Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 09:34, Don Zorro napisał:

Dla mnie jedynka była znacznie lepsza( oceniłbym na 5, kiedy grałem). Dwójkę zaledwie
na 4 -. Moim zdaniem zmniejszenie części RPG popsuło całą zabawę.


Moim zdaniem Czas Mrocznych Wojen to jeszcze był spoko, ale jak zobaczyłem Ostrza w dodatku to normalnie dostałem szału! Przecież one *#$^#@#$^ były czarne, przez połowę jedynki to podkreślali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:58, Rombacz napisał:

Moim zdaniem Czas Mrocznych Wojen to jeszcze był spoko, ale jak zobaczyłem Ostrza w dodatku
to normalnie dostałem szału! Przecież one *#$^#@#$^ były czarne, przez połowę jedynki
to podkreślali!


No i co z tego że w jedynce były czarne? W dwójce to już nie były te same Ostrza, ale ich, powiedzmy, kopie stworzone przez [SPOILER WARNING] jedną z naszych towarzyszek, która to odziedziczyła możliwość ich tworzenia po tatusiu - magu Kręgu [END OF SPOJLER]. Więc niby z jakiej racji miałyby być czarne, skoro były zrobione pod czyjś konkretny gust a nie jako ogólna armia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[SPOILER WARNING] jedną z naszych towarzyszek,

Dnia 17.11.2008 o 17:16, Fumiko napisał:

która to odziedziczyła możliwość ich tworzenia po tatusiu - magu Kręgu [END OF SPOJLER].
Więc niby z jakiej racji miałyby być czarne, skoro były zrobione pod czyjś konkretny
gust a nie jako ogólna armia?


Hmm...tu nie doszedłem. Fabuła widać nie jest aż tak słaba, ale o rozgrywce nie mogę tego powiedzieć. Mówi sie trudno, bo jedynka była świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:29, Don Zorro napisał:

Hmm...tu nie doszedłem. Fabuła widać nie jest aż tak słaba, ale o rozgrywce nie mogę
tego powiedzieć. Mówi sie trudno, bo jedynka była świetna.


To dojdź, bo fabuła naprawdę jest fajna. Zwłaszcza jak się powyłapuje rozmaite smaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:03, Fumiko napisał:

> Hmm...tu nie doszedłem. Fabuła widać nie jest aż tak słaba, ale o rozgrywce nie
mogę
> tego powiedzieć. Mówi sie trudno, bo jedynka była świetna.

To dojdź, bo fabuła naprawdę jest fajna. Zwłaszcza jak się powyłapuje rozmaite smaczki.


Jakie na przykład? Chodzi mi o te smaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 08:46, Rombacz napisał:

Jakie na przykład? Chodzi mi o te smaczki.


No choćby to, skąd właściwie Shaikanie mieli do dyspozycji Ostrza (tak żeby daleko nie szukać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:29, Don Zorro napisał:

[SPOILER WARNING] jedną z naszych towarzyszek,
> która to odziedziczyła możliwość ich tworzenia po tatusiu - magu Kręgu [END OF
SPOJLER].

> Więc niby z jakiej racji miałyby być czarne, skoro były zrobione pod czyjś konkretny

> gust a nie jako ogólna armia?

Hmm...tu nie doszedłem. Fabuła widać nie jest aż tak słaba, ale o rozgrywce nie mogę
tego powiedzieć. Mówi sie trudno, bo jedynka była świetna.

Ja również radzę Ci dojść do tych momentów. Fabuła jest o wiele lepsza od tej z Mrocznych Wojen (przynajmniej dla mnie). Jedynce też dorównuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem mam tą grę i zainstalowałem wpisuje CD key gram z jedna misje i włączam grę przez internet rejestruje się i nagle zły CD key :/
Wyłączam grę, reinstaluje i nie chce się włączyc wcale. Biorę włączam przez chwile jest cały czarny ekran i się wyłącza HELP!!!

Jeszcze coś na innym forum mi gadali żebym zainstalował nowe sterowniki do kartu graficznej zainstalowałem i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem w misji Stalowe Wybrzeże (to chyba jest ostatnia misja). Mianowicie przy samym końcu, jak jest ten pentagram i Malakai to ciągle mnie zabijają. Zostały mi 4 cienie. Jakieś cenne wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:31, turbol napisał:

Witam, mam problem w misji Stalowe Wybrzeże (to chyba jest ostatnia misja). Mianowicie
przy samym końcu, jak jest ten pentagram i Malakai to ciągle mnie zabijają. Zostały mi
4 cienie. Jakieś cenne wskazówki?


Aby Malakai nie pojawiał się na rogach pentagramu postaw na nim swego bohatera. Róg zostanie zablokowany. Atakuj Malakaia wojownikami, daj łuczników i magów na rogi pentagramu, niech walą w Malakaia ze strzał, bełtów i czarów i niech magowie leczą resztę armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:14, Ecko09 napisał:

1. Jest w tej grze aktywna pauza?
2. Jak sie leczyć? automatycznie to sie odbywa czy jakieś miksturki?

Jedyna pauza to klawisz "P".
Leczyć mogą tylko czary uzdrawiające rzucane przez jednostki, które je mają i np. wieże z ulepszeniem elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholere oni zrobili te kamienie teleportacyjne skoro tylko nasza postać może sie przenosić przez nie, a reszta zostaje na miejscu...bezsens...
P.S. Gdzie jest Piołun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 00:57, Ecko09 napisał:

Po cholere oni zrobili te kamienie teleportacyjne skoro tylko nasza postać może sie przenosić
przez nie, a reszta zostaje na miejscu...bezsens...
P.S. Gdzie jest Piołun?

Bohaterów możesz przyzwać przyciskiem pod ikoną avatara. Piołunowy ług (o ile o to Ci chodzi) dostaniesz od kapłana Alastara po wykonaniu kilku zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:02, Ecko09 napisał:

No dobra, bohaterów można przyzwać, a co z armią?



A;e tak samo było w "jedynce". Menchirem nie można było przesyłać armii a nawet bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:06, Thalanthas napisał:

> No dobra, bohaterów można przyzwać, a co z armią?


A;e tak samo było w "jedynce". Menchirem nie można było przesyłać armii a nawet bohaterów.


Nie grałem w jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do was dwa pytanie:
1, Jak korzysta się z teleportów.
2, W misji gdzie mam śledzić wyznawców kultu kto jest winien a kto nie? BO chodziłem od domu do domu i zapomniałem nazwisk pospisywać myślałem że będą w dzienniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować