Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Czyli pewnie będzie fail, albo będzie zabugowany, albo beznadziejna fabuła. Co było pod koniec Władcy Smoków? Jak myślicie, o czym będzie 2 dodatek (jak będzie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw da się zdobyć in game zbroje Craig un''shallaha ?
Gdzieś na oficjalnym forum widziałem screena tej zbroi ale pewny jestem że to jakiś zwykły mod jest o.0
Chyba że jestem taki łoś i przegapiłem ten pancerz podczas swojej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do dwójki warto znać fabułę jedynki czy to jest całkowicie coś nowego? Naszło mnie na jakiegoś RTSa, a dwójkę mam gdzieś na płytce. W jedynkę grałem tylko trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 16:45, Romek1991 napisał:

Co z nowym dodatkiem do Spellforce 2: Faith in Destiny, czy jakoś tak? Wie ktoś coś o
nim? Robią go, czy co?


Aktualnie jestem w grupie betatesterów, dodatek ma sie całkiem nieźle, a Spellforce 3 zapowiada się całkiem nieźle też, bo dużo sie o tym mówi przy okazji bety FiD.
Niestety nie mogę wam podac konkretów ani innych wiadomości ponad "robi się". Obowiązuje mnie NDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jakis czas temu zainstalowalem z problemami gierke i doszlem do 3 misji gdzie musze powybujac szkielety ale one sie rozmnazaja i poprostu niedaje rady ich ubic

CZY JEST JAKIS SZYBKI SPOSOB ??????/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, nie wiem co mam robić:
Zaczęłam grać ''dla jednego gracza'' w mapę pierwszą, Zachodnia Garda (misja), ale po chwili grania i zaakceptowania misji nie mogłam wyjść z miasta, bramy były zamknięte i nie było monumentów. Czy u każdego tak się dzieje, czy tylko mi się coś zepsuło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w zachodniej gardzie w kampanii Czas Mrocznych Wojen. Wpisałem sobie kod na odsłoniętą mapę i zobaczyłem że na wschodzie na takiej górze stoi Czarodziejka Hedwiga i Kapitan Kultu oraz jest kamień podróży, który nie jest uaktywniony, a za cholerę nie da się go uaktywnić gdyż nie da się tam wejść. Potrzebuję pomocy. Chciałbym też dodać że jestem już po misji w Shal, a w Zachodniej Gardzie wykonałem wszystkie misje Utrechta i dziwi mnie że nadal nie mogę się tam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 02:33, Maciek110891 napisał:

Wpisałem sobie kod na odsłoniętą mapę i zobaczyłem że na wschodzie na takiej górze stoi Czarodziejka > Hedwiga i Kapitan Kultu oraz jest kamień podróży /.../ i dziwi mnie że nadal nie mogę się tam dostać.

Kamień podróży byłby aktywny, gdybyś wykonywał zadanie "Owoce miłosierdzia", a te z kolei jest dostępne tylko jeśli na początku gry oszczędziłeś nekromantę Thura. Jeśli go zabiłeś, to nie dostaniesz się tam normalnie, zresztą bez odsłonięcia mapy nie wiedziałbyś nawet że istnieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze cały błąd:
" Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: SpellForce2.exe
Wersja aplikacji: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 4496b320
Nazwa modułu z błędem: SpellForce2.exe
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4496b320
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 00a2a2c7
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 53ec
Dodatkowe informacje 2: 41c0e52a29323db2f71656be2312613c
Dodatkowe informacje 3: 6838
Dodatkowe informacje 4: 89bd731f1bd64dcf38d0c319d20ced46 "

podczas całej instalacji gry nie było nawet opcji żeby wpisać cd key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ciekawostka: przy ponownej instalacji gry / po jej ukończeniu / wychodzi mi instalacja xfire ( za pierwszym razem nie instalowałem,może dlatego gra nie działa?,czasem trzeba zainstalować wszystko ),tyle że w takim języku: ;)
programik zainstalowałem ręcznie z płyty,zmieniając język instalacji ;) ale gra nadal nie działa,ten sam błąd.

20110514195555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jaka wersja gry ?
Jakie wydanie ?
System to jest vista czy win7 ?
Komp stacjonarny czy laptop ?

Osobiście z wydaniem z cyklu ekstra klasyki ani z podstawa ani z dodatkiem nie miałem problemów, instalowałem na XP, Viście i na 7demce kolega instalował tą wersję [pożyczoną ode mnie] i grał bez problemu [tylko na zaznaczonym trybie zgodności z xp]

Może wywal grę, odinstaluj całą, po czym odpal CCleaner i zrób czyszczenie rejestru + czyszczenie plików tymczasowych, po czym od nowa zainstaluj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 22:45, Pietro87 napisał:

Hmm jaka wersja gry ?

A gdzie to sprawdzić?
jest to wersja premierowa kupiona w dniu premiery,tym razem ( przy drugiej instalacji ) nie instalowałem juz patchy

Dnia 14.05.2011 o 22:45, Pietro87 napisał:

Jakie wydanie ?

premierowe

Dnia 14.05.2011 o 22:45, Pietro87 napisał:

System to jest vista czy win7 ?

Vista Ultimate 64 bit

Dnia 14.05.2011 o 22:45, Pietro87 napisał:

Komp stacjonarny czy laptop ?

stacjonarny,z podpisu
cóż,może spróbuję odpalić grę w zgodności z xp ( o ile przypomnę sobie jak to się robi - nie pomogło ) a jak to nic nie da to zrobię tak,jak Piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra odinstalowana a CClener wykazał jakiś błąd ze SpellForce2
zobaczymy co będzie po przeczyszczeniu CC,odkurzaczem i po ponownym zainstalowaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co znajdzie CCleaner wywal, potem reinstal [tylko bez xfire - to jest zbędny program, nie zgadzaj się na jego instalacje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 00:00, Pietro87 napisał:

Wszystko co znajdzie CCleaner wywal, potem reinstal [tylko bez xfire - to jest zbędny
program, nie zgadzaj się na jego instalacje]


Odinstalowałem grę więc nic nie powinno zostać a tego co wykazał CC nie wiem gdzie szukać - nie ma już nic na dysku C ani na D,gdzie instaluję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zarzuć mu czyszczenie rejestru i kliknij napraw wszystko, to co jest pokazane na screenie to są błędne klucze w rejestrze systemowym [pozostałości po poprzedniej instalacji]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Robię tak za każdym razem ;)

zainstalowałem grę po czyszczeniach i nic z tego,nadal ten sam błąd ...
cóż,na razie aż tak się nie martwię bo i tak grać nie chcę w tej chwili tylko sprawdzić jak gra zachowuje się na moim monitorze - ale te kłopoty nie wróżą nic dobrego na przyszłość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam na necie i widzę że ów błąd " APPCRASH " jest dość częsty dla Visty i występuje w przypadku wielu gier
niby chodzi o jakieś zabezpieczenia visty lub o antywirus ale ja nie wiem co z tym zrobić,wcześniej w SF2 grałem na XP,na Viscie próbuję pierwszy raz.
Prawdopodobnie może to być też wirus lub zabezpieczenie antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować