Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Seria Worms

240 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2006 o 14:30, manfed86 napisał:

siema mam taki problem jestem w misji w której muszę usapać jednego robala przy pomocy owcy
a ja mam do doyspozycji dwa robale, pleas help

JEsli dobrze pamietam, to trzeba bylo zbierac skrzynki i tam byly owce, je trzeba bylo puszczac po tym "torze przeszkód" czy tam czymś po środku, do celu:) meczylem sie troche z tym, ale potem poszlo bez problemu:) powo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej mi się grało w Worms: Armageddon. W World Party też było fajnie, ale to już było "przeciaganie struny", a po przejściu w 3D gra nie była tymi samymi dobrymi robalami. Była niezła acz nie wybitna i to w niej zabiło przyjemność czerpaną z rozgrywki. Szkoda, a w Armageddon do dzis nieraz grywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Nikomu się nie podoba Worms Oblężenie? To właśnie dlatego rozhisteryzowane matki piszą że gry odmużdrzają! Bo nikomu się nie chce pomysleć! "Ja kolekcjonuje wormsy, uwazam, ze to najlepsza tego typu gra, ale uwazam ze 2-wie cześci to nie wormsy. Mowa tu oczywiście o Fortsach i Blast. Bo co to za wormsy w których trzeba myśleć" - co?? Jakie? Takie dla 1-rocznego dziecka!! "Łocz dis łan" i ryyyppppssss, i znowu "Łocz dis łan" i znowu ryyyyyppppsss. Juhuuu :) Mnie osobiście do multiplayera najwięcej podoba się Blast i fort, bo tam trzeba mysleć. Ale za to jak ktoś nie myśli to zamiast ciekawej rozgrywki jest ekstra zabawa. Zprubujcie zagrać w Blast z kolegą bez myślenia. Ja aż dostałem zapalenia krtani :). Mam 15 lat jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbradziej podoba mi się World Party...
Na drugim miejscu jest u mnie (co niektórych może zdziwić) Worms Blast, w którego co prawda nie grałem zbyt długo, ale mi sie spodobał! Bardzo!
Wersje od 3d... Nie mówię, że są złe. Chodzi o to, że one . Lepiej zacząć już inny pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:08, sebadom napisał:

ja mam worms 2, armageddon , 3d, a chciałbym Totalną rozwałke

jezeli masz co najmiej 50 zł kup w mediamarkcie jakas gre z zielonym znaczkiem na którm pisze ze druga gre bierzesz za darmo ale dla pewnosci spytaj sie jeszcze sprzedawców jezeli tak bedzie możesz druga grze z zielonym znaczkiem wziasc z darmo ja kupiłem wormsy 4 a juiced wziełem z free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm....jakie wormsy najbardziej lubie.....chyba Worms World Party później Worms Armageddon, później Woms 3D, poźniej Worms Forts Oblężenie potem Worms 4 a na końcu Worms 4 i Worms 2 + Wromsy na dosa.

PS. Mam całą kolekcje wormsów, kocham tą grę po prstu jestem robaczkowym fanem, jak ktoś chce pogadać o Wromsach to gg jest poniżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Worms 3D to już nie te "łormsy" co kiedyś. Ostatnią prawdziwą grą z serii Worms był Armageddon. Potem następowały puste strony, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wormsy są kapitalne,mają niesamowity klimat.Trochę mi się on z WarCraftem kojarzy...ee,nieważne:).Dla mnie wszystkie części są równie ważne,ale najlepsza jest część druga,potem Worms World Party.Worms Blast było całkiem fajne,ale to nie było nic specjalnego,a sama gra nie ma z serią wiele wspólnego...A w Wormsach 3D nie pasuje mi kamera,a zwłaszcza wybieranie celu dla ataku lotniczego - przy tym dostawałem szewskiej pasji!Czy nie można było tego zrobić inaczej,łatwiej, i nie utrudniać życia graczom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować