Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

PayPal (płatności on-line) - temat ogólny

181 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2009 o 16:20, Pernia napisał:

> > to mógłbym np podać prawdziwe dane na paypalu, przelać kwotę, usunąć konto
i dać
> sobie
> > spokój ?
>
> Jak chcesz zostawić bez reakcji transakcje, które ,bardzo prawdopodobne ,były zwykłym

> praniem brudnych pieniędzy bez reakcji z twojej strony, pozwalając, żeby przepłynęły

> przez konto z fałszywymi danymi osobowymi, dodatkowo płacąc prowizję za taką operację

> to droga wolna, płać i kasuj konto. :-)
>
gubie się... to co mi radzisz zrobić ?


Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ktoś jaki jest maxymalny czas na uregulowanie minusowego salda na paypalu ? I co jeśli sie ten termin przekroczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic podpisywać, zakładania konta nie różni się od zakładania konta na allegro. Jeśli chcesz być w pełni zweryfikowany musisz już dodać do PP kartę kredytową albo kartę do płatności w internecie, ja mam eKartę z mBanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie wiem czy dobrze przelałem pieniądze na konto w paypal, w polach takich jak nazwa, ulica itd. wpisałem swoje dane, numer konta ten który mi podano w zakładce dodaj środki, ten numer specjalny w tytule też wpisałem, ale potem zobaczyłem że podali też coś takiego jak nazwa beneficjenta i tam było paypal coś tam coś ltd czy coś takiego. Myślicie że pieniądze dojdą? Mam konto w bzwbk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 22:30, igor8472 napisał:

Nazwa beneficjenta to nazwa adresata inaczej, banku nazwy ich w sumie nie trzeba wpisywać,
nr identyfikacyjny to inaczej tytuł przelewu.

Nie chodziło mi oto, pytałem się tylko czy pieniądze trafią do konta paypal jeśli wpisałem swoje dane w miejscu nazwy beneficjenta a resztę dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być teoretycznie problemu, przelew idzie 2-3 dni, jeżeli powiedmy tydzień od jego wysłania nie będziesz miał większego salda to napisz do PayPala czy doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponoć z PayPala da się korzystać maja c konto bankowe. Założyłem konto, nawet wysłałem do siebie 50gr, jednak dalej jestem użytkownikiem Niezweryfikowanym. A żebym był zweryfikowanym, muszę dodać kartę kredytową, której nie posiadam. Da się to rozwiązać w inny sposób?

Chciałbym dodać konto PP do aplikacji (konkretnie konta xbox.com), jednak nie mogę właśnie przez to.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania podobno ma nie być wymagana kara kredytowa do płatności paypal. A tu sie okazuje ze jak chciałem wykonać płatność paypal to ciągle nie mogę dokończyć zapuku bo ciągle wymaga weryfikacji karty kredytowej której również nie posiadam.
A kasa na paypalu jest i nic z nią za bardzo teraz zrobić nie moge :/
Jakieś porady ? Udało się komuś zapłacić paypalem bez karty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaka jest opcja płatności PayPal na aukcji czy w sklepie. Można płacić albo kasą z salda PayPal albo kartą kredytową podpiętą do konta PP czasem sprzedawcy preferują tylko jedną z tych form, bez możliwości zapłatą drugą forma. Ja jak kupowałem na eBay to płaciłem albo tak albo tak, zależy czy miałem coś na karcie czy tylko na saldzie z wpłat za moje aukcje. Jak już potwierdzasz płatność to na ekranie powinno być okienko z wyborem czy płacisz kartą czy z salda na koncie PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem informacji o tym więc zapytam tutaj - czy wpłata na PayPal z konta iPKO jest obciążana opłatą podobną do tej przy przelewach zagranicznych?
Karty kredytowej nie posiadam jakby ktoś się pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy imię i nazwisko posiadacza konta w banku, który wykonuje przelew na konto PayPala musi się zgadzać? Na stronie PP jest napisane, że to konieczne, ale inne źródło (znajomy) twierdzi, że nie jest to niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na PayPalu trzeba płacić za prowadzenie konta? I jakie są opłaty za przyjmowanie/wysyłanie wpłat i wypłatę pieniędzy na rachunek bankowy w Polsce? Czy można mieć konto w PayPalu będąc niepełnoletnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś kartę kredytową PayPal?

Chodzi mi o to, gdzie mogę ją uzyskać (bo właściwie to jest to dosłownie wirtualna karta, której dostajemy tylko numer, tak?) i ile się płaci za taką przyjemność...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:40, mikim napisał:

Czy na PayPalu trzeba płacić za prowadzenie konta? I jakie są opłaty za przyjmowanie/wysyłanie
wpłat i wypłatę pieniędzy na rachunek bankowy w Polsce? Czy można mieć konto w PayPalu
będąc niepełnoletnim?


Nie, za prowadzenie nic się nie płaci. Co do prowizji to nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za przyjmowanie kasy nie nie ma opłat, opłaty są za zmianę waluty (np. dolce chcesz zamienić na PLN) i za wypłaty do jakiejś tam kwoty (bodajże 500 zł).

A tak w ogole, to polecam FAQ na paypal.pl, tam jest to wszystko opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną zagwozdkę.
Otóż przelałem pieniądze ze swojego konta bankowego na konto PayPal ( w PLN ). Sprzedawca natomiast przyjmuje opłaty w USD i euro. Czy PayPal przeliczy kwotę w trakcie wykonywania przelewu, czy trzeba będzie zmienić walutę, jak pisał wyżej kolega GANGSTERR, za opłatą ?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować