Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

W obozie bandytów w siedmiogrodzie znalazłem skrzynie ze znakiem zapytania jak ją otworzyć? gdy podchodzę do niej pisze "duża skrzynia z małymi zamkniętymi pakunkami, widocznie bandytom nie udało się jej otworzyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:32, chojrak96 napisał:

> Trochę mp3 jest tu"
> http://spellforce.jowood.com/?rid=867〈=de
>
Muszę przyznać; już wcześniej dotarłem na tą stronę. No cóż, najwyraźniej twórcy nie
chcieli udostępnić więcej mp3. :-(


Na oficjalnym forum któryś z pracowników podał, że muzyki należy szukać bodajże w .pak30 czy jakoś tak. Nie pamiętam, bo soundtrack ripowałem już kilka lat temu. Ale uwaga! Jeśli masz Złotą Edycję, to ominie Cię sporo dobrej muzyki z Zakonu Świtu. Ja posiadam osobne soundtracki z pierwszych dwóch części, a potem Złotą Edycję (nie miałem okazji dorwać osobno Cieniu Feniksa). Jeśli jesteś zainteresowany, mogę wgrać gdzieś wybrane ścieżki dźwiękowe. Wg mnie to jest legalne, skoro posiadasz oryginalną kopię gry, a do tego pracownicy wydawnictwa sami Ci podają ścieżkę, gdzie masz sobie szukać muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:43, ejkers napisał:

W obozie bandytów w siedmiogrodzie znalazłem skrzynie ze znakiem zapytania jak ją otworzyć?
gdy podchodzę do niej pisze "duża skrzynia z małymi zamkniętymi pakunkami, widocznie
bandytom nie udało się jej otworzyć"

szczegółów nie pamiętam ale chyba dostaniesz zadanie i wtedy ją otworzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:46, ejkers napisał:

a nie wiesz przypadkiem, kiedy i od kogo? Bo juz ocuciłem tego krasnoluda i muszę wbijać
do tego portalu.

Musisz porozmawiać z handlarzem Jorge (Dzielnnica Handlowa), później z Firinem (dzielnica Rzemieślników) i dalej wg. własnego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 20:43, Karfein napisał:

Na oficjalnym forum któryś z pracowników podał, że muzyki należy szukać bodajże w .pak30
czy jakoś tak. Nie pamiętam, bo soundtrack ripowałem już kilka lat temu. Ale uwaga! Jeśli
masz Złotą Edycję, to ominie Cię sporo dobrej muzyki z Zakonu Świtu. Ja posiadam osobne
soundtracki z pierwszych dwóch części, a potem Złotą Edycję (nie miałem okazji dorwać
osobno Cieniu Feniksa). Jeśli jesteś zainteresowany, mogę wgrać gdzieś wybrane ścieżki
dźwiękowe. Wg mnie to jest legalne, skoro posiadasz oryginalną kopię gry, a do tego pracownicy
wydawnictwa sami Ci podają ścieżkę, gdzie masz sobie szukać muzyki :)

No to fajnie. Mógłbyś wysłać mi kilka utworów na e-maila, jeśli możesz? Co prawda, wiele utworów jest na youtube.com umieszczonych, lecz nie uśmiecha mi się co chwilę wchodzić na tą stronkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:42, ejkers napisał:

Jak zrobić ulepszenie elfow i krasnoludów? Tzn co trzeba wybudować lub kogo wyprodukować,
żeby były dostępne?

to zależy. na początku gry nie możesz mieć ulepszeń tych ras, a jeżeli już byłeś po pomoc u kransnoludów i elfów, klikasz w kwaterę główną i tam masz ulepszenia, wystarczy że naciśniesz odpowiednie ikonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem u Utrechta w tej gardzie (nie pamiętam dokładnie jak się nazywa ta kraina) i on mi mówi żebym zrobił ulepszenia elfów i krasnoludów. Ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:37, ejkers napisał:

Jestem u Utrechta w tej gardzie (nie pamiętam dokładnie jak się nazywa ta kraina) i on
mi mówi żebym zrobił ulepszenia elfów i krasnoludów. Ale jak?

To nie jest nic skomplikowanego - wybierasz swój zamek - kwaterę główną i klikasz odpowiednie ikony z paska na dole. Oczywiście musisz mieć jednak do tego odpowiednią ilość surowców, inaczej ikony pozostaną nieaktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:25, Jedi238 napisał:

Hej wam, mam problem nie widac u mnie podlogi z spell force 2.

Tutaj screen :
http://www.xfire.com/screenshots/zozolek32/?ss_file=f017de9b5a4cd5bb833ec49b3212bb0a46eca737.png

Moze ktos pomoc?



Mój kolega tez tak miał. Najpewniej masz kartę graficzną nie obsługującego Pixel Shader 2.0. Jaką masz kartę graficzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:25, Jedi238 napisał:

Hej wam, mam problem nie widac u mnie podlogi z spell force 2.

Tutaj screen :
http://www.xfire.com/screenshots/zozolek32/?ss_file=f017de9b5a4cd5bb833ec49b3212bb0a46eca737.png

Moze ktos pomoc?

Ja też tak miałem. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej i kłopot z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzic jaka mam karte? Bo mi opakowanie zginela i nie wiem, wiem ze jakis radeon.


I jeszcze skad pobrac te sterowniki?

O i jezscze jak cos to w filmikach widac trawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 14:23, Jedi238 napisał:

Gdzie sprawdzic jaka mam karte? Bo mi opakowanie zginela i nie wiem, wiem ze jakis radeon.


I jeszcze skad pobrac te sterowniki?

O i jezscze jak cos to w filmikach widac trawe.

Otwierasz "Menedżera urządzeń" - karty graficzne - rozwijasz i czytasz, lub "Właściwości ekranu" - zakładka zaawansowane i w okienku powinno pisać - "nazwa monitora" na " nazwa karta graficzna"
Sterowniki Ati ściągniesz z tej strony (musisz wybrać system operacyjny i rodzaj karty):
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
sposób instalacji nowych i wywalenie starych sterowników znajdziesz na naszym forum w wątku "Karty graficzne..."
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278#u_15072

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować