Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Seria Worms

240 postów w tym temacie

Jaka część worms wam się najbardziej podobała?
wielu osobom nie podoba się przejście w 3 wymiar, a jak wy sądzicie?
Tutaj piszcie swoje opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się 3d w wormsach nie podoba gdyż trudno się celuje i kieruje robalem i w niektórych częściach sterowanie kamerą jest do kitu , a po za tym psuje to ich klimat ;p . Najbardziej przypadły mi do gustu armageddon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie wersje i Armageddon i 3D.
Wole to pierwsze... jednak oczywiście nie mówię, że to drugie jest złe... mnie osobiście do gustu to 3D nie przypadło. Takie jakieś dziwne.. po prostu może też się przyzwyczaiłem do 2D, ale mnie się bardziej podobają stare obre Wormsy i jeżeli już mi się w nie będzie chciało zagrać to zainstaluje Amageddon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie wszystkie cześci wormsów znaczy: armagedon, word party, worms 2, i worms 3d.
Musze przyznać że wszystkie są bardzo dobre i mozna spędzić wiele godzin rozwalając mapę i mordując robaki przeciwnika.
Jednak w 3d ma się widok na całą mapę oraz poczucie żeczywistości.
Wiat wiaje we wszystkie strony. Jednak trzeba przyznać że przeszczepienie w 3 wymiar miało i swoje wady:
- nie można było drążyć tuneli przy pomocy palnika lub młota pnełumatycznego
-brakowało też pięknego i efektywnego ataku napalmem który rozwalał beczułki z bęzyną.
Grałem również w worms forts ale te są do bani ponieważ głowne zadanie opiera się bardziej na niszczeniu konstrukcji niż na zabijaniu przeciwnika.
To tyle jeśli chodzi o wormachy.
Pamiętajcie pełzajcie aż do ostatniego robaka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszą, według mnie, była "jedynka" wormsów, ze względu na swoją "oldschoolowość". To dzięki niej mamy właśnie "nowoczesne" wormsy. Polecam Worms 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 14:10, Robek 009 napisał:

A według mnie najlepszymi częściami jak na razie są Worms 4 Totalna Rozwałka,Worms World Party i Worms Forts Oblężenie

Zgadzam się z tobą w pełni, tylko, że zamiast Oblężenia, u mnie jest to 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Worms World Party rulezzzz. A nie takie wormsy 3D. Najlepsza gra z seri worms to są naprawde te wwp bo one mają swój specyficzny klimat a najnowsze takiego niemają i są poprostu dzikie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jakoś najbardziej lubię Wormsy 1 i Wormsy 2. Może dlatego że nie było tyle przekombinowanych broni rozwalających pół planszy. Naprawdę dużo przyjemniej mi się gra gdy ważna jest precyzja, a nie strzelanie prawie bez celowania jakimiś osłami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3d jest super w worms forts popsuli sterowanie kamerą w wormsach world party jest fajna rozwalanka w armagedonie też,w wormsach world party na ps1 zniweczyli cały pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam taki problem jestem w misji w której muszę usapać jednego robala przy pomocy owcy a ja mam do doyspozycji dwa robale, pleas help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi w sumie najbardziej sie podobaly WORMSY na amigę:) pamietam jeszcze swoje najlepsze samobojstwo:)(strzelenie bazooka do gory, gdy nie bylo wiatru:D:D). NA dodatek podobaja mi sie jeszcze armageddon, 3D i 4:totalna rozwałka. Trochę mniej Forts, ale tez nie byly najgorsze. Najmniej mi sie podobaly WWP, po prostu nie przypadly mi do gustu, mimo ze to "klon" Armageddona. Po prostu nie wiem dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować