocz tego jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:26, zadymek napisał:

> Co do tego na Zlodowacialej Wyrzynie to chyba cos nie tak.
> Patrze na Karczmie Diablo II i nie ma go ani w Bossach, ani w potworach superunikalnych.

Nawet oni się mylą, a ja przeszedłem dzisiaj ten etap z 20 razy (aby się upewnic i porobić
screeny) i wiem, że jest tam zawsze

No to chodzi ci o Ostrozebnego Pogromce

Odpowiedz wyglada tak:
Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal, Demonolog, Grizwold, Nihlathak, Zimnoczerw Kopacz (tz mamusia Piasecznikow), Grizwold, Izual, Krwawa Orlica i Ostrozebny Pogromca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować