Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

O co chodzi z tymi monetami (z gwiazdą, trzema, czaszką)?
Jestem już po Uram Gor, i nie mogę się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 20:15, Byl napisał:

O co chodzi z tymi monetami (z gwiazdą, trzema, czaszką)?
Jestem już po Uram Gor, i nie mogę się dowiedzieć.

Przydadzą się później do otwarcia paru skrzyń ze skarbami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie Spellforce 2, ale maks rozdziałka to 1280x1024, a chciałbym popykać w 1680x1050 jest jakaś możliwość zmiany tej rozdziałki ? bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 22:10, Mefisto napisał:

Zainstalowałem sobie Spellforce 2, ale maks rozdziałka to 1280x1024, a chciałbym popykać
w 1680x1050 jest jakaś możliwość zmiany tej rozdziałki ? bardzo proszę o pomoc.


http://www.widescreengamingforum.com/forum/viewtopic.php?t=3593

Co prawda temat powstały dla demka, ale działa również w pełnej wersji.

Przy okazji, do takich zagwozdek polecam WSGF Wiki lub forum - jako użytkownik 16:10 lubiący nieraz wrócić do starszych hitów, wielokrotnie już z powodzeniem z niej korzystałem. Czasami tylko trzeba trochę pogmerać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 22:31, Dexter_McAaron napisał:

> Zainstalowałem sobie Spellforce 2, ale maks rozdziałka to 1280x1024, a chciałbym
popykać
> w 1680x1050 jest jakaś możliwość zmiany tej rozdziałki ? bardzo proszę o pomoc.


http://www.widescreengamingforum.com/forum/viewtopic.php?t=3593

Co prawda temat powstały dla demka, ale działa również w pełnej wersji.

Przy okazji, do takich zagwozdek polecam WSGF Wiki lub forum - jako użytkownik 16:10
lubiący nieraz wrócić do starszych hitów, wielokrotnie już z powodzeniem z niej korzystałem.
Czasami tylko trzeba trochę pogmerać ;)

Wielkie dzięki , wszystko działa, trochę rozciągnięte, ale jest git. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zrobić zadanie "Kieszonkowiec"? Okradłem już pięciu obywateli, ale dalej mi go nie chce zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam zamiar zakupić tą gierkę.

Czy jest ona warta tych 25zł ? :)

To samo pytanie mam do dodatku Władca Smoków.

Czy jest on warty tych 20zł ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę opłaca się kupić, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości, ale polecam nieco inne rozwiązanie. W Wirtusie od dawna można kupić SpellForce 2 z dodatkiem w Złotej Kolekcji za 30zł i to jest znacznie korzystniejsza oferta, bo nie dość że więcej raczej nie zapłacisz to jeszcze wszystko będziesz miał w eleganckim wydaniu i drukowanymi poradnikami do podstawki i dodatku . Za taką cenę to aż grzech z tej oferty nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Zainstalowałem Spellforce 2 - Czas Mrocznych Wojen. Nie mogę stworzyć konta. Po wpisaniu nicku, hasła, emaila wyskakuje błąd "Failed(Code: 1)". Wiecie może co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześnie. źle przydzieliłem punkty umiejętności. Czy jest jakiś sposób, by usunąć wczesśniej wybraną umiejętność i wybrać inną? Wczytanie nie wchodzi w grę.

Poza tym nie mogę wybudować studni w Zachodniej Gardzie. Nie mogę porozmawiać z Warrandem. Jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 12:31, Shadowtear napisał:

Wcześnie. źle przydzieliłem punkty umiejętności. Czy jest jakiś sposób, by usunąć wczesśniej
wybraną umiejętność i wybrać inną? Wczytanie nie wchodzi w grę.

Nie. Można co prawda pobawić się programem Artmoney (tylko do dodania dodatkowych punktów umiejętności, nie ich zmiany), ale jest to trochę skomplikowane. Ja na twoim miejscu dałbym sobie z tym spokój (o ile źle przydzieliłeś np. 1-3 punkty), bo jeśli będziesz robił zadania poboczne, to i tak punktów powinno ci wystarczyć na maksymalne rozwinięcie jednej broni i zbroi albo którejś magii. Jeśli chcesz jednak sprawdzić jak obejść problem programem, to zajrzyj tu: http://spellforce.de/forum/showthread.php?t=41560

Dnia 16.08.2009 o 12:31, Shadowtear napisał:

Poza tym nie mogę wybudować studni w Zachodniej Gardzie. Nie mogę porozmawiać z Warrandem.
Jak rozwiązać ten problem?

Wydaje mi się, że będziesz mógł z nim pogadać kiedy sprowadzisz do niego jego córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 16:45, Romek1991 napisał:

Co z nowym dodatkiem do Spellforce 2: Faith in Destiny, czy jakoś tak? Wie ktoś coś o
nim? Robią go, czy co?


Na stronie Jowooda bez zmian: coming soon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba nawet nie da się nacisnąć, nie? Tylko ikona i "nadrukowany" napis Coming soon. Szkoda, bo na niby screenach wygląda jak lekko zmodernizowana Spellforce dwójka. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 21:31, Romek1991 napisał:

Tam chyba nawet nie da się nacisnąć, nie? Tylko ikona i "nadrukowany" napis Coming soon.
Szkoda, bo na niby screenach wygląda jak lekko zmodernizowana Spellforce dwójka. Szkoda...


Nie da się, mówię że bez zmian :D Konkretnego release date też nie ma, wszystko na "być może"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować