Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Znalazłem w wyszukiwarce wiel tematów o SpellForce 2.Postanowiłem zebrać to wszystko do kupy.Tu możecie pisać o waszych problemach(zarówno z misjami jak i technicznymi)i w końcu możecie pisać recenzje o SF 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 12:54, Kamil1795 napisał:

Znalazłem w wyszukiwarce wiel tematów o SpellForce 2.Postanowiłem zebrać to wszystko do kupy.Tu
możecie pisać o waszych problemach(zarówno z misjami jak i technicznymi)i w końcu możecie pisać
recenzje o SF 2.

szukam spolszczenia do sf 2.mam 1.02 en i jakiś kodów do gry indywidualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:04, plante napisał:

> Znalazłem w wyszukiwarce wiel tematów o SpellForce 2.Postanowiłem zebrać to wszystko do
kupy.Tu
> możecie pisać o waszych problemach(zarówno z misjami jak i technicznymi)i w końcu możecie
pisać
> recenzje o SF 2.
szukam spolszczenia do sf 2.mam 1.02 en i jakiś kodów do gry indywidualnej.

wpisz w googlach spolszczenie do spellforce 2
a kodow poszukaj tez w goo glach ja radze wpisac kody do gry spellforce 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematu zwiazanego z misjami do sf2 nie ma! sprawdzalem w wyszukiwarce.
Apropo kogod to ich nie ma a sf2 jest na tyle prosty ze ci sie nie przyda itak nie ma gdzie urzywac kodow na kase. W potyczkach cwiczysz doskonalosc gry tylko po to zeby grac przez neta a tam juz kody nie chodza wiec nie ma potrzeby ich urzywac - to bylo na temat postu danego przez: Zajacisko

Apropo PredAtor''a 360: Spellforce jest kontynuacja czesci pierwszej ale jest 100x, 200x lepszy od poprzedniej czesci. Dla mnie jest lepsza od gothica3 bo zawiera podobne elementy gothica + elementy strategii.
Kupisz nie pozalujesz i bedziesz sam promowal :)

A co do tematu:
Nie usuwajcie go bo tu moze ktos mi odpowie na mojer problemy :P Zakladalem osobny temat g***o dalo, pisalem w temacie o problemach to samo jedyne co pisali to bzdety o regulaminach czlowiek nie znajdzie odpowiedzi :P Trza byc myslicielem ;)

Pozdro dla zalozyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHcialem jeszcze dodac ze kupujac spellforca2 dostajesz 2 plytki (spellforce2 i spellforce1) 2x dvd czyli bardzo sie oplaca bo mozna poznac jak to wszystko sie zaczelo ;)
A drugi + kupna tej gry to to ze dostajesz 35 wirtualnych pieniedzy z ktorych mozesz poswiecic 20zl na kupno nastepnej ^^ (tak dla nowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to temat ogolny to chyba mam prawo powiadomic urzytkownikow nienawidzacych ulatwienia do gier.

W googlach p[rzez przypadek znalazlem stronke z trainerem do spellforca2 :| Dosc przykra wiadomosc, bo za sekunde w grze multi ludzie beda oszukiwac :| Po co kto tworzy te trainery i kody :| ta gra jest tak latwa ze po co!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka ale nie wiem gdzie o to zapytać, wie ktoś może kiedy bedzie następna dostwa spellforca 2 bo jeszcze wczoraj były do kupienia, chciałem dzisiaj zamówić i zonk, no i teraz nie wiem kiedy sie moge spodziewać drugiej szansy (której juz nie przepuszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:49, zajacisko napisał:

> szukam spolszczenia do sf 2.mam 1.02 en i jakiś kodów do gry indywidualnej.
To sobie kup polską wersję.


No niby proste rozwiązanie, tylko wisz... mam ten sam problem. Wersję angielską dostałem parę dni temu razem z GeForce''m 7600GT Leadteka (żeby się zaraz prawe głosy o piractwie nie odzywały) i tak jakoś nie widzę sensu wydawania 50 zeta na to samo, co mogę mieć ściągając spolszczenie. Zwłaszcza w sytuacji, gdy wydałem ok. 700 zł na kartę, a dzieckiem już nie jestem i rodzice na zabawkę mi nie dadzą - sam muszę zarobić, a z tego co zarobię wypadałoby, żebym jeszcze utrzymał swoją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem w Kryształowym Lesie, a dokładniej z mozaiką. Czy wszystkie płytki znajdę w okolicach laboratorium, bo szukałem 1h i nie mogę znaleźć?

Z placu boju pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 00:26, qrczak13 napisał:

Witam! Mam problem w Kryształowym Lesie, a dokładniej z mozaiką. Czy wszystkie płytki znajdę
w okolicach laboratorium, bo szukałem 1h i nie mogę znaleźć?

Z placu boju pozdrawiam!


Problem rozwiązałem. Źle układałem płytki. Jakby ktoś nie wiedział to zaczynamy od płytki z krzyżem w miejscu jak by była czwarta na zegarze i potem po kolei jak na obracającym się okręgu.
Ech ostatnia plansza...

Ktoś już coś słyszał może o dodatku jakimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już sam fakt, że to forum jest źle zbudowane i brak tu jakiejkolwiek organizacji i nie ma podziału na wyraźne działy to czy to naprawdę tak wielki problem użyć wyszukiwarki i zobaczyć, że jest tam temat pod tytułem "Spellforce - problemy z misjami", który ma 283 strony czyli jest dość często odwiedzany i tam zadawać pytania odnośnie misji, niż dopisywać się w kolejnym temacie waląc po kilka postów na raz vide qrczak13 czy Piracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@spectralheaven sorry, ale nie ma opcji edytuj posta. A napisałem tu bo chodziło o sp2, ale następnym razem będę pamiętał, że pisać tam o problemach z misjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 13:55, PredAtor360 napisał:

Właśnie zastanawiam się nad kupnem gry. Możecie podac mi kilka zalet gry. Warto skorzystac
z promocji gram.pl i wydac na nią te 50zł ??

Trudna sprawa. Mi Spellforce się podoba, więc jako fan chyba nie byłbym obiektywny. To jest już druga część gry, więc jeśli nie grałeś w jedynkę to trochę tracisz (pierwszą część z dwoma dodatkami masz za 20 zł; na twoim miejscu kupiłbym najpierw ją). A w skrócie Spellforce to połączenie RPG i strategii, gdzie masz swojego awatara (i kilku innych bohaterów w drużynie), którym chodzisz i wypełnisz zadania; czasem do pokonania przeciwników wystarczy twoja drużyna, czasem musisz wybudować armię (a wcześniej zebrać surowce i postawić budynki). Grafika jest bardzo ładna, muzyka jest świetna - ja bym kupił i nie żałował pieniędzy, ale nie wiem jak podoba ci się takie połączenie (musisz lubić zarówno strategie jak i RPG) - jeśli nie musisz się spieszyć z decyzją, to radzę ściągnąć demko i samemu sprawdzić czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować